Evlenmeden neden ilişkiye giriyorsunuz ?

bu sorum aslında erkeklere değil . kızlara . evet siz kızlar neden bunu yapıyorsunuz ?erkekler sizin yüzünüzden iyice şımardı azdı ... bakire kızlara bile şüpheyle bakıyolar .. bu kadar mı ucuzlaştı herşey . neden değerinizi sizi hiç hak etmeyen amacı sizi kullanıp atmak sizinle eğlenmek olan adamlara sunuyorsunuz ?evlenseniz tertemiz yuva kursanız sizi seven değer veren erkeklerle bu daha doğru değil mi ?sevdim diyorsunuz ama onlar sizi sevmiyor . insan sevdiğine nikah olmadan neden dokunsun ki ... merak ediyorum .. neden bunu yapıyorsunuz ?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasim bravo ya benim gibi dusunen bir kiz daha. Inan cok mutlu oldum bizim gibi insanlar hala varolduguna.ulkenun civisi cikmis kizlar daha cok bozdu kendini bu devirde.bi kiz izin vermese erkek bisey yapamaz ama kizlar dahada bozuk artik halimize aciyorum tek kelimeyle...

2|5
    2|1
    • ihtiyaç diyorlar baksana .. hayır yapsınlar banane .. ama erkekler her kıza aynı gözle bakıyor oldu . bu bakire kesin herşeyi yapmıştır beni yiyor diye düşünüoyolar . kimse kimseye güvenmiyor . güvensiz olunca ilişkide rayında gitmiyor ..

• kendi gibilerini bulsunlar

• Herkes hakettigini bulsun insallah

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle şu kıskançlığını bir kenara bırak da biraz mantıklı düşün.. bir kere kadınlar doğru partnerle seks yaptıkları zaman erkekten 10 kat daha fazla zevk alırlar seksten ikincisi ..bizim geri kafalı toplumumuzdan başka hangi aptal toplum seksin erkeğin kadını kullanması olduğu gibi mantıksız ve salakça bir mantığı kabul etmiştir soruyorum sana ? şu söylediklerini dünyanın geri kalanında hangi ülkede olursa olsun bir kadına söyle inan senin zekandan şüphe edecektir..

3|0
    0|2
    • zekanızı tek sekste kullanıyorsunuz zaten .. başka birşeye yetmiyor o zeka .. bir git ya burası türkiye müslümanız biz avrupalıları örnek alma kendine ..

• şekerim mi?sen erkek misin cidden şaşarım . erkekler şekerim diye konuşmaz ... amann neysen nesin banane . delikanlı senin gbiilere denmiyor koçum hadi iyi akşamlar sana ..

• Eyvallah ablacım hörmetler .. sana da hayırlı akşamlar bacım ..nasıl oldu mu ..hadi iyi akşamlar cevap yazıp parmaklarını yorma...

• tebrik ediyorum arkadaşım çok güzel anlatmışsınız..hiç cinsellik yaşamayan erkekle cinsellik yaşayan bir erkek bir olmaz sen bir erkekle yatıyosun sonra ayrılıyosun o adam artık nefsine hakim olmaz sürekli ister.. hep suçu erkeklerde ararlar ama hiç kendilerine toz kondurmazlar ben erkek ya da kızları savunmuyorum ben olması gereken şeyi savunuyorum ben 24 yaşındayım hiç bir kızla birlikte olmadıysam bunu herkes yapabilir aşığım seviyom uzun süreli ilişkimiz var birlikte olsak bişey olmaz diye düşünen insanlar birgün olsun ks den değilde googleye yazıpda bu değerlerin ne kadar önemli olduğunu araştırıp ve günahının ne kadar büyük olduğunu göründe belki kendinize acımıyosanızda en azından ailenize acırsınız..

0|2
    2|0
  • helal olsun kız sana

1|0
    1|0
  • O salaklar sanıyor ki seviştikleri erkek onları ebediyen sevecek... Daha evliliğe kadar sabredemeyen evlilikten sonrada rahat durmaz tebrik ediyorum seni

0|0
    0|0
  • çok doğru dersin canım ne güzel dersin canım

0|1
    0|0
  • sanane yaa millletin ne yağtığından içinden geliyo yapamıyosun diye yapanımı kıskanıyosun ?

2|0
    0|3
    • onlar yüzünden bizim bekaretimize şüpheyle bakıyor erkekler

• neden yaşayamayayım . bu benim tercihim . yaşamak istesem yaşarım .. sanki tutan var beni kollarımdan şaka mısın sen ya . herkes enin gibi mi

• yav hee heee

• Dokunmamak? niye dokunmuyorum ki? zehirli mi günah mı?

1|0
    1|0
    • Evet günah kardeşim belki hoşuna gitmeyecek ama aranda nikah düşen bir kadının elini tutman günah

• burdaki soruların birazı fake zaten ayrıca ucuz insanda var kaliteli insanda var bu siteye ilk girdiğimde bende çok üzülüyordum etrafta temiz kız kalmadı falan sanıyordum ama değil:d sen iyiysen iyisi gelip seni bulacaktır merak etme

0|0
    0|0
  • ben ilişkiye girmedim ama bakirim ama erkekler kızları evlenme vadiyle kandırılıyor ve bakireliğini alıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evde kalirim diye mi korktun ? Hayatta koca bulmaktan daha onemli seyler var.Senin derdin toplum falan degil evlendigin adamin seni kapinin onune koymasi.Her seyi gecttim elalemi yargilamak sana mi dustu.

4|0
    1|3
    • nerden biliorsun öyle olduğunu müneccim misin ?senin korkun bu olmasın cicim .. benim korkum bu değil . ben erkekleri etkilemek için cinselliğimi kullanmıyorum zaten . o senin derdin bence . ben allah rızası için böle yaşıyorum ..

• Toplum bununla kirlenmez sen rahat ol.Hirsizlik,yolsuzluk,cinayet, tecavuz bunlardan korkun cinsellikten degil.

• hepsiyle kirleniyor . bir rustan farkın kalmıyor .. neyse erkekler neden rusları tercih ediyor anladım ikisindede namus yok naılsa bare güzel olanını alayım diyorlar

• Çünkü benim düşünce tarzım senin düşünce tarzından farklı,çünkü benim bedenim benim ruhum ne yapacağım karar verecek olan kişi benim,çünkü istediğim kişi ile sevişmeyi kullanılmak olarak görmüyorum,çünkü bence insan sevdiği kişiye dokunmaktan zevk alır ve bence aşkın tamamı cinsellik olmasa da bir kısmı sevişmektir,çünkü bence aşık olan insan sevdiğine hep dokunmak ister teni teninde erisin ister bu sadece cinsellik değil dokunmak,sarılmak öpmek ister.Çünkü sen ve ben farklıyız,aynı olmak zorunda da değiliz.Sen kendi hayatını yaşa ben kendi hayatımı yaşayım sen kendi bedeninden sorumlusun ben kendi bedenimden.Ben seni yargılamıyorsam senin beni yargılamaya ne hakkın var?

2|2
    1|3
    • istediğim kişii yargılarım . senin gibiler yüzünden türk kadınının değeri düştü . artık bir rustan bir ingilizden farkımız kalmadı . namusunu ayaklar altına alıyorsun utanmıyorsun şu yazdıklarından . azcık insan ol kadın ol duyguların olsun . hayat sadece cinsellikten dokunmaktan zevkten ibaret değil ...

• nerden biliyorsun ne olduğumu müneccim misin!? kendine gelince benim düşüncem yaz benim seçimim yaz başkalarının senin hakkındaki ön yargılarına müneccim misin yaz.Ama başkasına gelince atıp tut hakaret et.Çifte standartlı olmak diye buna denir.Başkasına gelince taşla kendine gelince sorun yok dimi?

Sen ancak kendini kandırırsın dilerim ki kendin gibi birini bul ve benden uzak olsun senin gibi insanlar.

• hehe tabi .. neyse banane ya yarın görürsün ..

• Niye kendimi kullandırtmış olayım bende zevk almıyor muyum ? Ama sadece sevgilisini elinde tutmak için yapan kızlar var bu onlar için geçerli. Hiç öyle bir amacım olmadı. Sevdim ve yaptım. Onun sevip sevmemesi önemli değil bende,zevk aldım sonuçta ona zevk vermek için yapmadım. Pişman mısın dersen pişmanım, ama kendimi kullandırttığımı düşünmüyorum

1|2
    1|3
    • ilerde evlenince kocana haksızlık yaptığını düşünmeyecek misin peki ?seni seven sana sahip çıkan bir erkek olucak ...seninse hayatında bir sürü şey olmuş . yarın anne olunca ne bileyim ya bence çok ters bir durum ... sevdim yaptım diyorsun da zaten sevmeden kimse yapmıyor . sevmeden hoşlanmadan niye yapasın ki . sevdim yaptım denmesi saçma bence ... ayrıca hayat zevkten ibaret mi .. lginç ..b

• Bu deneyimi sevdiğim adamla yaşamak istedim bu kimseyi ilgilendirmez. Erkek yapınca haksızlık olmuyor da biz yapınca mı oluyor ? Bence kadın olmak bu kadar aciz olmayı gerektirmiyor. Evleneceğim adam da daha önce sevişmiş olacaksa ben neden yıllarca kendimi ona saklamak zorundayım ? Bana zina da ona sevap mı ? Sevmeden yapanda var. Evet hayat zevkten ibaret değil ama bende kendimi tanımadığım bir adama saklamak zorunda değilim

• Cinsellik bir ihtiyac en azindan bunda hemfikiriz degil mi ? Insan sevdigine dokunmaz diyorsunuz sevmedigine mi dokunsun ?Hic kimseye dokunmasin diyorsaniz da biyolojk bir ihtiyaci yapmayiversin diyorsunuzdur ona yorum dahi yapmam.

1|2
    2|2
    • çok çok haklısın şu ihtiyacı bile ilahlaştırdılar ya

• sen s git bence .. deminden beri kovuyorum gitmiyorsun ibiş

• ben çoktan s... gittimde hala cevap yazıp duruyosun yazmazsan yazmıycam zaten mahalle karısı

• Utanma yok normal geliyor ..benim bildiğim hayvanlar evlilik dışı ilişki yaşar yani hayvanlar nikah kıyarmı yok bizi hayvanlar dan ayıran özellikte Nikah. .

1|2
    2|1
    • baksana dünden razılar oldukça bu erkeklerin sırtı yere gelmez ..

• Erkekler para verip ya da vermeyip ilişkiye girerken ucuz değil miydi? Bu pislikse pis adam temiz kadını hak etmez

2|0
    1|3
    • siz vermeseniz nasıl giricek . siz veriyorsunuz ki onlarda giriyor yani ...iş kızda biter .. kimseye zorla yapmıyolar ..

• ayırır ayıramaz . bende erkek olsam hep kötülere denk gelsem içinden iyi biri çıksa onada şüpheyle bakarım demek istedim ... amann neyse sonra evlenip namus timsali olma başımıza ..

• abaza diye tabir ettiğin erkekler oluyor, kızlar değil.

ekşimem senin başına merak etme

Yükleniyor...