Nasıl güvenirsiniz karşınızdakine bunu nasıl öğrenirsiniz ? Beyler sizlere soruyorum

Sitede dikkatimi çekti bir çok yerde gördüm bakire olupta her şeyi yaşayan kızla evlenmektense bakire olmayıp dürüst olanla evlenirim diyorsunuz. Peki bunu nasıl anlayacaksınız ? Daha önce oral anal sürtünme her şeyi yapmış ama bakire. Nereden bileceksiniz kadının bunları yapıp yapmadığını. Nasıl güvenirsiniz karşınızdakine bunu nasıl öğrenirsiniz ?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenemezsiniz..evlilik şans işidir.evlendiğiniz kızın güzels evişiyor olması onun her haltı yediğinide göstermez ayrıca..evlendiğin kızın beyni or...u olmasın yeter...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum burada herkezin kafasida bakire kiz iyi sevisiyosa kesin tecrubelidir mantiginda isliyo cok sacma yobaz beyinliler

• bunu söyleyenlerin çoğu çoluk çocuk farkındaysanız.çünkü hala bu konuda acemiler.yaşları ilerleyince tecrübe kazanınca bu fikirleri değişecektir.

Erkekler Ne Diyor 25

• Yaaa inan bana bunların hiç birisinin önemi yok önemli olan kadınımın karakteridir...

1|0
    1|1
  • Kimsenin geçmişte yaşadıklarını merak etmiyorum..

Benim tek istediğim şey; bakire olanlar "elime erkek eli değmedi" ve bakire olmayanlar da "eski erkek arkadaşım zorla yaptı ben istemedim" gibi klasik yalanlar söylemesin..

Bunları söylediği anda BİTER!

0|0
    0|0
  • İnsanın namusu beynindedir. Gerisi boş boşversene... O zar orada olsa ne olur olmasana ne olur. Dürüstlüğüne güveniyorsam neden olmasın. Ben yaparken iyi o yapıncamı kötü. Hurafe bunlar.

1|0
    0|0
  • şimdi ben bakireyim diyipte birçok seksi yaşamış kız ilk başta karşısındakini kandırarak onu küçük düşürmüş olur sırf kendi menfaati için. dürüst olun ve ne yaşadıysanız ciddi olan erkeğe hepsini söyleyin. sizi seviyorsa yaptıklarınızı örter bence. şimdi bir kızın bakire olup olmadığı rahat anlaşılır onuda söyliyim. yalan söylediği anlaşılır.

0|0
    0|0
  • ben samimiyete bakarım. bana herşeyi açık açık söyleyen yaptığı şeylerden pişmanlık duymuş biriyle evlenebilirim. İnsan hata yapabilir. Hepimizin arzu ve istekleri oluyor. Ama bu konuda yalan söyleyenlerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • hic bir zaman bilemezsin.anca ilk anda tecrubeliyse anlarsin sonraki zamanlarda zatem tecrube kazanir seninle yparak.anlama sansinda kalmaz

0|0
    0|0
  • Kamuoyu yoklamasi diye birsey var. Boyle kaygilarim yok gerci ama kafaya takilinca 7 ceddini bulurum, huyum kurusun :) Ha bunuda ancak ortada bir yalan varsa yaparim. Allah'tan sektor bilisim arkadas. Devir zor bir devir.

0|0
    0|0
  • demek sen bunların hepsini yaşamışsın şimdi bizim öğrenme yollarımızı irdeliyosun korkma kocan anlamaz evlenince ağzına aldığını da başka şeyide içine girmediyse sorun yok

0|0
    0|0
    • Bakire değilim kimseyi de kandırma gereksinimi duymuyorum. Sadece merak ettim burada atıp tutuyorsunuz acaba nasıl anlayacaksınız diye

• tamam ben sadece seni biraz güldürmek istedim senin bekaretin bizi ilgilendirmez zaten o senin yaşamın kızma :)

• sen öyle soyleyenelre inanma amaç beli zaten

0|0
    0|0
    • Ne amacı ?

• Aynen öyle

• Her kes icin Hayırlısı diyelim :)

• Senin haberin yok mu bakire ölçer diye bir cihaz var ona bağlanıyorsun ne var ne yok hepsini söylüyor :))) Allahta seni güldürsün.

0|0
    0|0
  • Anlayamayız o nedenle konusunu bile açmadan güveneceğiz , güven yoksa evlilik yürümez zaten

0|0
    0|0
  • bir ihtimal hal ve hareketlerinden tahmin edersin ama anlayamazsın imkansız. zaten anlamaya çalışmaktansa karşındaki insana güvenmeyi denemek çok daha doğru bence.

0|0
    0|0
  • O da bizim meslek sırrımız. Orası bırakta bize kalsın. :)

0|0
    0|0
  • bilemeyiz canım bilemeyiz sevgi örter onları

0|0
    0|0
  • ikisinede güvenemezsin sadece söylediklerinin dogru oldugnu kabul edersin

0|0
    0|0
  • ögrenemezsin sahibinden az kullanılmıs diyip alacaksın :D

0|0
    0|0
  • İlk öpüşmeden anlaşılır :)

0|0
    1|1
  • eger tecrubelıyse erkek ilk

iilişkide anlar

0|0
    0|1
  • Bu sebepten oturu evlenneyi dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • önce söylemesı ıcın sure tanırım sonra en azından acemılıgınden yıne anlasılır ... ama numara yaparsa anlaması zor tabi

0|0
    0|0
  • Ben fark etmez diyorum açıkçası ilişki yaşamış ya da yaşamamış oral yapmış ya da yapmamış yaparsa tecrübe sahibi oluyor aslında ben bunları aramam beni sevsin yeter geçmişi değil geleceği önemlidir benim için

0|0
    0|0
  • vicdan meselesi vicdanı el veriyorsa her türlü yalanı söyler bilmem anlatabildimi

0|0
    0|0
  • gel test edeyim seni. bak neler yaptıgın tek tek söylerim sana. sen bile inanamazsın :))

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0
  • daha önce bir şey yapmış kışı istek ve haraeketeletle ele verrırr

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Hic bir bo k anliyamazlar canim tecrubeyle sabittir

1|0
    0|1
    • Hahah sen kandırdın galiba :)

• Birde su var konularda da hep cok veren sinir tanimayan kadinlari savunuyorlar

0|0
    0|0
    • O ayrı bir şey bana da verir umuduyla yapıyorlar

• Oyle olsun diyorlar yani bu bir temenni yoksa anlayamazlar tabi.Karsindakine guven meselesi biraz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...