Neden acaba insanlar bu kadar değişik?

biz kızlar neden erkeklerden b kadar çekiyoruz. cinselliğe bir cevap bırakınca veya bir soru sorunca bize sen erkeksin diyolar ya da çok fazla arkadaşlık isteği geiyo insan bir değişik oluyo kabul edyosun direk cinsellik kabul etmessen tekrar gönderyolar nedn acaba ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü yozlaştırılmış toplum bir kadının cinsellik konuşmasına daha alışkın değil

Ya duygularının olmadığını sanıp , hayat kadını ruhunda filan sanıyorlar. Ki o kadar abazan hep o 20 gramın peşinde , sanki dünyayı o kurtarıyormuş gibi.

Yada bunu paylaşşa paylaşsa erkek paylaşır deyip sallamıyorlar ya da dalga geçiyorlar.

Genelde internet ortamı ve burası , çekingen insanların bastırılmış duygularının açığa çıkmış yeri gibi gözüküyor , hayatımda aklıma gelmeyecek sorular var cinsellikte örneğin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yokluğun gözü kör olsun. bilgi ve fikir yoksunluğu nedenlerden birisi galiba.

1|0
    0|0
  • Niye bir kaç abazandan dolayı tüm erkekler suçlanıyor bunuda anlayamıyorum

0|1
    0|0
  • NASRETTİN HOCA MİSALİ YA TUTARSA DİYORLARDIR.BANA BİLE TEKLİF ÇOK GELİYOR.AMA NE KABUL EDERİM NEDE BAŞKASINA TEKLİF GÖNDERİRİM.İNSANLAR BÖYLE ÇEŞİTLİ DÜŞÜNCELERE SAHİP İŞTE.

1|0
    0|0
  • erkeklerin doğal karakteri bu çünkü onlar hayatın sadece ondan ibaret olduklarını sanıyorlar istisnalar hariç tabi

1|0
    0|0
  • Giyinişinle konuşmanla yürüyüşünle yedigin yemekle erkeklere kendini farklı tanıtıyosundur.

Şu aralar sanal olmuş herşey Fameler çıkmış herkes bir triplerde önceden böyle değildiki güzel eskiler hemen geçiyo zaman işte herkesi herşeyi degiştiriyo ama suç sizdede degil kimde oldugu suanda belli degil

0|0
    0|0
  • cinsel ihtiyacalar sadece erkege özgu ihtiyaclar degildir kadınında bu anlamda ihtiyacları var ama kadınlar birazdaha fazla bastırıldıgı için onlar daha gerideler burada ise insanlar bazen kendilerine malzeme bazende yuzeysel olarak ihtiyaclarını gidermek için partner arıyorlar olagan ve normal karsılıyorum...

bu arada ben öyle herkesi ekleyen bir tipde degilim gelirse kendi gelsin zorlayarak biryere varılmyor...

0|0
    0|0
  • Karşına değişik kişiler cıkıyor adam akıllısı bulmuyormuş seni şeytan tüğümü var sende hep cinsellikle ilgilenen erkekleri seciyosun

0|0
    0|0
  • bende cinsellik bölümündeki fantezide sınır zorlayan sorular nasıl kızlardan geliyor diye merak ediyorum valla :) o bölüm tehlikeli bölüm bişey diyemicem

0|0
    0|0
  • genelleme yapma

0|1
    0|0
  • erkekler bu kadar kötü yani siz kızlarda hiç suç yok peki bu kadar milleti azdıran kim oluyo acaba?

0|0
    0|0
  • bunları senmi yazdın şimdi :))

0|0
    0|0
  • Ben kimseye göndermiyorum.

0|0
    0|0
  • Pardon da ne çekiyoruz vicdansiz olan sizsiniz bırakıp giden sizsiniz bide gelmiş burada bit bit ötüyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...