Sürekli istekli oluşum..

Ne yapmam lazim sabah aksam canim istiyo surekli sulaniyorum bir kac bosaliyorum ama yetmiyo.Surekli istiyorum mesela bir mutfak tezgahında misyoner poziayonundapenisi vajinamda sarip sarmalamam mmmm.ne yapiyim bu zamanda guvenebilecegim bir insanda yok(Not:bakire degilim)

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• cagır eve tupcuyu sonra sutcuyu en son pizzacıyı,ama sıralamayı bozma sakın veya sen en ıyısı acemı bırlıklerının kapısına gıt:PP

0|0
    0|0
  • Güvenebileceğin birisini bul o zaman ne diyelim. İşin zor ama herkese güven olmuyor. Çok şerefsiz var. Kız sana güvenip seninle birşey yaşıyor sen gidip gizlice kameraya çekiyorsun. Dikkat et sonra nette videoların gezmesin.

0|0
    0|0
  • bakire değilsen neyin güvenini arıyosunki? ha dersen bu devirde herkesin elinde gizli bir kamera cart curt tamam derim ama başka türlü nasıl güven bekliyosunki anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Güven Kurtul, nasıl yardımcı olabilirim. :)

0|0
    0|0
  • yakinsak guvenelim lkarsilikli

0|0
    0|0
  • Yav niye soruyosunki tatlim bakirede degilsin, sikilmektende korkmuyorsan her zaman seni becerwcek birisini bulabilirsin. Ne istiyosun anlayamadimki gendin mast. Mi yapiyosun ya da mastimi seviyosun ?

0|0
    0|0
  • Garip bir durum.

Bir keresinde başka şehre gitmiştim tanımadığım biri için.

Bir böbreğim eksik dönücem diye ben bile endişelendim. :D

İçinde bulunduğun durum sana herşeyi yaptırabilir͵ diyceğim o ki kendine dikkat et.

:D

0|0
    0|0
  • eğer sanaldan konuşmak istersen ve ciddiysen mesajını beklerim eğer gerçekten istiyorsan ve rahatlamak istiyorsan tecrübem var

0|0
    0|0
  • Acilen birini bulman lazım :)

0|0
    0|0
  • birisine güvenmeye çalış

0|0
    0|0
  • zor durum kardeş haklısın kimseye güvenilmiyor bu zaman da..

0|0
    0|0
  • sana bir koca kazım oda gu gece lazım

0|0
    0|0
  • Ekle tanışalım..

0|0
    0|1
  • Hangi şehirdensin

0|0
    0|0
  • adet zamanında falanmısın? vibratr düşündünmü kendine

0|0
    0|0
  • nereye saklanıyorsun? çık ortaya göster kendini :)

0|0
    0|0
  • yani gizli bir ilişkimi istiyosun ?

0|0
    0|0
  • Güven önemlidir sabret birazdaha onune gelene verirsen adın cıkar guvendiğin olsun tek olsun.

0|0
    0|0
  • şu zamana kadar tecrübelerimden şunu anladım..kızlar için en önemli şey güvenmekmiş..güvenince kızlar herşeyi yapıyor bildiğin..

0|0
    0|0
  • neredensin ki sen

0|0
    0|0
  • Yaş kaç acaba ?

0|0
    0|0
  • amacın ne gel evde kimse yok :)

0|0
    0|0
    • geleyim mi? (biraz gec cevapladim ama)

• ha ha ..sazanlar bekleniyor

1|0
    0|0
  • Yaş kaç ki ve bu zamanda güvenebilecegim insan yok derken ne demek istedin

0|0
    0|0
  • bana güvenebilirsin yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • benimkini tatmak ister misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakire değilsen guvenılecek erkek te aramana gerek yok sana sağlam bir vurucu tim uyesı lazım hatta bir kaç tane de yedek buldun u mutfak tezgahını ıcıne bıle sokar senı :)

2|4
    0|1
Yükleniyor...