Kızlık zarı bozulan veya bozan anlatabilir mi ? deneyim konuşsun lütfen.

Nasıl oluyor ne miktarda kanama oluyor zor mu kolaymı deneyim konuşsun lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar çok kişiyle beraber oldum, hepside bozulmuş :( Kim yapıyo bunları yaw kim kim?

2|1
    0|0
    • ben cinsel birliktelik hiç istemedim ama parmak g* tüne gitmiş olabilirim

• banada bulun lan isterse sonuna kadar delik olsun .

• Sürekli pc başında değilim ama konuşmak istersen fırsat buldukça yazarım

Erkekler Ne Diyor 19

• Amaç ne hacı? Kanama 1-2 damla da olur, hiç de olmaz, kanama durmayabilir de. Kolay da olur zor da, hatta bozulmayabilr de. Çok acı da olur, nasıl olduğunu anlayamayabilirsin de.

1|0
    0|0
    • iç çamaşırın üzerinden 3, 4 cm girerse hızlı acı var ertesi gün kan geliyor tüm gün bozulurmu

• Bir kere oldu ondada o anim heyecaniyla hic bisey hissetmedik ikimizde iki damla kan geldi

1|0
    0|0
  • Nedir b u ya veya ne zannediyorsun kendi vücudunu bilmiyormusun,Eloktronik cihazmı,Arabamı,Bisikletmi makinemi ki bozulsun,sadece zar dediğin şey buluğ çağına girene kadarki dönemde dış etkenler koruyan smükümsü bir jel gibi adına zar de3nen bir tabaka zaten olmasınında yetişkinlik dönminde bir faydası ve anlamıda yok ne bozulması arkadş bırakın bu safsataları.Boş şeyler bunlar beyninizi gelştirin.

0|0
    1|0
  • herkesin aynı miktarda kanaması veya acısı olmaz. kızlık zarı kalın olanlar var ince olanlar var, yapısına göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • niçin merak ediyorsun yaramazlık yapacaksın galiba:)

1|0
    0|0
  • benim bozuldu kan kaybından ölmek üzereydim 9 ünite kan verdiler de kurtuldum

0|0
    0|0
  • ben bozdum erkeğinin tecrübesine göre ve kendini fazla kasmadığın sürece acı hissetmezsin öyle anlatılan lara bakım gözün korkmasın ilbozulma anında az kan geliyor ve 1gün ilişkiye girmiyorsun sonra yapgitsin

0|0
    0|0
  • korkma abartıldığı gibi değil. bir kaç damla olur.

1|0
    0|0
  • Her insanda değişir. Erkegin penisi kalın kızın vajinan dar ya da geniş. Senin kendini sıkman korkman bunların etkisi büyük.. erkeğin seni teselli etmesi lazım... ama sen bunlari Takma en fazla 10 dk sonra zevkten çıldırırsın (erkeğin başarabilirse.)

0|0
    0|0
  • hic bozmadim bakireyse arka kapidan girdimmm bozmak bana gore değil

1|0
    1|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hayrola olay ne?

0|0
    0|0
  • Altına bir su bardağı koy... Çarşafı kirletme...

0|0
    0|0
  • zarla kafayı bozmuşsunuz..

0|0
    0|0
  • ben bozdugumda az kan gelmişti bir parça o kadar

0|0
    0|0
  • abartıldıgı kadar kan gelmez.

0|0
    0|0
  • birisiyle kaçamak mı yaptın ?

0|0
    0|0
  • bozdum, normal sekse göre en ufak bir farkı yok. öye bozulduğu zamanı falan analmıyosun, ilk giriş farkı falan yok yani. kan dediğinde 2 kez yaşadım 2sinde de çok çok az yani anca peçetede az bir leke bırakacak kadar az oldu.

0|0
    2|1
    • 1 gün kanama olurmu

• kanama diye bişey yok, o öyle düşündüğün gibi bişey değil

• ben bozdum hayırdır bir şeyler yaptında kızlık gidip gitmedi onunmu merakındasın

1|0
    0|0
    • evet

• çamaşırın üstümden 3,4 cm girse hızlı 1 gün kanama oldu

• o şekilde olmazo kanama farklı dır muhtemelen cildin tahriş olmuş

Kızlar Ne Diyor 3

• yaş kac senin

1|0
    0|0
  • benim 2 gün oldu kanamam. ilk gün bayağ kanamam oldu ertesi günde sızıntı şeklinde

0|0
    0|0
    • yani bozuldumu benimki

• onu anca doktora gidip öğrenebilirsin. kimisinde çok az kan gelir kimisinde benim gibi 2 gün kan gelir. kadın doğuma gidip kontrol ettirmen lazım

• TMM CNM DUA ET BANA

• Bir iki damla ya hemen akar ya da sonra akar bir kac saat sonra

0|1
    0|0
    • bir gün sonra olurmu tüm gün kanama

• Tum gun kanama olmaz bir iki damla gelmisse bozulmaz

• Bir iki damla aktiysa bozulmus.

Yükleniyor...