O bakire değil ben bakir benden aşk bekliyor?

6 aydır böyle bir kızla birlikteliğim oldu pardon artık kadınla,yakışıklıyım ve şimdiye kadar kendimi bu konuda tuttum hiç bir kızla cinsel ilişki yapmadım birlikte olduğum kişi bakire olmadığını söyledi 6 ay sonra bende kendine dul bir adam bul dedim konuyu kapattım şimdide peşimi bırakmıyor haklımıyım kardeşim?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İstemeyebilirsin ama çok kaba davranmışsın.

1|1
    2|2
    • tamam dul bir erkek bul dememle hatalıyım ama o kişide beni 6 ay oyalaması hata değilmi beni tanıması halde!

• Sevmiş demek ki, seven insanın kalbi kırılmaz. Hassas davransaydın keşke. Hiçbişey demeden ortadan kaybolsaydın daha az üzerdin onu o derece ağır bi' laf etmişsin.

• zar beyinliler yaa

1|0
    1|2
    • sen çok akllısın ya peynir

• sen git oranı buranı yaptır ulan baban olsan oranı buranı kırarım senin

• Senin kizinda olur belki yarın öbür gün cok büyük konusmamak gerek

• Benim sevgilim bakir ben değilim.ben ona sonradan söyledim kiz olmadigimi bir anda yeni tanıdığım birine hemen özelimi acamazdim bu saflık olurdu.niye bunu geç soyledigimi de soyledim istemiyorsan ayrilabilirsin dedim onu kandirmadim sadece konusabilcegim zamani bekledim.cok hos davranmamissin insanın gecmisinde yaşadığı şeyler olabilir kabul edemiceksen kibar bir dille dersin ben kimsele yapmamış birile olmk istiom diye tavrin hos değil nnce

2|2
    2|3
  • Senin hakkın yok benden aşk bekliyo demek. Hakkın değil, git dul bir beyle birlikte ol demek. Şimdi git örümcek beynini klozetin kapağına sıkıştır.

3|3
    1|3
    • Neden ben erkek olduğum halde bu yaşıma kadar kendimi sakladıysam karşıdaki evleneciğim insana,saf ve temiz duygular besliyorsam karşımdakindende onu beklemem suçmu ama sen bunu düşünemeyecek kadar cahilsin.

• Cahil sensin, olabilir istemiyebilirsin ama böyle kaba saba şekilde değil. O kişi illetli hastalıklıymış gibi değil.

• Sen bakir oldugun icin bakire istemen okey.

Sadece iyi dusun bakire degil ama seni bakire bir insandan dhaa cok sevip daha cok mutlu edebilir ? Tabi bunlarin bir onemi yoksa senin icin bakire istiyosan pesini birakmasini sagla kesin konus

1|1
    1|2
    • beni neden mutlu edemez bunla örnek evlendim hep onu daha önceki yattığı erkek aklımda olur,aklımda soru işareti kalır,kendimi üzerim, teşşekkür ederim.

• Anlayabiliyorum sevdiginiz bir kadini baskasiyla dusunmek yaralayabilir. Sevgiyle askla bu durumu asamayacaginizi dusunuyorsaniz dedigim gibi kesin bir dille olmayacagini ifade edin. Ben tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklı falan değilsin, sen yapmamış olabilirsin, o yapmayı tercih etmiş. Cinselliği özgürce yaşadığı için bir insanı suçlayamazsın, cinsellik suç ya da ayıplanacak bir şey değil. Belliki kız hayatını yaşamayı bilen, gününü gün eden, çok tatlı bir insanmış. Sanki kız suç işlemiş gibi davranmışsun... Kız safmış biraz bu laftan sonra seninle hala ilgileniyorsa.

Senin başına ne gelecek biliyor musun ? Evlenmeden önce o hakaret ettiğin kızdan çok daha fazlasını yaşayıp, düğüne 1 hafta kala kızlık zarını diktiren bir kız modeli denk gelicek sana.

4|0
    1|3
    • sende kızın olursa aynen bu kafayla büyüt,büyütebilcenmi evlenmeden onla bunla yatsın sen bu kafadsın işte geri Ailen Türk örf adetlerini sana yansıtamamış belkide onlarda senin gibi düşünüyorlar müslümansan zaten evlenmeden önce yaptığın cinsellil zinadır buarada chpliyim ama müslümanım bunları biliyosundur inşaallah.

• Müslüman falan değilim, olmak zorunda da değilim, Türk örf ve adetlerine göre yaşamak zorunda da değilim. Bu söylediklerin Türk örf ve adetiyse zaten benden uzak dursunlar.

Kızıma gelince en tehlikeli 14 - 17 yaş arasını geçtikten sonra istediğini yapabilir, 14 - 17 arasında da benim tanıdığım insanlarla istediğini yapabilir. Benim kızım olunca insan olmuyor mu ? ihtiyaçları olmuyor mu ?

• ben bu soruyu müslüman olan kişiye sordum senin soruya cevaplaman benim için çok önemsiz.

• Haklisin kardesim seni haketmiyor

1|3
    3|0
  • Istedigi kadar mutlu etsin. Bakire degilse isim olmaz . Aynen devam.

1|2
    3|0
  • helal sana kardeşim bende bakirim bende kabul etmem öyle birini her yatağa girdiğimde bende düşünürüm yani bu kız kiminle yattı kalktı falan bu arada bende chpliyim akp li dindar birinden daha çok bilirim böyle şeyleri

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim doğrusuda bu yarın inş çocuklarım olursada onlarada bu örf adetlerimizi öğretcem ölmedik.

• aynen kardeşim ölmedik daha örf ve adetlerimizi öğretcez

Yükleniyor...