Bakire olmayan bayanlara niye bu kadar tepkilisiniz?

Sizin için normal bir şey olmayabilir ama niye düşman kesiliyorsunuz ? Günahsa bizim günahımız, size bir zararımız bir şeyimiz yok nedir bu nefretin düşmanlığın sebebi ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki düşman olanlar burada olmayacak.

Ama sorunu okudular endişelenme.

Buradaki herkes şuan ben düşman değilim modunda.

:)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• düşünün şimdi; karşınızda iki tane 23 yaşında kız var, biri bakire kendini tutmuş, evliliğe saygısı var kendini kocasına saklıyor. öbürü tam tersi ilişkilere girmiş çıkmış, şimdi bu iki kız bir mi? el insaf ben size söyleyim mi abicim bir değil. ne allah indinde ne kul indinde bir değil. olamaz hele şu önemli olan sevgidir namus beyindedir sevgiye önem veren kız şehvete uymaz...

2|0
    1|1
    • 1.si sen bakir misin ? 2.si benim tercihim. Seninle alakam bile yok benden niye nefret ediyorsun ?

• evet 26 yaşında kendimi sevdiğime saklayan 6yıllık ilişkimde elimi sürmeyen bir bakirim! çünkü başkalarıyla düşüp kalkıp seni sevenden bunu mahrum bırakıyosun ve sen ve senin gibilere özendiği için kızmıyorum sadece sizi kullanıp bir kenara atıyolar hepsi bu

• iki tane erkek düşünün. aynı yaştalar. birisi her haltı yemiş, ergenliğinden itibaren bayanların peşinde koşmuş, kimini elde etmiş kimini elde edememiş ve bakire bir bayanla evlenmeyi istiyor. diğeri de evliliğe saygı vs. diyerek elizabetten başkasına bakmamış. sizce bu ikisi bir mi? indinde vesaireyi karıştırmıyorum.

• bence asıl tepkiyisiz veriyorsunuz şimdi.madem bu kadar öenmsiz sizin için neden gidip diktiren ya da bakreyim diye yutturmaya çalışanlarınız var..

1|0
    1|0
    • Öyle tepkiye böyle tepki. Öyle bir şey yapmam ama yapan kızlarıda yadırgamıyorum. Adam istediği kadar yatmış kalkmış başkalarıyla sonra bakire kız arıyor öyleleride hakediyor bence kandırılmayı

• adam bakire arayabilir o onun seçimidir.dürüst olun bakire olmadığınızı söyleyin.bak profesyonel bir erkek zaten asla yemez.öreneğin.diktirme olayı .dikilen zar 2-3 saat etkilidir en fazla.adam bekler bu süreyi olmadımı sıcak küvete oturtur kadını anında açılıverir dikiş.yani yediremezler kolay kolay.o yuzden dürüst olun..

• bence bakire olmayan kız çok cesurdur. Bence yargılanmaması gerek bakire olmayan kızları takdir ediyorum.. Gerçekten. Bence böyle düşünmemelisin. Dışardaki insanlar önce bakire olup olmayan kızların namusuyla şuyuyla buyuyla ilgilenene kadar önce kendi namuslarıyla ilgilensinler..!

2|0
    0|1
  • sevdıgımde ıkı cocuklu bır dulun durumu bıle benı ılgılendırmez

onemlı olan benı gercekten sevsın

benımle olan zamanları ve benım onun gonlunde ne oldugum

ınsanın bundan baska hıcbıseye ıhtıyacı yok

kız olupta gozu yuksekte olsa cok mu ıyı olacak

kız olması tabııkı avantaj

ama sadece kızlık zarıyla ınsanları yargılamak dogru degıl

tepkı gosterenlerınde mutlaka öncekı ılşkilerınde aldıkları bır yaranın etkısı var

işin dogrusu bu maalesef

HERKEZ KENDINDEN SORUMLUDUR

ayrgı ancak YARADANA mahsustur

0|0
    0|0
  • Bizden dostlukla sevgi bekleme ozaman kardeşim sende git başka yerde işe bizi boşver . deliğine kulak ver

0|0
    1|0
  • çünkü kendileri isteyeip yapamayıolar çevre baskısı anlaşılır korkusu ve tonla sebepten dolayı yapanlarda yapmasın istiyo kıskanıyolar kısacası

1|1
    0|1
    • Yapmayanların çoğu çevre baskısından dolayı yapmıyo zaten. Bu kadar baskı olmasa kaç kişi düşünecekti bunun günahını

• aynen öyle malesef bunun ihtiyaç olduğu değilde yapmanın ahlaksızlık olduğu yerleştirilmiş herkesin beynine

• Nasıl bir tepki alıyorsun ve bu tepkiyi alırken yazdığın / söylediğin neydi.

0|0
    0|0
  • Kimse evlenmek istemez sizin gibilerle. Mantik budur. Ama bekareti durupta götveren kiz namusludur. Cunku bakiredir. Boyle sacma bir topluluk olduk. Onumuze gelen erkekle yatip kasarligimiza saygi bekliyoruz. Her kızı götünden sikip evlenecegimiz kızı bakire istiyoruz. İyicr dibe battık.

0|0
    0|0
  • Ben tepki vermiyorum valla.. :D

0|0
    0|0
  • yo ben düşman falan değilim. bakire olmayan kızlara tepki gösterenler de bencildir bana göre. cinsellik tek taraflı yaşanan bir şey değil sonuçta. kadın da bu zevki yaşamalı ve bundan mahrum kalmamalı. bunu yaşadı diye de kimseyi yargılayamazsın.

1|0
    0|0
  • bakir olupta seninle yuva kurmak isteyen birisi için kötü bir durum

0|2
    1|1
    • Bakir biri benimle evlenmeyebilir bunu normal karşılarım. Ama bazı erkekler ve özellikle bazı kızlar bakire olmayan her kızı şeytan zannediyor

• Ben bakire değilim nisanlim bakir cokta mutluyuz dört yıldır birlikteyiz iki ay sonrada evlencez kismetse ve nisanlim benle oldugu icin cok mutlu ilk başta üzüldü ama sonra anlayışla karsiladi

• peki senin bakire olmadığını bildiği halde seninle birlikte olmadımı?

• hiçbir tepkim yok, hiçbir sözüm de yok. evleneceğim kadının bile bekaretini önemsemem. yeter ki dürüst olsun

0|0
    0|0
  • kendi kendine alinganlik yapma

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşamasaydım benim için önemli olmazdı ama öyle yetiştirildik yurtdışına gidince hiç öyle problemim olmuyor zaten

0|0
    1|2
    • Başkalarının aklıyla düşünüyorsun yani

• Farklı yerlede farklı ortamlara ayak uyduruyorum diyelim :D

• Biraz kıskançlık.

0|0
    1|0
  • HERKES hayatını yaşar ve herkes yaşadığı hayatın bedelini öder

0|0
    1|0
  • amannnnnnnn

0|0
    0|0
  • nefretimiz yok bebeğim ama bizden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • aksine ilgimi çekiyor hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • ne salak bir soru lan bu , kime gidip ben bakire değilim dedin de sana tepki gösterdi böyle bişi söylenir mi zaten. verdiysen verdin bize ne kardeşim. verdiğini belli ediyorsan tepki veririz tabii salak mısın nesin* ya

0|1
    1|0
  • ben bakire olmayanlara asla tepki göstermem göstermedim de sadece onları anlamıyorum. aşk, sevgi vb. şeyleri gerçek sanıp kendilerini kandırıp bütün dünyalarını mahvediyorlar ondan dolayı sadece üzülüyorum onlara

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayol erkeklerin içinde sanki bakir olan varda bakire kız istiyolar.sevgilimle sevişirken canım istedi dayanamadım ve içime aldım.ne oldu yani kıyametmi koptu bizim canımız isteyemezmi?

2|4
    0|1
Yükleniyor...