Doğum kontrol şampuanı saç uzatır mı?

arkadaslar bı b cok kışi bu yöntemı merak edıyordu 3 4 aydır kullanıyorum ve harıka sonuçlar elde ettim 21 tane doğumm kontrol hapını 600 ml sampuanın içine ezip koydum bir gün beklettim ve kullanmaya basladım her dusta yıkadım ve sacım hem uzadı hemde gürleşti kendım bıle ınanamadım denemenizi tavsıye ederim harıka bseyy

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• 41 tane viegrayı ezip diş macununa koymayı denedinmi peki ? çok fena oluyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• saç çıkarıyor mu, erkek spermi içinde aynısını söyleyen oluyor :)

0|0
    0|0
  • ya olm git ya nasıl yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sacınla beraber vucudunda tuylenme artar. Bn tavsıye etmiyorum komık bir yöntem. Ellemeden uzamasını bekle bence

0|0
    0|0
    • ama ben denedımolmuo sac derısıyle vucddersı aynı değil onu anltmya calışıorum bnda kuafr onermsti

• doğum kontrol hapını kim şampuana koydu bide onu kullanıp bu sonuça ulaştı bide herkese tavsiye etti ? bunu ilk bulanın hiç iyi işler yapan bir kadın olduğunu sanmıyorum okadar haşır neşirse doğum kontrol haplarıyla..

0|0
    0|0
    • ben denedım ve omuzlarımdakı sac suanda kürek kmgımın nyaaltında ve yavas uzayn bı sacyapım var

• hormonel bir ilaç olduğu için saçlarını gürleştirebilir şampuanına koydun diye ama vücudunda da tüy artışına sebep olabilir..

0|0
    0|0
  • bunu duydumda bana mantıksız gelmişti ayrıca acaba doğum kontrol hapını şampuana katmak ilk kimin aklına geldi :)

0|0
    0|0
  • Çıkarır evet ama vücudunda da kıllanma yapar bir yakınıma olmuştu

0|0
    0|0
  • Açıkçası güvenipte deneyebileceğimi zannetmiyorum.Ayrıca onu birde alma işi var.Nasıl alacağım hiç bir fikrim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...