Yeni Nesil Pikopat Ergenler

Koyuyorlar facebook'a böyle

link

link

link

link

link

resimleri. Yanına da 'ayh, oyş çok tatlı' yazıyorlar. ve çoğunlukla kız bunlar. Oysa ki hafif kapıya çarpsalar akşama kadar zırlarlar. Nedir bu saçma sapan özentilik? Yeni nesil niye böyle salak?

Artık hak veriyorum tam bir kezbanlar.

Peki gay ve lezbiyen resimleri koyanlara ne demeli? Hiç o konuyu açmayalım. Düşünsenize bir gün çocuğunuz geliyor 'ay baba/anne ben lez oldum yha .s .s büşrayla sevişmeye gidebilir miyim' falan.

ay tansiyonum..

Güncellemeler:
Başlık yanlış olmuş 'psikopat'

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• böyle psikopat bir arkadaşım var, askerde yaşadığı bir anısı şöyle;

tüm psikopatları tek bir bölüğe vermişler, iştimaya çıkıyorlar bir komutan geliyor. siz psikopatmışsınız doğru mu diyor evet komutanım diyorlar. soyun diyor bunlar başlıyor soyunmaya. herkes donla kalıyor ortada. komutan cebinden kutu çıkarıp hepsinin önüne birer jilet bırakıyor. şimdi diyor donunu indirip şeyine jilet çekene tamam bu psikopattır dicem askerlik boyunca karışmicam diyor. hiç kimse cüret edemiyor buna. o günden beri bizim arkadaş da ömrünce hiç jilet çekmiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bizim lisede de vardı bir zamanlar, iki kız böyle makasla sürekli kendilerini kesiyorlardı baklava şeklinde. Hem de hergün belli bir parçayı. Ben bu iki kızın da geleceklerinin feci karanlık olmasını bekliyordum. Lakin, şu an biri 2 üniversite bitirdi. Düzgün bir ilişkisi çok hareketli bir sosyal hayatı var. Diğeri de şu an İzmir'de okuyor onun da yine düzgün bir ilişkisi var. Yani Abdullah Gül'ün dediği gibi "insan gerçekten hayret ediyor."

1|1
    0|0
  • Türk milletinin kanında mazoşistlik var zaten. Acı çekmeyi seviyorlar yapacak bir şey yok .

0|1
    0|0
  • Evet var öyle tipler . Tüm bu ve benzeri durumlar kuralsız yani '' özgür '' düzenin getirdiği insanların kendilerini herhangi bir kültür, değer , herhangi bir yapının parçası olmamı sebeplerden ötürü kendilerini boşlukta hissetmelerinden kaynaklanıyor . Bu seçim maratonunda CHP seçim pankartlarındaki 3 ifadeden biri olan ' özgür biçimde ' ifadesinin de hem ne kadar yanlış saçma hem de ne halk karşısında karşılığının olmadığını olmaması gerektiğini görüyoruz . Özgürlük insanları değersizleştirir ; değerler bütünü , anlamlar bütünü , kurallar bütünü hayatı ve insanı anlamlı kılar .

0|0
    0|0
  • alakası yok ve saçmalıyorsun! facebook vb girmediğim yer kalmadı böyle fotoğrafları hiç görmedim

böyle özentiler doksanların sonlarında vardı ve çoğuda sahtedir!

ayrıca yaşın daha 25 altı o söylediğin kategorilre sende giriyorsun dikkat et!

0|1
    1|0
    • İnan bana görmesem böyle bir şey buraya soru sorup senin gibi biriyle muhattap bile olmazdım.

• faca atanlardan bahsetmiyorum birçok link hayali ve sen bunlarıda baz alarak konuşuyorsun ergenlikte tavan yapmışlarada bir şey yapamazsın en başta sende bir ergensin sonra onların bir aileleri var

bu yazdıklarımıda not al sen sana iki cümle yazarak beş dakikamı hibe etmişim yazık ya çok yazık..

• he birde işine gelmeyen yorumlara bastığın eksi bile ne kadar işsiz bir ergen olduğunu kanıtlıyordur.

• Oysa ki bizim çocukluğumuz ne güzeldi. sabahtan akşama kadar mahallede top oynardık. mahalle çok kalabalıktı. arada yorulduğumuz zaman komşunun kiraz ağacına hücum ederdik daha kırılmadık dal bırakmazdık. mahallede 1 ya da 2 kişinin evinde atari olurdu biz hep onlara gitmek için can atardık. ne günlerimiz vardı bee.. şimdi ne kadar boş şeylerle uğraşıyoruz facebookmuş internetmiş hepsi boş iş. Ey gidi 90lı yıllar, 2000li yılların başı...

0|0
    0|0
  • yeni nesil fena,piskopatlıkla delikanlılık birbirine karışmış,özgürlük terimi hayvanlar gibi serbest olmakla karıştırılmış,dünya 100 yıl daha giderse ne halde olur düşünemiyorum bile

0|0
    0|0
  • ergenlik işte 3-5 yıl sonra nasıl eşşeklik ettiklerinin farkına varıyolar ama façalar bozuluyo bir kere

0|0
    0|0
  • manyaklık parayla değil hoş!

ama tabii o insanları da pek yargılamamak lazım.sonuçta neler yaşadılar ki kendilerini o hale getirdiler..herşeyin başı ailedir her zaman..eğitim önce ailede başlar

0|0
    0|0
  • Sekillsiiinizzyaaa Hıaaaammmııııınnnnaaaaa :D:D raadsız bunlar raadsız ama bendeki kesik en kralında bile yok çok çok çok pişmanım ama son pişmanlığın bir getirisi olmuyor malesef :(

0|0
    0|0
  • Kızım inş lez olur başım rahat eder diyen arkadaşlarım var.

0|1
    0|0
  • daha vucüduma isteyerek tek çizik bile atmadım,kendine zarar vermek salaklık zaten.Vardı böyle arkadaşlarım,bunu yapmaktan ne anlıyorlar artık bilmiyorum

0|0
    0|0
  • O haltı yedim, pişmanım. Hiç bir zaman fotoğrafla atmadım. Üstelik keserken gözümü bile kırpmadım. Yaklaşık 6 sene önce.

0|0
    0|0
  • Vahşi bir nesil yetişiyo. Sapıklıkta var :)

0|1
    0|0
  • tamam kardeşim sakin ol haklısın

0|0
    0|0
  • İkinci resimde ki kız yalanır.

0|0
    0|0
  • zalımlar...:D

0|0
    0|0
  • öle bir kızım yok artık benim şlak tokatı yer :)

0|0
    0|0
  • Kız erkek birbirne girmiş anlamak zor derviş .

1|0
    0|0
  • özürlü insan profili :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm:)

0|0
    0|0
  • Bizim parktaki tipleri gorsen kafayi yersin ama gel gelelim kizlar diblerinden ayrilmio bu tiplerin

0|0
    0|0
  • oyşşŞ çok tatlı lannnn

0|0
    0|0
  • ben onları profil remimde gördüğün motorda öğütüyorum yavrum sen rahat ol

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin. Allah korusun :)

0|0
    0|0
  • Olgun dedigimiz nesili düsününce hak veriyorum büyükler de cok saglam sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Allah ısla etsin.

0|0
    0|0
  • Toplayıp Islah evlerine kapatmak lazım bunları.Suç anne,babanın.:/

0|0
    0|0
  • bilmem bana göre en güzel gençlik çünkü yaşamları bedava deli gibi hayatalrı var tam istediğm jhayat ama yaşayamdım.

0|0
    0|0
  • rabbim onları affetsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bu apaçiliklerin ergenlerdeki modası geçeli çok oldu yav. Artık kıçlarını başlarını açıp dil çıkartıyolar

0|0
    0|0
  • saçmalamasyon

0|1
    1|0
  • link

link

bizim mahallenin çocukları bunlar :'( keşke oyşh moyşh yazanlar olsa :'(

0|0
    0|0
  • link zalımmm

0|1
    0|0
  • Allahımm hele beni sinir eden şu insan varlığını gördüm daha 15 yaşında hayatın yükü omzuna almamış neyin ne oldugunun farkında değil kalkmıs facebookta siyaset konuşuyorlar.DDD

1|0
    0|0
  • bende yeni nesillerenim 17 yasındayım ama size hak veriyorum saçma sapan bir sürü hareket onların harekti beni kız olduma utandırıyor

0|0
    0|0
  • Bizde ergen olmuştuk da böyle saçmalamamıştık.

0|0
    0|0
  • Özentilik

0|0
    0|0
  • ayh, oyş lar ile bu sitede de karşılaşabiliyoruz

arada var işte öyleleri

0|0
    0|0
  • Başkalarının cinsel yönelimi seni neden rahatsız ediyor?

0|0
    0|0
  • Bu ne bee

0|0
    0|0
  • aaayyy bu neee yaa içim çekildi resmen offf

0|0
    0|0
  • Gidip onlar o olmayan beyinleriyle kuş cenetinde yaşasın.

0|0
    0|0
  • igrenc yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...