Kapat

Bakire olmayıp evlenen ya da evlilik yolunda adım atan var mı ?

Sorum kızlara:

Kocanız bakire olmadığınızı biliyor muydu ? Evlenmeden önce kocanızla seks yaptınız mı ? Nişanlı iseniz de aynı sorular geçerli.

1|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde hiçbir şekilde bakire olmayan bir kızla işim olmaz diyen birisiydim. Birgün bir kızla tanıştım biraz konuştuk ben hoşlanmaya başladım çok diyaloglarımız aşka falan gelmeye başlayınca bana söyledi bakire değilim bunu bil eğer benimle birlikte olacaksan buna göre hareket et, eğer sence bu sorunsa hiç görüşmeyelim dedi. Ben de görüştüm sevdim onunla birlikte oldum 1.5 yıllık ilişkimiz vardı çok değer veriyordum etrafımdaki herkese onunla evleneceğimi söylüyordum ama çok değer verdiğim için kaybettim. Kız ilişki başlarken beni hiç terketmeyeceksin değil mi gibi konuşurken daha sonra beni terk eden o oldu. Çok sevmiştim aslında kızlara karşı tam olarak nasıl davranılması gerektiğini bilen bir erkekken sırf onu üzmemek için hep onun istediklerimi yaptım onu kaybedeceğimi bile bile sonra da korktuğum oldu, sıkıldı ve bitirdi. Üzerinden 1 yıl geçti ben yine de hala ortada kalmasın diye çabalamama rağmen değerimi anlamadı hiç. Bende artık bıraktım ne hali varsa görsün. Bundan sonra da mümkün mertebe böyle birşey yaşamak istemiyorum. Değer veriyorsun, onu herşeye rağmen sevip kadınım diyorsun o seni ilk virajda terk edip gidiyor. Sen de böyle yaparsan hiçbir zaman mutlu olamayacaksındır bunu bil. Keşke bekaretini vermeseydin ama yapacak birşey yok. Birisi seni severse sen de onu iyice sahiplen değerini bil derim. Ama işin zor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bakireliği bu kadarda sorun etmeyin. sosyalist insanlar bu konuda olumlu düşünürler. cahil insanlar sadece bu durumu kötü algılarlar. eğer sevgilin bu konuda cahil gibi sorun edicekse onunla geçireceğin ilk geceyi adet gününe getir. biraz taklit yaptıktan sonra adet kanının gelmesini ona kızlığın olarak kabullendirebilirsin. ama iyi taklit yapmalısın. ya da düğünden çok kısa bir süre sonra doktora gidip kızlık diktirebilirsin. ancak sevgilin bu konuda tecrübe sahibi ise seni sıcak suyun içine sokup oturur vaziyette yarım saat bekletirse dikilmiş zar %95 erir. bakire olmadığın ortaya çıkabilir. iki tarzda çıkış yöntemi var. tercih senin. oyunculuğun iyiyse rol yap, boşu boşuna zar diktirme parası verme.

0|0
    1|1
  • ben eski sevgilimin bakire olmadığını biliyordum ama yine de evlenecektik sonra gitti baskasıyla da yattı nişan yapıcaktık bozduk işi.İnsanın bacak arasında değildir namus şuan yine gelse birisi çok sevdikten sonra yine bekaretine önem vermem . Ama karsımda ki insanında bunları bilerek hareket etmesi çok önemli sonucta taş devrinde yaşamıyoruz ve ben ona demiştim eğer ki evlenecek olursak çok dert ediyorsan düğün oldugu gün balayına gideriz baska bir yere aynı gece diye. Ama kıymet bilen kız da yok erkekte yok. Madem bekaretini alıyorsun niye evlenmiyorsun ve madem bekaretini kaybettin niye elindekine de sahip cıkmıyorsun :S :S

0|0
    0|0
  • Şu an hayatımda biri yok olsaydıda sorun yapmazdım kalp önemli benim için

0|1
    0|0
  • Bakire çıkmayınca ertesi gön evine gönderilenler var

0|0
    0|0
  • durum anlaşıldı tamam.

0|0
    0|0
  • durumun anlaşıldı merak etme serbest piyasa ekonomisinde arz varsa talep vardır ...

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 erkekle birlikte olup evlenen arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye degişiyor bence ama erkekler çok garip bekaretini aldıktan sonra onlara bir haller oluyor yinede adam gibi adam olan ve gerçekten seven öyle şeylere bakmaz arkadan verip önden vermeyenler var kızlıkları bozulmasın diye şimdi omu namuslu yani evlenilecek kız. dedigim gibi şans birazda sevgi ve aşk varsa bunlar önemsiz

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce birlikte olmuştuk.Şimdi 3 yıllık evliyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...