Dalga geçmezsek sevinirim...

biz eşimle kondom kullanamıyoruz eşime dar geliyor üzerinde 53 +- 2 mm yazıyor ama olmuyor takınca iz oluşuyor morarma yapıyor bu normal mi herkesi öyle sıkıyor mu. bişey olacak diye korkuyorum çıkarıyoruz. xl alsak genişlik olarak olur mu? bir de durex mi daha rahat okey mi? hangisi daha az sıkıyor. dalga geçmeden cevap verirseniz memnun olurum! önemli çünkü...

Güncellemeler:
neden terbiyesizce cevap veriyorsunuz anlamıyorum... lütfen dalga geçmeden cevap yazın dalga geçecekseniz hiç yazmayın biraz saygınız olsun.. lüfen..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• açıkçası beni de sıkıyor, ve dediğiniz gibi kan hareket etmediğinden bir süre sonra morarma oluyor.. şu an düzenli ilişkim olmadığından çözüm arama ihtiyacı hissetmedim..

klasik değil de ince olanları tercih edin bence.. heralde daha esnek olur ve sıkmaz diye düşünüyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bim de satılanı almayın da hangi marka alırsanız alın. durex okey farketmez. illa sıkıyo diyosa biraz fazla açsın prezervatifi.

2|0
    0|0
  • aslında prezervatif kullanmayı hiç sevmem. ama szi ilgilendirdiği için durexi kullanın derim. okey pek iyi değil. his oranı daha düşük. hem durexim çeşit modelleri daha fazla.

1|0
    0|0
  • Daha buyuk olani deneyin tabiki. Bence durex kivrimli bayan icin harika. Benim partnerim felaket zevk aliyor onunla.

1|0
    0|0
  • durex si kullanmanızı tavsiye ederimmm

1|0
    0|0
  • Uuhhh abla o nebicim yarak yaa :))) lütfen dogru söyle sen o yarragin hepsini alabiliyomusun ?

Aliyosan harbide helal olsun sana nasil bir amcik var sande sastim valla ;) yav bir özeldwn soh et etsekte bazi bilgileri alsam musadenle olurmu ?

1|0
    3|3
  • Aynı sorun bendede var büyük problem oluyo çözüm bulursan lütfen paylaşırmısın

0|0
    0|0
  • kullandıgından bı numara buyugunu alsın nıye ugrasıyorsunuz kı

0|0
    0|0
    • işte biz 53 bide 56 gördük hep genişlik olarak onu soruyorum daha genişi var mı diye biz mi bulamıyoruz marketlerde

• markette cok gorursunuz eczanelerdede war

Kızlar Ne Diyor 1

• boyutu ne kadar ki eşinizin olmuyor? Bende evliyim ve eşimin boyutu ortalama üstü olduğu halde oluyor canım.

0|1
    0|0
    • herkesınkı zaten atın seyı kadar

• ah sorma canım ya. ama acı biraz dedin ya, şanslısın bil:)

aslında özelden yazsak buradan okunuyoruz. kısa süreliğine açar mısın gizliliğini sonra gizliye alırsın tekrar. açınca ses ver de ekleyeyim hemen olur mu:)

• sorun devam ediyor mu?

Yükleniyor...