Yasmin hap hakkında?

Arkadaşlar regl dönemimden bir gün önce lişkiye grdik nişanlımla ve biraz boşaldı gibi Şu an regl dönemimin üçüncü günü ve dünde bugünde ilişkiye girmediğim halde yasmin ( doğum kontrol habı ) kullanıyorum. Sizce hamilemiyim hap hamileliğimi önleyecekmi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• yoo hamile değilsin reglden 1 gün önce hamile kalamazsın geç yumurtlaman olsaydıda şuan adet olmazdın.3.günü dediğine göre adet oldun? Olduysan bir problem yok boşuna strese girme.

0|0
    0|0
    • herkes yumurtlama dönemi diyor tam reglden bir iki gün önce ilişki hamileliğe açık diyorlar? aynı akşam sabahı regl oldum. Bakireliğim o akşam bozuldu ve sabaha adet oldum..

• Akşam saatinde ayarlarsan uyucağına yakın daha az yan etkisini yaşarsın.

• Olur çok teşekür ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• hapı yeni başladınsa en az 15 gün geçmeli. hemen etkilemez. 21 gün kullanıyorsun 7 gün mola. sonra tekrar 21 gün...

şuna güvenme .nasılsa regl olmuşsun diye rahat olma. bazen "üzerine adet görme" denir. adet gününe yakın hamile kalırsan ilk adeti olur ikinci ay adetten kesilir.

dediğim gibi ilaç da öyle bir iki gün içinde etki etmez.

0|0
    0|0
  • Yasmini ilk mi kullanmaya başladın?

0|0
    0|0
    • evet dün başladım

• 1 ay süre ile hap tam koruma sağlamayacağı içiğn en az 1 ay kondom kullansanız iyi olur bundan sonrası için.

• Okey teşekürler

Kızlar Ne Diyor 2

• yumurtlama dönemin değil zaten olmazsın.

0|0
    0|0
  • Yasmin ilk bir ay korumaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...