Sizce kız arkadaşım ne için beni terketti?

5 aylık sevgilim vardı, evlenme falan hayal kuruyorduk, ama dün lezbiyen olduğunu söyledi ben bir erkekle mutlu olamam dedi, sonra ise yaşasak da geçinemiycez, sen başka ülkedesin, olmayacak dedi, erkeklere karşı hiçbirşey hissetmediğini söyledi. Napıcam ben? bittim resmen, ölmek istiyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bahaneler üretmiş bence...

0|0
    0|0
    • ama kızlarla ilişki yaşamış biri

• ddim ya bence sıkılmış bahane arıyor

• İnşallah

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyen olsa ilk başta senle çıkmazdı öncelikle bunu bil, senden ayrılmak için sadece kendine geçerli bir bahane, her zaman söylüyorum her çıktığınız insanla bodoslama evlilik felan hikayelerine hayallerine girmeyin, 3 yıl 4 yıl çıkmasına rağmen halen evlenme konusunu açmayan vıcıtmayan kişiler var şu hayatta, sanal aşk seninki sanırım boşver takma desemde bir bok olmicak üzüleceksin bişi değişmicek biliyorum, akışına bırakacaksın istesende istemesende, bu sana bir tecrübe olur bida bir kızla çıkarken daha ağır daha temkinli davranırsın evlenme olaylarını açmamakla.

0|0
    1|0
    • sanal değil, buluşmuştuk, ama sana bağlanarak erkeklere ilgi duymaya çalıştım olmadı dedi, ya zaten ağır depresyon hastasıyım, ölmek üzereyim

Kızlar Ne Diyor 1

• O lezb.durumuna o senden cok uzuluyor belki de.ne yapsaydi.evlendikden sonra soyleseydi mi.o zaman da neden yalan soyledin diyecekdin.kolay degil.biliyorum.ama hayat bu her kese her yerde iyi.kotu farkli "surprizler"yapar.Allah sabrini versin.

0|0
    0|0
    • sence psikolojik değil mi? eğer lezse neden benimle 5 ay çıktı?

• ve de neden öpüştü?

• Belki baska birini bulmusdur.sen kiskanmayasin.uzaklasasin diye boyle dedi?

Erkekler Ne Diyor 1

• ahah :D :D iyi olmuş hakettiğini bulmuşsun

0|0
    0|1
    • dalga geçmeseniz olmaz di mi?

• burası komedi mekanı falan değil, insanlar dertlerini sorularını sorup, cevap almak için kullandıkları yer, herşeyi yaygara yapıp makara geçmeyin insanlarla

• istediğim yorumu yaparım

Yükleniyor...