Uzun zamandır hiç bir şey yapmıyorum nasıl çıkarız işin içinden ?

Kızlar sorum size(herkese +1)

Eskiden hep aktiftim cinsellik konusunda çok erken yaşta tanıştım büyüdüğüm şehrin hızlılığın dan dolayı.Sonra yaş büyüdükçe hazdan ziyade mantık önce çıktı kesildik haliyle.Bir süre sonra sevmediğim insanlara dokunamamaya başladım canım istemedi içimden gelmedi. 25 yaşındayım sağlığım yerinde ara ara cinsellik isteğim zirve yapıyor ama o kadar uzun süre ilişki yaşamadım ki etrafımda birşeyler yaşayabileceğim insan kalmadı normal olarak. Bir tane fuckbuddy im vardı başke şehire taşındı zaten son üç senedir onun dışında kimseyle birşey yaşamadım.Para verip kadına gitmek kişiliğime aykırı o olay bana çok ters kadınlar benim gözümde hiç bir zaman mal olmadı çünkü insan insandır. Yaklaşık altı ayı geçkindir kendime hiç dokunmadım canım bazen çok istiyor ne yapmam lazım çıkamıyorum işin içinden o değil sevişmeyi unutucam az kaldı :)

0|1
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Unut daha iyi ya az once sevgilimle bu yuzden kavga ettim sinirlendirdi beni cok

0|1
    0|0
    • her türlüsü zor malesef

• ben hiç aşık olmadım o yüzden ilk aşk bilmem ama hep sevdim sevgiyi biliyorum :)

• Bende oyle zaten:)tsk bu arada

Kızlar Ne Diyor 1

• Asik olasin insallah bak nasil geliyo hersey icinden..

0|1
    0|0
    • böyle beddua mı olur bacım işimden gücümden geri kalmak istemiyorum aşık olup bakmam gereken insanlar var peşimde ayrılık olunca kendimi zor toparlıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...