Erkek arkadasımla sürtünerek ilişki yasadık ama...

erkek arkadasmla sürtünerek ilşki yasadık ama çıplaktık ikimizde. ve o prezervatif kullanmadı. cnsel organlarla temas oldu ama boşalmadı (yani wcye gtti). bakireyken düşük bi ihtmal de olsa hamile kalınabilirmiş. bide zevk suyunda da az oranda sperm bulunurmuş. şuan tedrgnim. ihtmal vermyrm ama bişe olma ihtmali varmı. birde şu anda acayip sancım var sol kasıgımda. :( yardım edebilirmisnz. dalga gecmeyn ltfen

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adet dönemine ne kadar var şu an?Yumurtlama dönemine göre birşey söyliycem de.

0|0
    0|0
    • 1 hafta kadar var ama düzensiz bazen gecikiyo

• yok hiçbişe olmadı.

• Anladım senin için demedim zaten.Zevkten insan kendine kumanda edemeyebilir demek istedim.Oral seks daha mantıklı bu durumlarda.

Erkekler Ne Diyor 7

• milyonda bir ihtimal diyeceğimde, 7 milyar insan var , bu durumda 1 milyonda 1 ise, 7 milyarda 7000de 1 hamilesin.bu da %0,01428571 yapar, kabaca. en ciddi cevap.

1|0
    0|0
  • Doğum sancısı olabilir. Hemen acili arayın.

1|1
    0|0
  • uyanık bi sperm seni atlatıp gidebilir:))

0|0
    0|0
  • Sende ki sancı tamamen psikolojik :)

0|0
    0|0
  • bişi olmaz. haydar dümene yaz :D

0|0
    0|0
    • snra bekle Allah cevap gelcek

• ahahaha :) bişi olmaz merak etme. kadınlarında adet dönemlerine göre yumurtlama vakitleri falan var onlar denk gelcekte flaan filan ohooo :)

• çok güzel anlatın

• bizde aynı şekilde ilişki yaşıyoruz sorun olmaz mrk etme

0|0
    0|0
  • Üzülme hiç bir şey olmaz.ben sevgilimle uzun zamandır birlikteyim belki onlarca bu şekilde ilişki yaşadık hiç bir şey olmadı ama herşeye rağmen dikkatli ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu olayda da senin dediğin gibi her zaman risk vardır. Bir daha önelm al bari şu işi yapıyorsunuz..

0|0
    0|0
  • risk var ama içine boşalmadıgı sürecede zor bir olasılık

2|1
    0|0
    • boşalmadı wcye gtti

• tamam sen haklısın

• sadece cinsel organlar birleşmesi degilki mesele cırılcıplak soyunun her tarafınızı elletin sonra sex yapmadık ki deyin yok ya +1 bu söze :)

• Millet gidiyor fezaya, biz kondom taktıramadık Rıza'ya.

1|1
    0|0
  • Olmaz tatlim yoksa evli bayanlar hergun hamile kalirdi emin ol

0|0
    0|0
  • Hayır risk vardır ama sadece teori de

0|0
    0|0
    • bir şey olmaz boşalsın ama vajinanın üstüne boşalmasın bakire de olsan hamile kalırsın.

• Bir şey olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • bosalmıs olsa bakıreyken hamıle kalınıyormuus ama senınkı bosalmamıs korkmana gerke yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...