Prezervatif yırtıldı, hamile olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla üç hafta önce birlikte olduk. Prezervatif kullanmıştı fakat yırtık olduğunu sonradan fark ettik. Hemen gidip tuvaletimi yaptım. Daha önceden gebe kalmamak için önlem oldugunu duymuştum idrarını yapmanın. Ertesi gün içimiz rahat etmedi ve ertesi gün hapı aldık. Onu da kullandım. Bir hafta sonra hala içimde bir korku var diye gidip eczaneden gebelik testi aldım. O da negatif çıkınca rahatlamıştım. Fakat adetimden tam bir ay on gün geçti hala adet olmadım. Aşırı derecede de akıntım var. Yine korkmaya başladım. Hastaneyi aradım gebelik için kan testinin fiyatını sordum 90 TL dediler. Bana çok yüksek geldi bu para. Gebe değilsem boşuna ödemiş olucam. Eğer gebeysem de Allah korusun aldırmak zorunda kalıcam ve daha çok paraya ihtiyacımız olucak. Sizce hamile miyim ne yapmalıyım bu durumda?

Güncellemeler:
Test aldım pozitif çıktı :'(

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• çok komiksiniz yav :)

1. kaliteli marka prezervatif kullanın.

2.tuvaletini yapmak nedir arkadaş. gidin aynı gece hap kullanın sorun kalmasın.

3.90 TL yi sen değil sevgilin düşünsün. o parayı veremeyecek adama niye verirsin ki? o kadar parayı veremeyecek adam mı nikahı basacak? Zevk için bir risk alıyorsanız karşılıklı olarak taşın altına elinizi sokun. Sen bir şeylerini feda edebiliyorsan enişte de üç kuruşa kıysın.

4.illaki sorun olacağını düşünüyorsanız kan testini mutlaka yaptırın. ve bi zahmet de hamileysen çocuğu aldırın. sizden olacak bir çocuk bu dünyada büyük zorluklar çeker :D

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• enişte bey tarlaya tohumu ekmiş hayırlı olsun ayrıca 90 tl canından değerlimi değerli ise zaten bişiy diyemiycem siz kızları anlamıyorum ben ya hem veriyosunuz hem acaba kızlığım bozuldumu acaba hamilemiyim madem yapma kardeşim erkek milleti bu napacağı belli olmaz

0|1
    2|0
    • Güvenmediğim biriyle yaşamadım merak etme. Nikahı kıymayı da bilir o. Ona kalsa evliydik zaten. Ama benim şartlarımdan dolayı beklemek zorundayız.

Uzaktan atıp tutmak ne kolay...

• ya bırak bu işleri güvenmiş ne güveni be babanın oğluna güveni yok bu devirde ülke sizin gibilerin yüzünden ne hale geldi

• Ertesi gün hapından sonra hiç adet olmadın mı onu anlayamadım ben.

0|0
    0|0
    • Olmadım. 3 hafta geçti kullanalı. Ama geçen adetimden 40 gün geçti.

• Dikkatli yaptı mı testi.Predictor müydü?

• Acil mesaj atabilirsen birşey önericem çıkcam ama çabuk olursan.

• Kanımca hamile değilsin psikolojik travma sonucu böyle birşeyle karşılaşmışsın. ama hastaneye gitmemen için sebep değil bu

0|0
    0|0
  • Evet şimdi isim arayışına girebiliriz

0|0
    0|0
  • Bu prezervatifler de hep yirtik cikiyor ne hikmetse

bu yirtik prezervatifler hep size mi denk geliyor

ben o kadar kullandim bi tane bile yirtik denk gelmedi

sanssizlik bende galiba :(

0|0
    0|0
    • İlk defa prezervatif kullandık. Şanssızlık bizde sanırım :(

• hakikaten cok sanssizmissin ya

ilk deneyim ve yirtik prezervatif

cok paniklemissindir sen simdi

• Hastaneye git kan testi yaptır.

0|0
    0|0
  • Akıntı geliyorsa olmamalısın belki de vakitsiz Hap kullanmaya başladığından olabilir...90-TL bişi değil..Bir Kadın Doğum uzmanına git.Bu işin şakası olmaz...Ala..Ala..

0|0
    0|0
  • ertesi gun hapi gecikme yapabiliyormus. degilsindir buyuk ihtimalle ama yine de test yaptirmakta fayda var. hamileysen de o bebek icin uzuldum.

1|0
    0|0
  • aha sımdı tuttun :D

0|0
    0|0
  • en yakin caminin yaninda dilenmeye basla bence :) saka bi yana cok fazla gecmeden o testi yaptir bence sonra geriye donusunuz olmaz hayatiniz mahvolabilir

0|1
    2|0
  • ben demiştim sana allah analı babalı büyütsün 3 ay sonra gitte cinsiyetine bak oğlan mı kız mı bari :))

0|0
    0|0
  • eczaneden bidaha yaptı %90 risk vardı ilkinde ikincisini yaptırınca yüzde kaç risk var yani %90 iyi tutma şansı olan bir testin iki seferde %10 u bulma şansı % kaçtır? bence düşün sonra git 21 filmini izle keyfine bak:D

0|0
    0|0
  • doğur gitsin ya çocuğu yaparken sorun yokta büyütünce mı sorun olacak kaldıysan hamıle hem evlenirsiniz

0|0
    1|0
  • neyle yaptın?

0|0
    0|0
    • Daha iyi bir eczaneden gebelik testi aldım :(

• çok üzüldüm ya bak daha üzerinden fazla geçmemiş kendine dert yapma çok zordur ama psikolojini bozmasına izin verme yarın ilk işin paraya kırıp hastanede bide yaptır emin ol

• kantesti olmadan diğer testler olmuyormu

0|0
    0|0
    • Diğer testlerde yanılma ihtimali yüksek. Kan testi en garantisi.

• al eczaneden git dene niye düşünüyosn

0|0
    0|0
    • Aldım yaptım sonuç negatif çıktı ama adetim gecikti. Eczane testlerinin yanlış çıkma olasılığı varmış.

• korkma ya biraz bekle telaş yapma

• SGK varsa bedavaya.Git ve yaptır.Ayrıca gebelik için deme.Sadece kan testi de.

0|0
    0|0
    • Peki sonradan çıkma ihtimali var mı sgk bilgilerimde filan? Hem kan testi dersem gebelik için oldugunu anlarlar mı. Daha detaylı bilgi verebilirmisin?

• Bugün bir test daha alayım en iyisi. Sağol.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• tekrar gebelik testi dene. gerçi ertesi gün hapı aldıysan hamile kalma ihtimalin düşük ancak öncelikle gebelik testi dene. idrar testi ilk haftada kesin sonuç vermez zaten, üzerinden en az 3 -4 hafta geçmesi gerekir.

ertesi gün hapları tüm hormon dengesini altüst eder. muhtemelen haptan dolayı böyle bir dengesizlik yaşıyorsun ancak kötü ihtimali de göz önünde bulunduralım derim ben.

0|0
    0|1
  • Ovülasyon zamanındamı birlikte oldunuz ? gebelik testini takip eden regl tarihin 10 gün kadar geciktiğinde yaptırırsan eğer doğru sonuç verir .En iyi özel hastaneye git ve gebelik için kan testi yaptır , en doğru sonucu elde edersin .Umarım hamile değilsindir .

0|0
    0|1
  • Büyük ihtimal stresten gecikmen oldu.

Fakat bu ertesi gün haplarında da yüzde bir de olsa gebe kalma ihtimali mevcut.

Yapacağın edeceğin testi yaptırmak. Bir kadın doğumcuya gidersen sorunu halledersin. para para diyorsunda yapacagın başka bir şey yok nasılsa sosyal guvencen varmış git adetim gecikti dr a..

0|0
    0|2
    • Umarım aldırmaktan önce, belkide şartları zorlayarak evlenmeyi denersiniz. Mumukunatı yok mu?

• Ailem kesinlikle kabul etmiyor zaten onu. Tek mümkünatı kaçmak. Onu da göze alamıyorum :'(

• Ee bence onunla bırlıkte olmaya devam etmişsen bunu da göze al. Merak etme aılen bır sure sonra barışır. Kolay olan aldırmaktır ama sen zzzoru becer.. İşi gucu varsa evlen.

• ilişkiye girecek kadar büyüdüysen eğer, o zaman o ilişkiden ''doğacak'' sonuçlara da katlanmak zorundasın bence.

yaşınız çok mu genç de çocuğu aldırmak istiyorsun. söyle istemeye gelsinler evlenin. yoksa katil olacaksınız ikiniz de çocuk aldırmak neymiş

0|1
    0|0
  • İlişkiden 2 hafta sonra test asıl sonucu verir ve 2 kere yap psikolojik olarak adetsizlik geçirdğinde olabilir ama hamile olma riskin azda olsa var

0|0
    0|0
  • hamile olup olmadığını bilemeyiz.

Git eczaneden 2 tane daha al, 2 kere daha dene.

0|1
    0|0
  • bir test daha yap

0|0
    0|0
  • kıyamam napıcaksınnn:S

0|0
    0|0
  • Çok stres yapmışsın bu ay belli ki. Gebe değilsindir korkma.

0|0
    0|1
Yükleniyor...