"Beynin bakire olması" tanımını yapar mısınız? Beyindeki bekaret hangi andan itibaren bozulur?

"Beynin bakire olması" tanımını yapar mısınız? Beyindeki bekaret hangi andan itibaren bozulur? biraz açabilir misiniz bu konuyu bana arkadaşlar?

Güncellemeler:
hani bişey yapmamış öpüşmemiş dahi ama rüyalar görüyor falan hayaller kuruyor
şöyle bişey duydum: insanın bekareti karşı cinsten birini ilk defa arzuladığı an bozuluyor

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• beynim bakire değil benim sadece fiziksel olarak bakireyim yalan yok. çünkü çok sevdiğim ve deli gibi arzuladığım biri var hep bunu onunla konuşuyorum hep onu hayal ediyorum rüyalarımda hep onunlayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• insanlığımızı kaybettiğimizde asıl bekareti kaybettiğimizi düşünüyorum

0|2
    0|0
  • Vıcdanı rahatlatmak ıcın soylenen sacma bı söz bedenın bakıre degılse ruhunda bakıre degıldır

0|0
    0|0
  • beynın bakıre olması dıye bır sey yok vucut bakıre olablır o ayrı bı durum

0|1
    0|0
  • Kim söylemiş yalan söylemiş.

0|0
    0|0
  • öyle bi dünya yok. bekaret yalnızca bi kelimedir. sakız gibi çekip uzatmayın çok rica ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bakireliği bitmişse beyindeki bakirelikte bitmiştir.

0|0
    0|0
  • aklına kimse girmediyse beyin bakiredir:)

0|0
    0|0
  • kendi bakire olmayanın beyninin bakire olabilmesi mümkün mü sence ? kılıf bunlar !

1|1
    0|0
  • bilgi girdiği ve sorgulamaya başladığı andan itibaren.

0|0
    0|0
  • her gördüğü karşı cinsini arzuluyorsa beyni bakir/bakire değildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sınıflandırmaya çalışmanın her şekli, bekaretin her tanımı mantıksal bir hata yaratıyor. Ruh desen bir dert, zar desen başka dert, yok desek vurun kafire durumu oluyor. O nedenle tanımlamayı, yok saymayı tercih ediyorum.

Çook eski çağlarda, bir deli bir kuyuya taş atmış, şimdi kırk akıllı toplansak çıkaramayız.

0|0
    0|0
  • ne hıkmetse sadece bakıre olmayan kızların ve onları yataga atmaya calısan erkeklerın kullandıgı bır terım bu. ordan bıle cıkartabılırsın ne oldugunu.

0|1
    0|0
  • eğer kafatasının için bişey yoksa beyin bakiredir

1|1
    0|0
  • "Beynin bakire olması", böyle bir şey yok. ama olabilir de.

0|0
    0|0
  • Bakirelik önce beyinde biter zaten. ondan sonra vajinada biter. Bakire olmayanlar onu önce beyinlerinde bitirmiş, sonra vajinalarında bitirmiş olanlardır yani.

0|0
    0|0
  • bedensel olarak sex harici her halti yeyip(oral.anal.sevisme vs.vs) durumlarini yasayan kisilerin kacis icin kullandiklari bir terimdir.

0|0
    0|0
  • ''şöyle bişey duydum: insanın bekareti karşı cinsten birini ilk defa arzuladığı an bozuluyor ''

Bu cümle aşırı tanıdık geldi bana nereden duydun? :)

0|0
    0|0
    • bu sitede biri söyledi ayrıca buna benzer bir cümle birkaç lişi daha kurdu

• peki insan ileride evleneceği kişiye bunu anlatmalı mı acaba?

• Evlilik yolunda giderken böyle bir paylaşımda bulunulursa kartları açık oynamakta fayda var. Sonuçta en sabit fikirli erkeği baz alarak konuşayım: Geçmişinde hayatkadını olmadığı sürece vajinal yolla ilişkiye girmiş birinden de gayet eş olur. Bu örneği baz alarak kendine uyarlayabilirsin.

• heryeri delik desik olanlarin uydurdugu bir masal baktilar yemedikleri halt yok bakireligi beyinlerine tasidilar lan oldukten sonra hesaba cekilecegin zaman Allahim benim bekaretim beynimde ordan sorgula mi diyeceksiniz

0|0
    0|0
  • çok saçma ya kim dediyse yalan söylemiş düşünce özgürlüğü var kardeşim :))

0|0
    0|0
  • beyin zarı iltihabı ve yırtılması geçirmemektir. tabii önce beynin sorgulanması lazım.

0|0
    0|0
  • oyle bi tanim mi var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...