Eşim bakire miydi acaba?

arkadaşlar ben eşimi kaçırarak evlendim eşimi kaçırırken eşim bana adetli oldugunu söylemedi tam yatmaya hazırlanırken söyledi ve ben 3 gün bekledim adet bitip bitmedigini anlamadan cinsel ilişkiye girdim yani eşimin kız olup olmadıgını anlayamadım acaba kız degildi de kendisini bana kızım diye adet kanına denk getirerek kandırmış ola bilir mi samim cevaplar bekliyorum?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu musun mutluysan sorun yok mutsuzsan ayril simdi teknoloji ilerledi kizkiginin nezaman bozuldugunu ogrenmek istiyorsan bekaret muayenesine gidin o ilk be zaman bozuldugunu saati saatine gunu gunune soler zaten birde sen bakirmiydin esini kacirdiginda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafanda boyle bir soru olsa asla mutlu olamarsin ona guvenemersin hep suphe kalir icinde kac zamandi evlisiz ki bence seviyosan unut kecmisin o seni seviyosa o zmn yapmissa bile artik yapmaz maziyi mazide burakin derim

0|0
    0|0
  • yapmamıştır öyle birşey kuruntu yapma kendine

0|0
    0|0
    • inşallah ama aklımda hep bir soru işareti kaldı cevap için teşekkürlr

• Benimde denk geldi.Ben kizdim esimin de suphe etmeye hakki yok bence bekleseymis 3 gun daha.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunu asla bilemeyeceğinden kafandan silip atman ve mutlu olman en doğrusu olacaktır. Kafanı kurcalasa da doğruyu bir tek muayene sonucu doktor söyleyebilir ve bunu yapmak da eşinin sana karşı olan duygularını değiştirebilir. Kan tek ıspat değildir, hatta bazen kanama olmaz ama diğer her şeyi zaten yaşadıysa bileceğinden taklit etmek hiç de zor olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne acelen vardı bilmiyorum hocam ama şöyle söyleyebilirim eğer ilişkiniz sırasında eşinin bir acı çekme durumunu gördüysen kendi kendine dert yapıyorsun. Bu durumun tersi ise yani gayet rahat ise yine kendine dert yapma bazı kadınlar bu zevki aşırı yaşayabilirler yani o esnada acıyı hissetmemiş olabilir bu normal bir durum.

0|0
    0|0
  • Ne fark eder , eğer niyeti varsa şimdi de aldatır engel yok , seviyorsan senden önce ne yaptıysa yaptı düşünme

1|0
    0|0
  • bakiredir birader yoksa adetim demez zaten sana

dana altında buzasını arayıp kendini huzursuz etme

0|0
    0|0
  • Abicim çok zor bir soru.. kimse diyemezki kız değildi diye.. sonuçta evlenmişsin olmuş bitmiş ... kafandan bu düşünceyi atmaya bak..

0|0
    0|0
  • cevabını öğrenemiyeceğin bir soru bu

0|0
    0|0
  • enterasan bir durum böyle hile olduğunu öğrendiğim iyi oldu :) içk içir istersen sarhoş et belki itiraf eder varsa böyle bişi... ya da hipnoz et :)

0|0
    0|0
  • ilişkiye girerken çok acı çektimi yani yavaş gir vs?

0|0
    0|0
Yükleniyor...