Aranızda lezbiyen ya da Gay var mı?

böle bir soru sormuş olmam lez old. anlamına gelmez merak ettim sadece.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi gay hot p*rno videolarını izlerken içim gidiyor o cesur sevişme sahneleri hatta bazıları yumuşak davranıyor öyle sert değil tatlı tatlı mast yaparken iki üç hatta daha fazla erkeği aynı anda görmek hoşuma gidiyor hiç ilişkim olmadı erkekle ama güzel şeyler bunlar ne bileyim tanga transparan giymek yakışıyor büyük penisler görmek iyi geliyor insana büyütücü kullandım ben sırf onlarınki gibi olsun diye dimdik kaslı kalın ve sert duruyor ilişkiye girsem aktif olurdum yani anlıcan lez videolarıda enfes toplu sekste aynı aynı zamanda bayanları mutlu etmeyi severim jigolo değilim ama =))))) 5*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• lezbiyenim =)

0|0
    0|0
  • Erkek var lazımsa haber et :)

0|0
    0|0
  • yok ben değilim bayanları severim iki bayanlada olmak güzel lezmiyim o zaman :)

0|0
    0|0
  • Lezbiyenim :p

0|0
    0|0
  • Benim durumuma bi-curious diyorlar. Penis resimleri gormek hosuma gidiyor. 3-4 yil once bir ciftle tanistim hem kadina hem de kocasina oral seks yaptim. Daha fazla ileri gitmedik. Ilginc bir duyguydu penisin agzimda yumusamasini ya da sertlesmesini hissetmek. Hic pisman olmadim yaptigimdan ama daha baska tecrubemde olmadi

0|0
    0|0
  • Eskiden öyleydim..aslında erkeğe ilgi duyma yok tamamen kızlardan hoşlanıyorum ama sadece seks yapmak için zevk için yapıyordum..3 yıldan beri yapmıyorum ama..ve sadece yaptırmıyordum hem yapıyordumda açıkcası yaptırırken de zevk alıyordum yalan değil çünkü penisim kalkıyordu..ama öyle yumuşak tarzda gay değilim ve erkeklere karşı duygusal birşey de hissetmiyordum sadece seks içindi..8 kişiyle seks yaptım 3ü sadece yaptı yaptırmadı 5 tanesi hem yaptı hemde yaptırdı...

0|0
    1|1
  • ben biseksülelim t<atlıımm

1|0
    0|0
    • benim biseksüel olan arkadayım var(kız)

ama benim sevgilim değil

• hayır

• merak varmı

• gay im ben

0|0
    0|0
  • Evet gayım ama bana uzaylıymışım gibi davranacaksan hiç deneme hayatım ...

1|0
    0|0
    • ben gayları çok severim çok tatlı ve kibar oluyrlar

• en yakın arkadaşım biseksüel ve lez olmasam bile lez arkadaşlarım var

• foraxp ne kadar iğrenç olduğunun farkında mısın ..pisliksin ...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...