Evleniceğiniz kadın nasıl olmalı, bakire?

Evleniceginiz kadin illaki bakiremi olmali sizin icin.. olmamasinda bir sakincasi varmidir... Bugünlerde bakire olani zor bulur insan.. Has delikanli olanida..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evlilik dışı seks yapıyorum ve bu benim dünya görüşüme ve doğaya göre gayet normal. Ne yaptığını bildiğin ve korunduğun sürece de insan psikolojisi üzerine gayet faydalı. Bu durumda ben bu hakka sahipsem, kadın da sahiptir ve bir kadının değeri saçma sapan bir zar üzerinden ölçülemez. Yazıklar olsun koyu dini kalıplara.

2|1
    3|0
    • Sana yazıklar olsun be senden önce girenlere hayat arkadaşı olarak alırsan al ama dine mahal bulma

• Esrablgn inanmak zorunda mıyım arkadaşım senin dinine. İnanırım inanmam sana düşmedi sorgulaması.

• Sınırsız komün. Kulağa hoş geliyo. Ama sadece benim için.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bekareti önemsemem.. Benden önce yaşadığı şeyler beni ilgilendirmez.. Önemli olan beni tanıdıktan sonra kimseye yönelmemesi..

1|0
    0|0
    • Aklı hiiiç kalmaz diyorsun.

• Aklı kalması için ille başkasıyla ilişki yaşamış olması gerekmez..

Bakire olup ilk defa kocasıyla ilişkiye girmiş bir kadın da, "acaba diğerleri kocamdan daha mı iyi seks yapıyor" düşüncesine kapılıp yeni arayışlara girebilir..

Önceden çok kişiyle ilişkiye girmiş bir kadın da (biraz aklı kalsa bile) eşini aldatmayabilir.. Yani bu tamamen karakter meselesi..

• Henüz 3 yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum...

Gözüne benden başka bir göz değmesin...

Şarkılar bile bunun üstüne(ydi eskiden).

(şimdi; neremi neremi, yakalarsam muck fuck...)

Modernlik, zenginlik, teknolojiklik, rahatlık, doyumsuzluk, inançsızlık, maddecilik, faşizm, komunizm, fetişizm, feminizm (pardon solu kapattık gidiyoz)

0|0
    0|0
  • Tabii ki de 0km olması şart . Her erkek annesi gibi kız ister. Benim evleneceğim kızın bakire olması , sadık olması , onur-şerefli olması - laf dinlemesi - otur deyince oturup kalk deyince kalkması ve en önemlisi beni seviyor olması gerek .

0|0
    0|0
  • Ben değilim böyle bir arayışımda yok yeter ki yalan söylemesin

0|0
    0|0
  • bakire olsun seversem sorun değil ama

0|0
    0|0
  • sevmk ve sevılmk önmli olan sevgi saygı uyum gerisi yalan

0|0
    0|1
  • dürüst olmalı en önemli o

0|0
    0|0
  • Bakire olmali diyesim var da ben bakir degilimki. Ne biliyim iste. Bakire olmasini isterim.

0|0
    0|0
  • tabi ki hem bedeni hem ruhu benim olmasını isterim :)

0|0
    0|0
  • ben köyden alıcam kınaladım zaten bitane 18 nde şuan seneye alıcam bakrie kanatıcam evlenince.

0|0
    2|0
  • ben ilişki yaşamadım evleneceğim kızda 0 km olması lazım tabikide başkasının altına yatıp kalkan inleyen bir kızla evlenmem

0|0
    0|0
  • Ruhu o..pu olmadığı sürece fiziksel olarak önemi yok. Bedeni istediği kadar bakire olsun ruhu o..pu olduktan sonra :)) Görünüm olarakta fiziksel güzellğine pek dikkat etmem . Bana karşı saygılı olsun beni sevip beni sahiplensin. Oturup kalkmasını bilsin. Nerde nasıl konuşacağını bilsin yeterlidir.

1|0
    0|0
    • Doğruluk payı var, buralarda kızlık diktirmeye uğraşanlar, seviştim kızlığıma bastırdı az kan geldi kızlık gitti mi diyenler bolca var. Hadi çık işin içinden.

• Yani kızın ruhu or.pu olduğu sürece erkek milletinin duygularından yararlanarak her türlü kandırır zaten. Ama ruhu düzgün ise bakire olmadığını sana direk söyler ve başından geçenleri anlatır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye'de her 100 kızdan 2 'si seks yapar , O 2 kişi her kızın kendisi gibi seks yaptığını sanır , geriye kalan 98 ' ide her kız benim gibi tertemiz sanır :)

Olay bundan ibaret ;)

1|2
    0|1
    • işte en iyi cevap millet buraya bakarak gerçek hayatta hiç sağlam kız yok sanıyor

• Senin gibisini tebrik edecek duruma henüz gelmedik umarım.

İstatistiklerine katılıyorum.

• Bence arkadasimiz oranlarin yerini karistirmis. Her 100 kizdan 98 i seks yapar demek istedi bence.

• here is USA.

welcome sis;)

1|0
    1|2
Yükleniyor...