Diane35 doğum kontrol hapı

polikistik overim var doktor bu ilacı önerdi ve tüylenmem de var epilasyona başlamıştım bu ilaçla beraber gene gidiyor olacağım sizce bir faydasını görür müyüm? ve ilaç bittikten sonra tekrar tüylenme yapar mı bunu merak ediyorum ve ayrıca olan tüylerinde dökülmesinde ya da geç çıkmasında yararlı mıdır

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• polikistik over bir sendromdur geçebilecek bir rahatsızlık değil

diane35i de hayat boyu kullanamazsın 6 ay kullanırsın

kullandığın sürece düzenli adet görürsün ilacı bıraktığında tekrar düzensizleşebilir

bu senin hormonal yapına, stres düzeyine, kilona vs. vs. bağlı olarak değişir

adetin düzenlendiğinde tüylenmede azalır

hormonlarının dengelenmesi gerek yani sadece ilacın tek başına bir etkisi yok

eğer kilon varsa kilo vermelisin ki kilo alman kolay vermen zor olur bu durumda dikkat etmen lazım

1|0
    0|0
    • doktor diyetisyen önerdi ve birde bunu doktor değil ama ben öyle biliyorum sanırım şeker hapıyla kullanırsam kilo aldırmıyormuş bir bilginiz var mı bununla ilgili

• evet onu biliyorum mesela 3 haftaya yakındır hergün düzenli yürüyüş yapıyorum sadece 1 kilo verebildim bende de direnç var galiba onun için dianeyle şeker hapını beraber kullanmayı düşünüyorum

• beraber kullanman lazım zaten

doktor ikisini de vermişse kullanıcaksın

ikisinin de işlevi farklı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hicbir fikrim yok :) inanin, keske bir fikrim olsaydi ve size yardimim dokunbilseydi ;)) Ama bilidigim bir tek sey var. Oda benimde genc kizligim ve devam eden yillarda bu tuylenme sorunumun oldugunu ve o kadar da uzulucek, gozunuzde buyutulecek bir sorun olmadigini dusunuyorum.:))Laser tedavileri var artik gunumuzde :)) polikistik ovary, rahatsizliginizdan oturu m bu tuylenme probleminiz? Yoksa kullandiginiz, dogum kontrol hapi mi buna neden olan? bu kismini tam anlayamadim sorunuzun. :((

0|0
    1|0
    • yok daha ilaca başlamadım hiç kullanmadım kistten dolayı tüylenme var ama erkek tipi adetin 1. günü ilaca başlayacağım kısmetse

• Ayni sorunum vardi ve ayni hapı kullanıyordum.1-2 yıl kullandım sonuc verdi kistlerim çoğunlukla kayboldu.tuylenmeye gelirsem olani değiştirmiyor ama duzenli kullanırsan yenilerinin cikmasini engelliyor

0|0
    0|0
    • ooof daha ne kadar çıkacak acaba :D hiç mi azaltmıyor ya ya da geç falan çıkartmasına yardımcı olmuyor mu

• Benim asırı tuylenme sorunum yoktu artik hic yenisi cikmiyor ama azaltmaz bekleme bunu bosuna.gec de çıkarmıyor normal surede devam ediyor

Yükleniyor...