Pişmanim ama son pişmanlik fayda etmiyor, farkındayım

birini sevdim hala da sevıyorum .allah rızası ıcın karsılıksız yaratılanı yaratandan oturu sevdım.ne söz ne ne nısan karsılık beklemeden.ne mi oldu? tecavuz.kiz bır kere kaybedınce kızlık gıdınce onune gelene verırmıs ya.vsvsvsvs .ben sevdıgıme pısman oldum.su an boguluyorum okulumu bıraktım.ailemın yanındayım.sessız kalmasam egıtım hayatıma hıc devam edemıcem.unv hazırlık derdındeyım .aılem ıcın o da.yuva da kuramıcam.bu zar beyınlı olmak degıl bu kısının kendıne saygısı.namus esıttır kısının kendıne saygısı.ben bu haldeyım. ve sevgılı derdındeyı bırakın bundan sonrakı yasamım erkeklerden hep nefret etmekle gececek.bu pskolojık bır durum.ve yasadıgım bu ıgrenc sey gözlerimin ferini aldı. bundan sonraki yasamım iş aile ... boyle olmalı degıl mı?

Güncellemeler:
...gercekten hic bir insani bir tutmayin hic kimseniin icini bilemiyoruz.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• öncelikle gerçekten şu an sıkıntılı durumdasın ama önemli olan kendini koruman hayata koyvermeden devam etmen. İnsanız kuluz hatalarımız oluyo ne kadar yanlış olsa da ağır da olsa hatan kendini bırakma. İlk önce tutunmaya çalış ve okulunu bırakma muhtaç olma, minnet duyma derdin olmaz o zamn başkalarına. Ve yaşadıklarını çok düşünme yoksa işin içinden çıkamazsın yaşın genç sanırım insanoğlu neleri atlatıyor manevi olarak kendine destek ol. Gerçekten çok önemli bundan sonrası asla kendini bırakma ve hayatına kaldığın yerden devam et. Rabbim güzel şeyler çıkarsın karşına, ve mutlu ol inşallah.

0|0
    0|0
    • saol allah razi olsun.zor cok zor.

• sen benı bı ekle az bısey anlatcam sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...