Vajinismus olma ihtimalim var mi ? :(

Ben bakireyim. Hicbir şey yasamadim. Mesela bazen cinsrl icerikli seyler izlediğim de vajinasina bir şey sokan kizlari gorunce veya parmaklarini soktuklarini gorunce istemsiz vajinami kasiyorum. Cok acir gibi geliyo. Ama penisin girdigini gördüğümde oyle olmuyo.

ilk iliskidrn cok cok fazla korkuyorum. Sizce vajinismus olabilme ihtimalm var mi :(((

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ilişkiden korkulacak bir durum yok. sadece toplum üyeleri, genç kızlar kendilerini korumayı bilsinler diye isteksiz bir his vermek için bu konuda olumsuz fikirleri aşılarlar. bunlara ne kadar çok inanır iseniz o kadar çok kendinizi kasar, ve bir o kadar beraberinde acıya teşvik kalırsınız. bu sizlerin elinde. resmen psikolojik bir durum. ilk ilişkiye hazırlık olarak eşiniz bilgili olmalıdır. ve olabildiğince nazik davranmalı, sizi elinden geldiğince iyi hazırlamalı. ön sevişme aşamasını muhakkak yapmalı, ön sevişme durumunda sizin de içinizde bir isteklilik belirmeli. bu istek arttıkça vajinal suyun gelmesi durumunda vajina kendini hazır duruma getirir. bu esnada kızlık zarı gerginleşmeye başlar. tıpkı içerisinde az hava olan sönüp balonu parmağınızla delmek ile çok şişirilmiş bir balonu iğneyle delmek gibi betimleyebilirim. eşiniz sizi ne kadar iyi hazır konuma getirirse ve sizde ne kadar çok isteklilik duyar iseniz acı konusunda o kadar az seviyede his duyacaksınız. hatta kimi ilklerde kızları o kadar iyi hazırlayabilen erkekler var ki, kızlar acıyı pek hissetmezler. üstüne üstelik ardından kısa bir süre içerisinde bir hayli haz duymaya başlarlar. bu resmen düşünce yapısına ve eşiniz ile olan aranızda ki güven, uyumluluk ve yapılması gerekenler ile yapılmaması gerekenleri bilmekten ibarettir. bu konuda kendinizi korkutmanıza gerek yok. kim ne diyorsa inanmayın. hele hele bakire olup da o konuda fikir sahibi olanlara.

1|0
    0|0
    • Cinsellik konusunda bir sey olmadi cevreden vs. Ama burada bazi kadinlar yaziyor .bemde korktum oylemi olurum diye.

Cunku bende kist olma ihtimali var yumurtaliklarda internette baktim. Cinsel iliski agrili olur diyo. Bu dahada korkuttu.

• Teşekkürler :) uzun uzun ugrastiniz. Rahatladim

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 4

• vajinismusun en önemli nedeni zaten ilk gece korkusudur.bence bununla ilgili olmsuz şeylere kulağınızı kapatın.çünkü çoğu abartıdır ve herkeste aynı durum yasanacak diye bişey yoktur.ilk geceden korkanızı gerektirecek olumsuz bir durum yok.bunlarla ilgili forumları okuyun ve içinizi rahtlatın.yksa bu korku sizi vajinismusa götürecek ciddiyette olur ve evliliğiniz dahi sıkıntıya girer..

0|0
    0|0
    • Off evet :( umarim oyle bisi olmaz.

• Vajinismus böyle bişey değil ama.. Korkmana gerek yok..

1|0
    0|0
  • cinsellik yüksek oranda güven gerektirir . erkeğine güvenin tam olursa vede sevdiğin bir adam olursa hiç bir sorun çıkmaz kendini şartlama

1|0
    0|0
  • hiç parmağını falan bastırmayı denedin mi kuku girişine?

1|0
    0|0
    • Bakireyim diye yapmıyorum oyle

• Aynen bugün istemiyorum

• seni azdıran biri olsaydı yanında? :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...