Bir kız bekaretini evlenmeden önce verdikten sonra neden pişman olur?

sorum acık. bu konunun tabu oldugu bılındıgı halde yaptıgınız bır sey. kız gıdıp adama bekaretını sunuyor. ondan sonra adam ayrılınca , evlenmeyınce vs. de pısman olup adamın arkasından bır suru sey soyluyor.

zaten nıyette evlılık olsa evlenılmezmıydı anlamıyorum. nedır bu mantıksızlık. sen gıt zevkın sefan ıcın ver adama sonra adam gıdınce agla.

neden boyle bu durum?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bekaretini verdigi adamin onu birakip gitmesinden ziyade ilerde evlenecegi adama durumu nasil aciklayacagidir asil sorun...eger sen onunla evlenseydin böyle bir sorunu kalmayacakti..nitekim her iki taraf da istemisse yapacak birsey yok, sen suclu degilsin. Herkes kendinden sorumludur. Bunu o da ögrenecek ;)

0|0
    0|0
    • tesekkurler. olayın bozan adamla degıl de kızın ılerısı ıcın yaptıgı suc atmayla ılgılı oldugunu dusunen gercekcı bırısını gormek ne guzel. bazı ınsanalr nedense sucu hep erkeklere atıyorlar.

• Cünkü bu daha kolay. Zavalliyi oynamak hep daha rahattir, üstelik pismanlik duymaktan kurtarir..."elimde olan birsey degildi" diyebilinir cünkü...sen rahat ol dedigim gibi;)

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kiz , inanir sizin gibi karektersiz birine asik olur, onun icin onemli birseyi sizin gibi bes kurus etmez biriyle paylasir... Sonra siz zevkinizee o baska bir yere... Neden mi pisman olur? Aptalligina doymadigi icin... Sevdigini dusundugu icin... Inandigi icin...

3|0
    0|2
    • Haklısın

ama kısmen

Aynı şeyi yapan bayanlar da var

Sevgilisine kıskandırmak için biriyle olan

yada kendi yanında tutup arkadaşlarına hava atmak için kullananlar

...

bu cinsiyet meselesi değil

Karakter meselesi bence.

• kızlar bence inanmaya yer arıyor yuzuk tak birlikte olalımda nedir abi bırakın bazı tabuları ya yıkın yada arkasına destek olun aglamak sızlamak nie?

• Sayin gizli senin amacin ne bu soruyu sormakta. Kizin bekaretini alip sonra da terk mi ettin? Acil istersen

3|0
    0|1
    • amac zaten zevk almak degıl mıydı onu anlamıyorum ben hemen evlenecegız demedım kı. zaten kendısını kocasına saklıyor olsa benımle yapmazdı nıye ben kotu adam oluyorum?

• ya kocası olarak senı qorduyse... bnce sırf buyuzden senıne bırlıkte olmustr cnku hc bır kız bekaretnı sevmedgı ve ılerısını dusunmedıgı bı erkeğe vermez .. pısman olur cnku gerıye donup bktgn da bekaretnı verdgı adamın aslında kocaman bı hıc oldgunu anlar ...

• qseww sana katiliyorum

• soran haklisin ya verme yada aglama

ya bayanlar öyle safki evli erege bile kaniyolar

esini bosar beni alirdiye cok sacma bence

evliliktede bisey olsa gam yemem iki günde ilgi bittiyo evlenince oysa

0|0
    0|0
  • herkes biraz kafasini kullansa zaten yapmaz ne kadar sevse bile karsindakini ;) dinini icten yasiyorsa ozmn zaten yapmaz...

0|0
    1|1
  • Öyle bi salaklık yapmam. Kızlar çok safsınız ya ):

0|0
    2|0
  • ya adam aşık edip baskı yapıyorsa bu konuda?erkeklerde suç kandırıyorlar kanmayın diyeceksin ama nasıl başaraıyorlar bilmiyorum başkasına mı gideyim ya da terk etme tehdidiyle

3|0
    0|1
    • cok sacma. neden suc erkeklerde oluyor kı bu durumda? adam tecavuz etmıyor kı. kız zaten vermek ıstıyor genelde, o adam olmasa da baskasıyla yapacak. sonra pısman numaraları yapıyor gıbıler bayanlar.

• benım vıcdanım rahat. sonucta zorla bır sey yapmadım

• tecavüz edecek halin yok herhalde zorla yapmadım demek vicdanı rahatlatmak için söylenen değildir önemliolan kızın kandırılıp kandırılmaması mesela biri senin kızına yapsaydı aynısını evlencez seni bırakmıcam deyip ikna etseydi belki böyle düşünürsen anlayabilirisn

Erkekler Ne Diyor 7

• Evlilikte bekaret arayan erkeklerden dolayıdır efendim bu genç hanımefendinin sıkıntısı. Oysa evlililiğin sevgiyle ilili olduğunu, sevginin zara değişilmeyecek kadar değerli olduğunu kabullenseydi erkek, hiç böyle üzüntüler yaşanmazdı.

2|0
    0|0
  • kadınlar erkekler gibi düşünmez zor sever zor unutur. erkek çabuk sever hemen unutur.

erkek önüne geleni bozacak hali yok.

başıma geldi bozmadım asla . çünkü bana ait değildi o

vicdanen çok rahatım. o yüzden kendimi tutamadım lafları boşlaftır kızlar söylemesi. bozmak o kdar kolay olmuyor.

1|0
    0|0
  • Bekaretin ne önemi kaldı ki.Anlayanlara bir çift sözüm var

''Davul patlamamış ama ; tokmağın değmediği yer kalmamış'' dediğim gibi anlayana...

2|0
    0|0
  • Kadınları hisleri yönetir.

hele çok genç ise...

boşuna mantık arama.

2|0
    0|0
  • Bazı genç kızlar bir tek zardan ibaret. zardankız.

0|0
    0|0
  • abazanlığına yenik düşüp hayatıını 5 dakika için yaktığından haaa midesi geniş bi adamla evlenirse önceden yaptığı oral sekslerin verdiği pozisyonların yanına kar kaldığını sanır ama yanılıyodur

0|0
    0|0
  • bazen kadınların erkekleri sömürmek için kulandıkları taktik deli gibi sevişirler bekaretlerini verirler sonra duygu sömürüsü yapmak için numaradan pişmanlık göz yaşları dökerler yatakta pişman oluyorsa eger kadın duygusallıgada vuruyorsa sende piçlige vuracaksın mesela gel bir posta daha yapalım diyerek . sonuç (para para ) o okşadıgın tüysüz bacakların epilasyon parası çıkacak:D

0|0
    1|0
Yükleniyor...