Vajinismus Olabilir Mi?

2 ay önce ilk kez bir erkekle yakınlaştım ve parmaklarıyla bekaretimi bozdu ancak fazla kastığım için penisini içeri sokamadı. Dün yine buluştuk ve analdan ilişkiye girebilmemize rağmen vajinalde yine kendimi kastığım için giremiyor. Parmaklarını alırken sorun yok ancak penisini içime alamıyorum. Bu arada penisi 20cmye yakın ve bileğim kalınlığında. Sizce bunu nasıl atlatabiliriz?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• pozisyon olarak doğru açıyla giremiyosunuzdur ve tecrübesizliğinizden kaynaklanıyodur yoksa parmağı giriyosa 20 cm de girer

0|1
    0|0
    • Hangi pozisyonu denemeliyiz?

• Az önce kabul ettin zaten :) Acemi olmak böyle işte

• ettim galiba ama kafam karıştı mesaja cevap gelmedi :D

Erkekler Ne Diyor 15

• yani güzelim bekaretini parmağamı verdin yaa :( neyse öncelikle kendini kasmamayı öğrenmelisin vajina egzersizleri yap, sadece vajinayı sık bırak alıştır kaslarını ilişkiye gireceğin sırada derin bir nefes al ve içine alırken nefesini bırak. ayrıca kayganlaştırıcı kullanman dahada yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
  • nasıl bir cinsellik terciiniz var anlamadım.ne kadar özel bir seyi yok pahasına yok etmişsiniz.bakirelik bu kadarmı basitçe bir ilişkiyle verilirdi.parmakla bozmuşmuş.bumu yani.eee işte böylesine basit duygusuz bir ilişiyle bakireliğinizi verirseniz vajinismusta olursunuz hersey olursunuz.yazık..

0|0
    0|0
    • Kesinlikle duygusuz değildi. Ayrıca daha dil bile değmemiş vajinama o penisin giremeyeceği açık değil miydi?

• ne alaka ...parmak sokturuyıorsunda penisimi alamıyorsun.parmakla bozulmuşsun hala duygudanda bahediyrosun.ne duygusu.bakirelik bu şelildemi bozulur.partnerin çok acemi bence.daha profesyonel birini bul bak nasıl penisi alıyorsun..

• İnandırıcı gelmedi bu bana

1|1
    0|0
  • Vajinismus olsan erkek yaklaştırmazsın yanına o hastalık yok sende

1|1
    0|0
  • iyi ön sevişme ile atlatırsınız.

1|0
    0|0
  • sen de de iyi döt varmış.betimlediğin uzvu bebek çıkabilecek kadar genişleyebilen yere alamıyorsun ama esnekliği olmayan bir yere hoppppppp diye alıyorsun iyiymiş maşallah sen de ki dötte.hem de her deliği kullanma bırak biri yedek kalsın biri falafoş olunca ötekini kullanırsın.

0|0
    0|0
  • senin gibi bir kız arkadaşım olmuştu düzelttim :)

0|0
    0|0
  • Kendini sıkma adamda içine rahatca girsin arkadaşım

0|0
    0|0
  • evet canım

0|0
    0|0
  • Anala devam et... bana gelirsen her yönden alışırsın ..

0|0
    0|0
  • oral yapılmadığından gevşeyememişsin.

biraz da alkol alsan kafan rahat olacaktır.

senin gibi sorunu bir bayanla bu sorunu çok kolay aşmıştık

0|0
    0|0
  • Yavrum öncelikle kendini kasacak birşey yok bozulurken sorun kasmadıysan artık kasacak birşey yok acımaz merak etme :-) İkinci nokta pozisyonunuz doğru değildir bu da ikinizin de tecrübesizliğinden oluyor ben de ilk seferimde pek başarılı değildim. Sonra yavaş yavaş geliştiriyorsun kendini. Erkek arkadaşın biraz iş bilmiyor seviştiğiniz sırada a.mını biraz kremlesin ön sevişme sırasında kremleyerek seni ıslatsın, sende ıslanınca söyle ön sevişmeye devam edin o da senin hiç beklemediğin bir anda doggy pozisyonunda girsin. Ah ben olacaktım ki seni öyle bir alıştırırdım hiç farkında bile olmazdım. Ayrıca siz kayganlaştırıcı da kullanın bence.

0|0
    0|0
  • vajinusmus vajina korkusudur parmak ya da penis fark etmez şayet vajinusmus olsa idi ilk vajinal birliktelikte duyulabilecek acıdan çok daha yüksek bir acı düzeyi olan analı gerçekleştiremezdiniz.

0|0
    0|0
  • arkadan girdiğinde canın yanmıyor mu?

1|0
    0|0
    • İlk başta biraz sızladı, o sabah lavman yaptığım için kolay aldım sanırım

• Oldukça

• arkadan zevk alıyorsan önden daha çok alırsın, yeterince ıslanıyor mu amın?

• boşver sen yiyeceğini yemissin takma penis al alıstır kendini kayganlastırıcı kullanın veya tam anlamıyla ilişkiye hazır oll ıslan

1|0
    0|1
    • Analdan yaparken orgazm oldum yinede giremedi. Takma penisi düşünmedim değil ama ailemle kalıyorum saklamak var birde :D

• Özelden olmaz :) Klitoris sağolsun

• Neden olmaz.:) Ayrıca klitorisini emmek isterdim. En bayıldığım yer orasıdır :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...