Sekste uyum hakkında soru

Arkadaslar malum konu erkegin penis uzunlugu ve kalinligi ve vajina.

Diyelim kiz bakire ve erkekte bakir. Erkegin penisi ortalama boyda, hic cinsel iliski yasamamis, her bakire kiz icin bu boydaki ya da her normal olan (10 -18 cm) Penis tatmin olmasi icin kesin yeterlimi? Hani derler ya. Vajina giren sekle (mesela penis) uyum sagalar diye. Bu dogrumu? Benim daha cinsel hayatim olmadi, yakinda evlenecegim ve nisanlimda bakire. Tabiki önemli olan islevidir, ama yinede merak ediyorum, ortalama bir Penis her kadin icin yeterlimi? Kadin onu kesin olarak hissedermi? Bir arkadastan duymustum, o benim tersim, cok sayida cinsel deneyimi var ve bana her kadinin vajinasinin darligi degisik oldugunu anlatmisti. Ona göre uzun boylu kadinlar cogunlukla vajinalari biraz daha genis oluyormus ve kisa boylu kizlarda dar mis? Dogum yapaninkide genismis? Bu dogrumu? Benim istedigim su, esim beni iyi hissetmesini benimde vajinaja giris yaptigimda iyi hissetmek istiyorum. Genel olarak her kadin bakire iken dardir ve tek esi ile beraber olursa o sekle uyum saglar ve ikiside iyimi hisseder? Bu böyle midir?

Kusuruma bakmayin biraz acik yazdim. Daha iyi anlasilsin diye.

Ciddi cevaplar lütfen! Tesekkürler!

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence çok derinlemesine inceleme bunları , zaten tecrüben olmadığı için şuana kadar , evlendikten sonrada eşini aldatmıcanı düşünürsek bir kıyaslama yapamıcaksın , hem yaşın ilerlediğinde senin performansın eşinin vajinası eskisi gibi olmıcak ama her insan evliliğinde yaşı ilerledikçe bu durumda olucak , yani insanlar bunu kafaya taksa yaş ilerledikçe boşanmalar artar , mutsuzluklar meydana gelirdi , istediğin cevabı alamadıysan söyliyim yinede , bence penisin uzunluğu yetmeyene yetmez kadın illede olmuşken büyük olsun diyebilir , kadına yetsede erkeklere yetmiyo uzunluğu ben onuda anlamıyorum , aynı şekilde kadın içinde bu tarz şeyler geçerli , mesela her erkeğin penisi aynı olmadığı gibi her kadının vajinasıda aynı darlıkta olmayabilir , görselliğide öyle , ama ne olursa olsun bakire yani , ilişki yaşayan birininki gibide olmıcaktır , hem çok dar olması iyi bişey değilki , sıkıntılı , stresli , ağrılı , acılı , isteksiz bir ilişki oluşturabilir bu durum , hem bide sen normale oranlada biraz büyük gelirsen ne olucak peki , zaten ne kadar genişte olsa darda olsa senin penisinin ölçülerini geçemez genişliği , bakire sonuçta bu , neyse uzatmıyım daha fazla.. (:

0|1
    0|0
Yükleniyor...