Bir kadının lezbiyen olup olmadığı nası anlaşılır?

Benim bir arkadaşım var. Durmadan göğsümü avcuna alıp ay ne güzel dikmiş kız kaç bedendi bu tarzı şeyler söylüyor. Her fırsatta konuyu göğüslerime getirip onlara dokunmaya falan çalışıyor. Valla korkmaya başladım ya :'( Hemen lez olduğunu düşünmek de istemiyorum ama bundan başkası gelmiyor aklıma. Kesin olarak lez olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı ortamda baş başa kıyafet değiştirme şansınız varsa dene. Bakışları, dokunma isteği nasıl olacak. O olmazsa bir akşam sizde veya onlarda kalın. Yan yana uyumayı teklif edecektir. Yatınca da cesareti varsa dokunup sarılacaktır.

0|0
    0|0
    • yaa iğrenç of midem bulanıyor :(

• O zaman açıkça söyle, senin cinsel tercihin beni ilgilendirmiyor ama bu hareketlerinden hoşlanmıyorum de.

Erkekler Ne Diyor 11

• Anlaman için dik guzelde beğendiysen gel yala op de anlaşılır yalarkende beni arzuluyon mu dersen ewet derse lezdir

0|0
    0|0
  • eşcinsellikle ilgili konu aç erkeklerden nefret ettim lezbıyen mi olsam falan gıbı konuş onun tepkısıne bak ona gore tavrını belirle sende

0|0
    0|0
  • lez olması sorun mu. neden bu kadar itici bakıyorsun ki. şöyle düşün sen aynada kendi vücuduna hayranlıkla bakmıyormusun oda seni merak ediyor demek. yanaş bakalım ama sende istekli ol sonuçta bu kötü bir durum değil ki. eğer hoşuna gitmezse sende tekrar olmaması gerektiğini söylersin.

0|0
    0|0
    • banan iğrenç geliyo ven erkeklerden hoşlanıyorum

• Lezbiyenin abazasına denk gelmişsin baci ya ^_^

0|0
    1|0
  • anlaşılır erkekler yatmazsa canım :)

0|0
    0|0
  • olta at bir gün sende karsılık ver nıyetını anlarsın

0|0
    0|0
  • yalamak istiyordur:)bende gorsem aynısı derdim:)

0|0
    0|0
  • niye korkuyodsun ki sana tecavüz edecek hali yokya

0|0
    0|0
  • kesin lez daha nasıl anlayacan

0|0
    0|0
  • erkeklerde de olabiliyor bu türlü hareketler normal diyemneyeceğim bu hareketlere seksi çok seven insanlar delik olsun misali kızlarda işte dokunsunda ne olursa olsun gibi zevk alıyor anlaşılan senin vücudundan. erkekler hakkındaki düşüncelkerini sor hiç sevişmek isteyip istemediğini ya da sorabiliyorsan aranızda samiiyet varsa sevişip sevişmediğini falan belki bisexual dir.

0|0
    0|0
  • bigün gülerek sor lezbiyenmisin kız sen de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lez değildir meraklıdır sevişmeye de acık tavrını belli et

0|0
    0|0
  • sırf böyleleri yüzünden bazen eşcinselliğimden utanıyorum...

kahretsin.

1|0
    0|0
    • bu yüzden seviliyorsun sen eşcinselsin o ınsanlar cinsel açlıklarını tatmin etmek isteyen beyinsizler farkınız bu

• biraz ara verdim şeker sende sanki yokluğumu farkettın de aklına bile gelmemişimdir :D

• öyle olsun bakalım :D az işim var müsait olursan konuşuruz ilerleyen saatlerde

• sende ona aynısnı yap bakalım nasıl tepki vericek

0|0
    0|0
  • bence de lez normal olsa senin gögüslerini neden avuclamak istesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...