Babama söyler mi anlamış mıdır ne yapmalıyım

18 yaşına yeni girdim ailem tutucu ama eğitimli kişiler hiç sevgilim olmamıştı geçen yılın sonlarında face ten bir çocukla tanıştık arkadaşça konuşuyorduk sevgili bile değildik ne bileyim böyle tepki vereceğini yalvardı resmen konuşmayı kesmem için kestim resmen evlenme senaryomuzu bile kurdu sanki kaçacağım ya ben sonrada burada takılmaya başladım tam cinsellik kategorisinde bir soru açıktı annem telefonu kaptı okumaya başladı çok uğraştım okumaması için soru çok açık değildi ama açıktı bana küstü sevgilim var sandı neyseki soru başlıkta

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın kaç tam olarak?

O çocuktan uzak dur.

Annen okuduğu cinsel içeriği babanın durumuna göre anlatabilir. Baban kavgacı sinirli bir tip değilse ve annene verdiği sözü tutarsa bu olaydan haberdar olacaktır. Tersi ise annenbu bilgileri kendine saklayacak..

0|0
    0|0
    • 26 ocak 96 doğumluyum kavgacı değil

• kavgacı olmadığına üzüleceğim nerdeyse ya :( kaçacağımı nasıl düşünür ben onu anlamıyorum hiç sevgilim bile olmamış seni evlatlıktan reddederim bile dedi diğer anneler gibi yumuşakta değilim dedi komşunun bir kızı var çıkmadığı yok ayda bir değiştiriyor yani o yapar eder üste çıkar ama sen safsın yapamazsın dedi bu kadar mı salağım yaşıtlarımdan daha olgunum

• Daha yaşin küçük korkmuştur. Sorun cikmaz ustune gitme. Ama o adami birak... İnternetten cikana guven olmaz.

Erkekler Ne Diyor 5

• anneler babaya söylemez ;)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz takma kafana. yalnızca artık evlendirelim bu kızı diyebilirler

0|0
    0|0
  • söylese ne olacak ya dersin ki böyle bir site var bende üyeyim diye. açıkla git annene kızım bize söyleyeceğine

0|0
    0|0
    • sorun iyi de o çocukla annenin mesajı görmesinin alakasını kuramadım

• konuşmamı kesmemi istediğinde kesmiştim zaten daha dün oldu bu olay zaten kaç ay geçti üzerinden zaten konuşmadığım için rahatım çünkü o cinsellik sorusunu anlaması daha korkunç

• ya söyle böyle bir site var, onda soruları okuyordum sen gördün o arada diye. açıklama yapmazsan şimdi kendi kafasında kuracak. diyecek kızım milletle sapık sapık mesajlaşıyor diye

• annen sylemez asla korkmaa :D

0|0
    0|0
  • Anlamamiştır hem anlasa bile bunu kimseyle paylaşmaz ben öyle dusunuyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annen sevgilin olduğunu sandı ve sana dedi ki kes onunla konuşmayı..

doğru anladıysam bence annen babana söylemez.

0|0
    0|0
  • çocukla bu sayfanın ne alakası var şimdi

0|0
    0|0
    • o çocukla konuştuğumdan şüpheleniyor

• söylemez :)

0|0
    0|0
  • Annen söylemez.

0|0
    0|0