Sizce sevgilim hamile kalmış olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, ortalama 3 hafta önce kız arkadaşımla birlikte oldum prezervatif kullanmadım kız arkadaşımdan uzağım 6 ayda bir görüşme imkanımız oluyor 3 yıllık bir ilişkimiz var daha önce hiç böyle olmamıştı son 1 haftadır çok fazla yemek yediğini ve kilo aldığını söylüyor adetinde düzensizlik olduğunu söyledi ayrıca canı durmadan bir şeyler çekiyor test yapma gibi bir olanağı yok küçük bir köyde yaşıyor ve 1-2 akşamdır geceleri aniden uyanıp istifra ettiğini söyledi fakat sevişme esnasında dışarıya boşaldım bir türlü anlam getiremedim sizce böyle bir şey mümkün mü yani sperm bir kerede mi çıkar yoksa sevişme esnasında biraz biraz çıkmış olma durumu var mı?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• test yapmaktan baska care yok.

yani bir şekilde test yapması lazım.

hamile olabilirde olmayabilirde.

köyde yasıyor olabılır ama eczaneye gıdebılır sanırım.

0|1
    0|0
    • Köy yerinde yaşamadıysanız nasıl olduğunu bilemezsiniz eve gitmeden önce dedikodusu gider öyle illet bir yer.

• Haklısınız. Büyük ihtimal en küçük bir açıkta oraya gidip teste götüreceğim başka yolu da yok zaten umarım test olumsuz çıkar kendimden eminim yanlış bir şey olmadı fakat bu 1 haftadır anlattıkları beni acayip kıllandırdı. Yorumunuz için teşekkürler...

• en ıyısı test yapmak.

hakkınızda hayırlısı.

ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 1. Dışarı boşalsan da hamile kalma olasılığı her zaman vardır.

2. 3 haftada ne bulantı olur, ne de herhangi bir başka belirti.

3. Adetinde düzensizlik olduğunu söylüyor, bunu 3 haftada nasıl anladı?

İki ihtimal var:

Ya daha önceden hamile kaldı ve belirtilerini görmeye başladığına göre 2-3 aylık.

Yada psikolojik olarak böyle hislere kapılıyor.

0|0
    0|0
    • Hocam 3. sorunu cevaplandırayım şu şekilde bu geçtiğimiz günlerden beri hiç adet geçirmediğini söyledi bu gibi bir düzensizlik.

• Hocam psikolojik olduğunu sanıyorum bu durumun fakat yinede bir sormak istedim yorumun için teşekkürler.

• Rica ederim.

• zevk suyundan olmuş olabilir gibi küçük ihtimaller var ama bana sorarsan sevgilin hamile kalacağını çok düşündüğü için istifra ediyor kendini öyle düşünüp vucuda o emri veriyor kısaca çok yemek yemeside adetten önce çoğu kızda olan birşey kesin konuşamayız ama bence değil kız arkadaşını rahatlat biraz kafası bosalınca bunlar düzelir ve adet dönemi düzene oturabilir bunlarda olmazsa malesef ki test yaptırmak zorundasın

0|0
    0|0
  • O condomu takaydın senaryolar yazmak zorunda kalmazdın arkadaşım kızda zor durumda kalmazmı cok mu pahalı anlamıyorum kı BİM de bile satıyorlar artık daha ne diyeyim..

0|0
    0|0
    • Akıl vermenize gerek yok hocam gerekçemiz vardı ki takamadık dünya hali her şey olabiliyor ne yapaydık poşet mi takaydık gidip alsaydın diyeceksindir şimdide köy yerinde eczane yok hocam ayrıca gece vaktiydi ve iradesine hakim olamıyor insan bazen, 6 aydır görüşmüyorduk zaten. :(

• kan testi yaptırırsan aile hekimine durum bildirilir. eczaneden test alın..

0|0
    0|0
    • Hocam onları zaten yapacağız başka ihtimali yok. Teşekkürler yorumun için.

Yükleniyor...