Geç boşalma sorunu var sanırım bende, ne yapmalıyım?

Yani yarım saati falan buluyor boşalmam ya da geçiyor bile. Bana önerebileceğiniz birşey var mı?

Güncellemeler:
ya ben pek farkında değildim fakat bayanların hoşuna gidiyo galiba dediklerinizden

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• rahatsızlık degil tadını cıkart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hiçbir sorun yok.

0|0
    0|0
  • neyinden sıkıntı duyuyorsun bunun .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi bu sorun sürekli olan birşey mi?

Masturbasyon yaparak boşalmanda bir sıkıntı var mı, yoksa partnerinle birlikteyken mi böyle oluyor?

Sigaranın etkisi olabilir, kullanıyormusun?

Stres vb psikolojik olabileceği gibi birleşmede yeterli tinsel ve tensel haz alınamaması da olabilir.

0|0
    0|0
    • Aslında eğer sevişerek 30dakikada boşalıyorsan ve bir rahatsızlığın yoksa tadını çıkar gerçekten. Erkeklerin çoğu ilk 3 dakikada boşalıyor(muş). Tabi 30 dakika birleşmeye devam etme, karşıdakini de düşün :p Fkat çok güzel sevişme seansları yaşanır yani, aceleye gerek yok.

istemiyorsan dakikalarımızı değişelim :))

• bence en kısa zamanda bir ürologa görünmekte fayda var belki bedensel kaynaklı olabilir yani hiç boşalamama insanda ağrı yapar

0|0
    0|0
  • Bayan Açısından bakarsan güzel bir sey .. Karşı taraf tatmin olamadan erkek boşalıyor .. aynı sorun bende de var ama ben bundan şikayetçi değilim :)

0|0
    0|0
  • Abi ne güzel hastallık o biz bi ton para verip hap yutuyoruz sende bu yetenek doğuştan var :)

0|0
    0|0
  • 30 dk gec bosalma degildir ki...

0|0
    0|0
  • tadını çıkarmaya bak ve partnerini incitme

0|0
    0|0
  • vidoco'ya katılıyorum.en kısa zamanda ürologa görün derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...