Şu çilekli prezervatifler

noluyo çilekli ya da başka aromalı prezervatif olunca yani ?

0|1
115

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir güzel yanı yok..

Aksine beni kötü etkiliyor.. Penise takarken çilek-muz-çikolata gibi koku gelince sanki yiyecek maddesini oraya değdiriyormuşum gibi kendimi kötü hisediyorum.. biliyorum sadece koku, fakat yine de hoş değil.. çikolata kokusunun peniste işi yok..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• tütün kolanyalı prezervatif üretilmesini bekliyorum bende...zikime takıp berbere gidicem...büyük süprize hazır ol berber ismail abi...

0|2
    0|0
  • Okey de çilekli prezervatif en incesi oluyor sanırım o yüzden tercih ediyorlar çünkü hem korunup hemde daha fazla hissedebilmek için

0|0
    0|0
  • Sadece fantezi amaçlı bir ürün kokusu var ve takıldıktan sonra peniste çilek tadı kalıyor oralda hatun açısından keyif verir. Başka da bir espirisi yok.

0|0
    0|0
  • condom takılı oral yaparken o tadı alıyorsun

1|0
    0|0
  • Dikkat dağıtmaktan başka neye yarıyor. Bence sade olsun hiç değilse. Birde eline bulaşmaz mı yağlı yağlı. ıııyyyhhh

0|0
    0|0
  • seviştikten sonra erkek boşaldıktan sonra 2. postaya tekrar kaldırırmak için oral yaptığında çilek yalarmış gibi tad alıyorsun ;) ısırman bile mümkün.

0|0
    0|0
  • güzel kokuo işte çilek kokuo cok komplike bişey yok ortada

0|0
    0|0
  • tamamn fantezi başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Yalarken tadı daha güzel olur.Güzel kokar.

0|0
    0|0
  • koku farkı sadece...

0|0
    0|0
  • cagın büyük icadı :) arooma katıyor.

0|0
    0|0
  • bazıları oral seksi prezervatifsiz yapmıyor onun içindir ellam.

0|0
    0|0
  • yediğinde ağzına da çilek tadı geliyo

0|0
    0|0
  • bilmem ne oluyor ki bayanlara sormak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ortama biraz koku geliyor o kadar, bir anlami yok. Bir de 2. Kez baslamadan once oral yaparsan cilek tadi alirsi penisten, siniyor kokusu.

1|2
    0|1
Yükleniyor...