Aybaşı sonlarına doğru ilişkiye girme...

Bir çok arkadaşım bakire değil ve bunu sevgililerine açıklayamadılar bu yüzden de ilişkiye girecekleri günü aybaşının (regl) son gününe denk getirecekler ki ilişkiden hemen sonra kan geliyormuş. Bu doğru mu

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• bı erkek eger akıllı ve zekıyse bı bı bayanın bakıre olup olmadıgını vajınasını gorunce anlar ztn onuda gectım gırınce anlar hadı onuda gectım adetın son gununde kan gelmez onuda es gectım hadı geldı dıelım adet kanıyla zar kanı asla bır olmaz..

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• açıklamak zorunda değiller ki.. ne gerek var böyle üçkağıtlara?

erkekler de onlarla ilişkiye girmeyi normal görüyorlarsa, kendilerinden önce başka ilişkiler yaşanmış olmasını da normal görmeliler..

1|0
    0|0
  • hala bu numarayı yiyen erkekler var mıki acaba:)))))

0|0
    0|0
  • Bu stresi yaşayacaklarına gidip diktirseler yaa ..ya da çok ucuza netten yapay kızlık zarları bulabiliyorsun ..

0|0
    1|0
  • İlk sevgilimin bakire olmadığını hissediyordum. Hep adetli sevişirken iken ilişkiye girmemi ısrar ederdi. ama hiç kül yutmadım. İnadına yapmadım. Normal zamanda da o girişe ısrar edemezdi.

0|0
    0|0
    • sonra ne oldu

• Çok özel soru. alenen konuşmak yanlış olur. İstersen mesajla anlatayım. Hafta sonlarını beraber geçiriyorduk...

• özel olacak ne var zaten burada kimse kendi kişiliğiyle gözükmüyor kimse kimseyi tanımıyor bile

• Tecrübesiz bir erkek anlamayabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir, Emin olmak için 2 gün önce olsun. Erkeğin pek inceleyecek hali yoktur.

Ama bilebilirde tecrübeliyse.

0|0
    0|0
  • neden açıklayamıyolar da adet dönemlerinin son günlerini bekliyolar ilişkiye girmek için? o durum da öyle değil, adet döneminde ilişkiye girince bakirelik bozulmuyo algısı var.

0|0
    0|0
  • ola bilir vicdana kalmış canım

0|0
    0|0
  • abicim bu ne ya kredi kartı hesap kesim tarihi gibi :) Biz erkekler çokmu Cahilizzzzzzzzzzzzz*

0|0
    0|0
  • Öyle bir saçmalık yok. Adet kanı ile kızlık kanı çok farklı

0|0
    0|0
    • ne gibi farklılıkları var

• kızlık zarı kanı çok acık pembemsi canım ve inan öyle herkesten şarıl şarıl kan felan gelmiyor

• Adet kanını bilirsin kızlık kanı çok fazla değil bir iki damla bişi zaten açk renkte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...