Kadin ne demektir?Kiz ne zaman kadin olur SİZCe?

Bence adet goren kiz artik kadin olmustur.Cunku artik ureme yetenegi vardir.Disidir.Kadindir.Bakire olup olmamasiyla alakali degildir.Sizce?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Bakirelik diye ortaya atılan saçmasapan zarın ne işe yaradığını biri anlatsın bu namus bekçilerine.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kaç yaşında adet görülüyor?sanırım 14 civarı..14 yaşında hiç bir kimseye kadın muamelesi yapılmasını istemem

0|2
    0|0
  • bence mali özgürlüğünü eline almış kişi demektir kadın ...ama bizim geri kafalı toplum bunun sınırını ince bir zarla ayırıyor maalesef..

1|0
    0|0
  • Kadın karı deemktirç

0|1
    0|0
  • 12 yaşından büyüklere kadın mı diyeceğiz yani?

0|1
    0|0
  • alakalıdır ama şöylede bir durum var 30 lu yaşlarında bekar bakire kişilerde vardır hayatta onlarada kız diye hitap etmek ne derece dogrudur bilemem bence yaş ve düşünceleriyle alakalıdır gençse kız olgunsa kadın

0|0
    0|0
  • 18 den sonra desek daha mantıklı olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • 20+ yaşa kadın diyebiliriz.

adet görmesi memelerinin çıkması vs. duygusal ve beyinsel olarak olgunlaştığı anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • en azından bizim toplumumuzda kadınlık bekaretle belirlenmis bir durumdur.

0|0
    0|0
  • kadın evin huzuru çocuklarının anası eşinin mutluluğudur. evlendikten sonra artık kadınsındır.^^

0|0
    0|0
  • Kızlık diye denmiyor boşuna bakire olup olmamasıyla ilgilidir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence alakalıdır.. kızlık zarı bakireliğin sembolüdür. adı üstünde kızlarda bulunan tek zardır. evlendikten sonra bakirelik verilir,kızlık zarı yırtılır, ve artık kadın olunur. kızlık zarı olan bir kıza kadın denmez.

0|0
    0|0
  • kız erkek cinsiyettir.Kadın ya da erkek ise belli bir şeyleri oturtmuş insanlardır.Ruh olarak karakter olarak.

0|0
    0|0
  • %100 katılıyorum.

0|0
    0|0
  • hiç evlenmemiş 40 yaşındaki kadın kendine kız dediği zaman gülesim geliyor

o bakımdan bence yaşla ilgili bir durum bu

0|0
    0|0
  • Bence de dogru dusunuyorsun. Katiliyorum ben sana.

0|0
    0|0
  • Bakirelikle alakali bence

0|1
    0|0
  • bence aklı fikri oturmuş, ergin kişilerdir :)

0|0
    0|1
  • Kızlar genelde 13 yaşında adet görüyorlar o yaştaki çocuklara kadın mı demeli yani ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...