Kaşlarım çok kalın alıyorum ailem gay sanıyor..

Çok utanc verici bir durumdayım arkadaşlar.

Normal bir erkeğim.fakat kaşlarım çok kalın,altından alıyorum.

yani çok fazla değil alıyorum,küpe de takıyorum.öyle saçma sapan bir ülkede yaşıyorum ki(Bakü) çevrem,dostum beni gay sanıyor.

yahu ne saçma.Doğma ailem beni anlamıyor,bana sen karı mısın o küpe ne hadi küpeyi anladık kaşını niye aldırdın falan filan..

ya insan kendi ailesinden ümit kesince başkasından ne beklesin..

lütfen bir şey deyin.normal bir erkeğim ben.sadece dış görünüşümü beğenmediğim için kaşımı aldım çok ta belli olmuyor fakat ailem...

0|1
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Hemserim.kalin olmasina ragmen kotu gozukmuyorsa.almaya da bilirsin kaslarini.erkekler kupeyi neden takar onu da bilmiyorum.ailen oyle seyleri cok kotu karsiliyorsa.sadece anlata bilirsin bunun senin zevkin oldugunu. Vallahi ben eski kafali degilim.ama fazla suslenmek kiza bile yakismiyorsa.erkekler de fazla suslenince bir az farkli gozukuyor.Gaylarin yapdigi da kiz gibi suslenmek zaten.erkek fazla abartmamali.Yakinim yasiyor İsvicde kisa dar sort giyen erkege kotu bakiyorlar.kizlar istedigini giyer diyorlar.erkek begenen.kiz kendini begendiren taraf.bakimli.titiz olmak erkek icin yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• açıkça söyle kaşlarından rahatsız olduğunu.. Kümeye gelince istersen bir süre en azından göstermeden tak. Zamanla alışırlar hiiç takma kafana.. ha odanada ünlü kız mız resmi asabilirsin akıllarında şüphe kalmaz..

0|0
    0|0
  • Aileni arka plana al sana saygı duyması lazım. Ayrıca gay bile olsan senin arkanda olmayan aile,aile değildir. Türkiye'de bu sorun hala çözülemedi yok küpe mi o? yok kırmızı pantolon mu? yok erkek adama yakışmaz sanane yani erkeğe yakışacak şeye sen mi karar veriyorsun? Takma kafana kara kaşlı kara gözlü erkek her zaman makbuldür beğen sev. Güzelce izah et eline mesleğini al git çık ayrı eve senin gibi düşünen bunların gaylıkla alakası olmadığı bilen insanlarla muhatap ol.

1|1
    0|0
  • Çoğunluğun yaptığı normal sayılıyor. Alışılmış bir şeyi değiştirmeye çalışınca insanlar önyargılı yaklaşılıyor. Ben de bunu anlamıyorum. Ben kendimi böyle seviyorum, size ne de geç. İnsanların ne dediğine bakma. Her kafadan bir ses çıkar çünkü... link

0|1
    0|0
  • hemen sevgili yap :)

tabi kız sevgili :)

1|0
    1|0
    • iyiki dedin yoksa erkek sevgili yapacaktım.

valla sizinde onlardan bir farkınız yok ha. !

• hayat benim istediğim gibi yaşarım diyorsan kimsenin söylediklerini takmayacaksın

• Bazı aileler böyle bilinçsiz ve çok özür dilerim ama salak olabiliyorlar. Yapacak bir şey yok. bizlere anlattığını onlara da söyle. Gerisi onlara kalmış bir şey. Ne kafana takıyorsun ya :) Sen hürsün istediğini yapa bilirsin. O vücut/surat senin,ailenin değil. Onların 1-2 kırıcı laflarıyla üzülme sakın :D

1|0
    0|0
    • Bilinc giysiyle olculmez ki.canim.akilla.emelle olculur.Yolda yururken bir teyze karsimizda giden uzun sacli.dar pantolonlu.kupeli birini sesledi.kizim.bana yardimci olurmusun diye.cevrilince yuzunun tuylu oldugunu gordu.erkegin o anki halini anlatamam.teyze ben kizmiyim dedi.dondu yerindece.yazik teyze.nasil bilecek oglan oldugunu.oglum diyecek?:)

• Ben evliyim.11yildir.bu benim hakkim deyip de istedigim addimi atmadim.atmam ki.esim o addimi atarsa yapdigi beni uzerse.ozgurce yapamazsin deye bileyim.ozgurluk sanat.egitimde.karsisindekine kendini ifade ede bilmekde.sozunu ilete bilmekde.toplum icine rahat cika bilmekde.saygiya.sevdiklerimizle iyi gecine bilmekde.kotu davranis ve aliskanliklari redd ede bilmekdedir.ben boyleyim demenin de siniri var.sakin tartisiyorum sanma.sadece bu gibi konularda dusuncelerimi ifade ediyorum.arkadasim.

• Beni anladigin icin +1:)arkadasim.

• erkekte kupeyı sevmıyorum ama yakışanıa var tabi..artık doğal karşılanıyo ailen ataerkil bell, bizim kilerden ..kardeşim kupe taksa rededer babm..ama kaş çok abes erkek için çok belli oluyo ve kızlar da oyle duşunebiliyo kaşlarınla barış

0|0
    0|0
  • Sevgili yap ailenin gozune batır. Fizik olarak da nasıl mutlu oluyorsan öyle yasa. Baskı dar zihniyet ne kadar kötü birşey ya. Allah yardımcın olsun.

0|1
    0|1
  • Aynı sorunu olan arkadaşım da vardı.Lazer yaptı şu an da gayet memnun.

0|0
    0|0
  • çok rahatsız oluyorsan çıkar küpeni kaşlarınlada fazla oynama olsun bitsin?

0|0
    1|0
  • Kalin kas iyidir ama cok mi asiri seninki

0|0
    0|0
  • kız arkadşını onlarla tanıştr ispatla normallğini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım demekki seni olduğun göründüğün gibi seviyorlar .senin kaşların kalın olduğu için seviyorlar seni .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • erkek adam küpe takmaz

1|1
    1|0
  • gay olmak bence nasıl göründüğünle değil kendini nasıl hissettiğinle alakalı bir durum. Ben mesela kadınlara hiç ilgi duymam ama dışardan görsen sert maço erkek dersin.

0|0
    0|0
  • ulan başlığı okudum sabah sabah bir kahkaha attım allah seni ne yapmasın :)=)

0|0
    0|0
  • Kendini daha bakimli hale getirmenin neresi yanlis. Takma kafanaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...