Erkeklere güvenemiyorum, ne yapmalıyım?

Erkeklerle yanyana durmaya bile tahammülüm yok.9. sınıftayken sevgilim bana başka birisiyle birlikte olduğunu çok çirkin olduğumu o kızın ise çok güzel olduğunu söylediğinde elimde sopayla onu kovaladığımı hatırlıyorum 1 hafta sonra ise barışmak istediğini söylediğinde bisikletimi üzerine sürdüğümü.İlk ve son ilişkimdi.Ondan sonrasında erkeklerle konuşmayı bırak gözgöze bile gelmekten nefret eder oldum aradan bir iki hafta geçmeden üst üste 5-6 kere otobüste tacize uğradım.Sırf otobüse binmemek için okuldan eve 2 saat boyunca yürüdüğümü hatırlıyorum.Sınıfımdaki erkeklerle mecbur olmadığım sürece de konuşmam hep kız grubu içinde takılırım arkadaşlarım hep sevgilileri hakkında konuşurlar ya da okuldaki yakışıklı erkekler hakkında onlar konuştukça erkeklerden daha bir soğur oldum.En yakın arkadaşım erkek konusunu sevmediğim halde benimle o konuda konuşmaya çalışıyor.Ayrıca garip bir şekilde gay hayranıyım onlar hakkında film dizi manga anime kitap hikaye izler okurum.Yanlız ölmek istemiyorum ve kızlara karşı bir ilgim olduğunuda düşünmüyorum.Erkekler güvenmek için ne yapmam gerek?Güvenmeyi bırakın hepsine karşı önyargılı yaklaşıyorum.Kızlarda öyle bir sorunum olmuyor ama konu erkekler olunca acayip sinirli bir yanım ortaya çıkıyor.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi 9. Siniftaki kisi sevgilin değil o... mus ayrica erkeklere guvenememekte haklisin ama genelleme yapamazsin on yargıyı bir kenara bırakıp mesafeli yaklaşmaya baslamalısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelleme yapman çok yanlış herhangi bir erkeğe şans ver demiyorum ama o adamların yaptığını tüm erkeklere yüklemek sence ne kadar doğru?

0|0
    0|0
  • Milletin üzerine bisiklet sürüyorsun.

Elinde sopayla geziyorsun.

Otobüste eliniz bende oynuyorsun.

Çok yanlış.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• ah be canim ne yaptin sen kendine takma kafana biri salak cikti diye butun erkekler oyle değil ya onyargilarini birak :)

1|0
    0|0
  • Kendinize güvenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...