Kız başıma mı kalmak istiyor?

Merhaba yaşım 18. Bi kız arkadaşım var acayip cinsellik istiyor sürekli beni tahrik ediyorum. Sinemada sevişiyoruz falan ama ileriye gitmek istiyor daha önce yaptım falan dedi. Daha önce prezervatif kullandın mı diye sordu hayır dedim. Kullanmayalım dedi risk alalım falan bu kız başıma mı kalmak istiyor? ne yapmam lazım kızı çook istiyorum ama başınada kalmasını istemiyorum siz ne çıkarırsınız bundan?

Güncellemeler:
Kız reşit değill

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• belkide kiz HIV positiv ve prezervatif kullanmani o yüzden istemiyor, var öyle tiplar ya manyak manyak, söylemiyorlar kandiriyorlar sonra korunmasiz girdigin de, aramiza hoşgeldin felan diyorlar, korku filmi gibi ama hakikatten var böyle insanlar, başima gelmedi ama arkadaşimin tanidigina oldu

0|2
    0|0
    • ohaaaaaaaaaaa bu siteye keşke sormasaydım kızdan korkmaya başkadım :D

• yuh iyi oldu bunu okuduğum aramıza hoşgeldin ne ya

• ders almişsindir umarim sza :)) başina geldi sanirim :S dikkatli olun anacigim, gördügünüz her delige sokmayin

Kızlar Ne Diyor 6

• kiz basina bela olmadan ve sen onun basina bela olmadan ayril ondan yoksa ilerde cok pisman olacaginiz seyler olabilir benden söylemesi ..

1|1
    0|0
  • reşit değilse sıkıntı olabilir. ama başına kalamaz sen istemedikçe.. ama hamile bırakmazsan ii olur :)

0|0
    0|0
    • Nasıl başıma kalmaz filiz abla :D ben kızı seviyorum ama öyle birşey sezdim

• başkasından hamiledir o git test yaptır , prezervatif de tak dinleme onu

0|0
    0|0
  • kızla yapacağını yap ama dikkat et prezrvatif kullan mutlaka sonra hamileyim diye çıkar karşına. belki de şimdi de hamiledir bunu senin başına yıkmak istiyordur.

1|0
    0|0
  • Başkasına bak tekin biri değil gibi

0|0
    0|0
  • Risk al da hamileyim diye karşına çıkabilir dikkatli ol derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kız başına kalmak istiyor sende başına bela olmadan kullanıp atmak istiyorsun işin aslı. ikinizde birbiriniz için doğru insan değilsiniz.

0|0
    0|0
  • s.kinin dikine gitme prezervatif tak.

aynı şeyle yurtdışında karşılaştım

ve sonuç

kız hiv virüslü çıktı ben o kızla seks yapacaktım başka bir arkadaşı beni uyardı.

unutma kızlardan erkeklere daha fazla geçiyor

vajina daha fazla pislik barındırdığı için

mümkünse yapma öpüşürken bile dudağın kanasa bittin. rus ruletine değer mi sence?

0|0
    0|0
  • kesinlikle prezervatif kullan çünkü zevk suyundan bile hamile olasılığı çok fazla ayrıca bide hastalık kapma riski var.

0|0
    0|0
  • korunmadan yapmak istiyorsa kesin bir oyun çeviriyordur. hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • başına bela olur. El sürme

0|0
    0|0
  • bilader madem patlak çakcan geçicen nasıl ispatlıcak zaten patlakmış madem .

0|0
    0|0
  • Şapkasız gezme..Başına bela alırsın..

0|0
    0|0
  • peki kizin yasi kac?

0|0
    0|0
    • Onunda 18

• kiz 18 demistin simdi resit degil diyosun..uzak dur bence

• yani 17 reşit olucak

• adamım ayık ol az tabiki başına kalmak istiyor o zaten dediğine göre bekaretini kaybetmiş nasıl öyle biriyle sevgilisin çok acayip aklını başına al dostum kendini kakalıycak bu devirde onun gibiler haddinden fazla vaar.

0|0
    0|0
  • arkadan yap cok ıstıyorsa basına kalmak ıstıyor tabıkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...