Eğlenceli sıradan soruları daha mı çok seviyoruz ?

Sizce kültür bölümündeki soruların az kişi tarafından cevaplanması, ülkemizde bilgi seviyesinin düşük olduğu anlamına mı geliyor? Yoksa bilgimiz var ama kullanmayıp, cinsellik, ayrılık, flört gibi bölümlerdeki biçoğu sıradan olan sorulara cevap vermek daha eğlenceli mi diyorsunuz ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Siteye girme amacı önemli. Ben can sıkıntısından, zaman geçirme amaçlı giriyorum daha çok..

0|1
    0|0
  • Beberuhi ye katılmaya geldim.

0|1
    0|0
  • daha eğlencel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazi sorularin kültürle alakasi yok ama.. Genelde ilski sorunlari son dönemde siyaset sorulari revacta

Eh kalan zamandada biraz gülelim amacli eylenceli sorular ariyoruz

0|1
    0|0
  • buraya kafa dağıtmaya geliyoruz yahu hem buradaki insanların çoğunu tanımıyorum nasıl güvenipte verdiği bilginin emin olduğuna karar veririm öğrenmek istediğimi google soruyorum zaten

1|0
    0|0
  • Bilgilerim kendime kalsın eğlenceli sorular diyorm

0|0
    0|0
  • işin aslı bir çok arkadaşımız buraya bilimsel araştırma veya beyin fırtınası için gelmiyor. amaç kafa dağıtmak.

0|1
    0|0
    • Haklısında kardeş bazen öyle sorular oluyo ki ölüyü diriltir :) kafa felan dağılmaz yani

• sende haklısın ama işte herkesin zekası yaşayış biçimi bakış açısı farklı. İnsanoğlu yapacak birşey yok. Bu site cahilsen sana bilgi katıyor yok bilgiliysen ulan ne kadar cahil var diyip özgüven pompalıyor.

Yükleniyor...