Piyasada ki en sağlıklı (kimyasal olarak) kondom hangisi ?

Ben ilişkilerimde partnerlerim benim sevdigim condom ları almalarını istedim. Genelde hep kokusu hoş olanları tercih ettim .'çilek' kokusu favorimdir fakat. Bir çok dergide okudum bunlar zararlıymış kansorejen flan iceriyirmuş. Hangi marka daha sağlıklı ürünleri var yada hangilierinden memnunsunuz acaba. ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bütün condomlar kanserojen madde içerir , bu gune kadar concomdan ölen olmadı okey hisset e devam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ucuz ürünlerden kaçınmak lazım.Bir de en iyi türleri inceltilmiş olanları.Durex elite gibi ürünler iyidir.

0|0
    0|0
  • Bu yaşta çoğul partnerler maşallah sen ne ara reşit oldun bakayım? Çocuk şubeyi bağlayın bana.

5|2
    2|0
  • gidip Bim den condom alırsan kanser olursun marka olsun ucuza kaçma. okey gül kokulu favorimdir tercih ederim

1|0
    0|0
  • plastik ya da silikon kokenli her seyin kansorejen oldugu soylenir ama henuz kanitlanmadi :) ayrica lateks alerjin yoksa ozel bir condom kullanman gereksiz oldugu gibi devam edebilirsin. ustelik latex alerjin olsa coktan anlardin :) bildigin ya kizarip asiri kasiniyorlar ya da bayilabiliyorlar nefes borularinda sorun olup. yine de denemek istersen daha dogal olanlari durex in avanti bare olanlari ya da trojan naturalamb var ( lamb dedigi gibi cidden kuzu bagirsagindan :/ ) .

0|0
    0|0
  • benetton memnun olduğum tek marka.

0|0
    0|0
  • Kondom sağlık bakanlığı denetimindedir. Sonuç olarak kimyasal bir farkı yoktur.

0|0
    0|0
  • bence ria taktır daha zevkli olur partnerinin bulasıcı hastalıgı olmadıgına eminsen

0|0
    0|0
  • aferin sana kondomun kimyasını çözmüşsün

0|0
    1|0
  • 1 kaçtane patnerin var 2. benm favorim ve vazgeçilmezim okey çifte haz

0|0
    1|0
    • 1 Kaçtane olduklarını söyleme geregi hissetmedim.

2 tesekkürler tavsiye icin

• Durex kullan

0|0
    0|0
  • OK var tercih ederim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...