Eski sevgilimin yaptığı tecavüz mü?

Biraz uzun olucak ama lütfen okuyun ve yardım edin :/ sevgilimle (ayrıldım gerçi) spora gidiyoruz ikimiz de. onun amcasının spor salonu. biz de akşam saatlerinde gidiyoruz. en son çıkışta herkes gittikten sonra ayriyetten kalıyoruz aletlerle biraz daha çalışıyoruz. her neyse biraz daha çalıştık akşam 10 gibi çıkalım dedik. bende dolaptan eşyalarımı alıyordum biraz oyalandım açıkçası kulaklık falan, tam üzerimdekileri çıkardım iç çamaşırlarımla kaldığımda giyindim sanıp odaya girdi. girmesiyle çıkması bir oldu tabi. bende hemen pantolonumu giymeye çalıştım. sonra bu girdi ve kapıyı kilitledi. çık dışarı falan dedim. bişey yapmıycam dedi öptü. bende çık dışarı aç şu kiliti dedim. bağırma amcam duyar ailenle konuşur dedi. bende konuşsun bişey mi yapıyoruz sanki ne konuşabilir ki dedim. sence yapmıyor muyuz dedi, dolaba yaslamaya çalıştı çıktım aradan bu meğer fotoğrafımı çekmiş yan taraftaki camdan. fotoğrafı gösterdi eğer yarın akşam gelmezsen abine gösteririm bütün arkadaşlarıma atarım fotoğrafı falan dedi. elindeki telefonu aldım hafıza kartını çıkarıcaktım kolumu sıktı. vajinamı parmakladı (bekaretimi mast. sırasında yanlışlıkla aldım abimin haberi var yani anlattım olayı öneride bekaret olayına takılmayın) bende ittirmeye çalıştım ki kız gücüyle erkek gücü bir olmuyor. boynumu emmeye başladı. bağıramadım korktum çünkü. bir 5 dk sonra bıraktı ve pis pis laflar etti. yarın eve gelmezsen yandın sen gibisinden de tehdit etti. bu dün oldu hiçbir arkadaşıma da anlatamadım durumu öyle kardeşim dediğim arkadaşlarım yok yani hepsi sıradan arkadaş. size soruyorum yadım edin nababilirim? Allah rızası için ciddi yorumlar yapın. kendimi suçlamaktan başka bir şeye gücüm yetmiyor.

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

• allah onun cezasını versin en yakınına bile güvenemeyecekse insan neden yaşıyoruz ki. herkes fırsat kollar olmuş kapıyı kapatması sana orada her şeyi yapabileceğini düşünmesi midemi bulandırdı. nasıl olabiliyor bir insanın nasıl bu kadar gözü dönebiliyor gerçekten anlayamıyorum. kaldı ki karşısında ki kız bekareti çok sorun eden biri de olabilirdi ona bile bu şekilde muamele gösterildiğini düşün ne yani bu kadar basit mi her şey? o yaşına kadar namusuna halel getirmemiş olsun sadece 1 kapı kilidi ya bir kapı! o zorlamayla artık kimseyle konuşamayacak hale gelsin. kendini asla suçlu hissetme ve acele karar verme. önce bir sakin kafayla düşün ne yapabilirim nasıl sağlıklı adım atabilirim diye. bu şerefsizi en ağır şekilde nasıl cezalandırabilirim onu düşün. bir insanın hayalleriyle oynamak bu kadar kolay olmamalı. istersen ekle uzun uzun konuşalım çünkü gerçekten zor durumda olduğunu görüyorum. böyle durumlarda insanlar konuşmaya ihtiyaç duyar seninde etrafında konuşacak insanların olmaması artık etrafımda güvenebileceğim hiç kimse yok demen içimi acıttı çok üzüldüm :(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• onunla yaşadığın herşeyi abine gidip anlatmalısın sana destek olacak kişi en başta odur abin gidip ağzının payını verir onun resimlere gelincede resimlerin çekildiği yer açı belliyse eğerki herhangi bir art niyetle kullanırsa o resimleri savcılığa başvurup şikayette bulunabilirsin sonuçta senin sosyal faliyet için gittiğin bir yerde böyle birşey yaşaman iş yerinin kapanmasına dahi neden olabilir ne demek o ya ben eşimi nışanlımı göndercem elin pezosu gidip camdan izleyecek..

1|0
    0|0
  • ailenle kendin konuş soyuduğun sırada sana yaptıklarını ve seni öyle şantaj yaptığını anlat başkasından duyarlarsa seni suçlarlar kendin söylersen sana yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • olayları abine anlat ya da annene. onlar sana yol gösteririr. bir da ha da o i*nenin bulunduğu yere gitmeezsin.

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmana gerek yok merak etme fotoyu hiç kimseye gösteremez seni korkutup amacına ulaşmaya çalışmış sadece

0|0
    0|0
  • Polise git ardından savcılığa suç duyurusunda bulun

0|0
    0|0
  • Ne boktan bir millet olduk biz anasını satıyım bunlar ne böyle

0|0
    0|0
  • madem abinin durumdan haberi var anlat o zaman. kendini suçlamanı gerektircek bir durum yok neden kendini suçluyosun ki

0|0
    0|0
    • bağıramadım engel olamadım diye suçluyorum kendimi

• hayır daha fazlası olmasın gitmem asla

• tamam öyleyse canını sıkıp kendini üzmeye gerek yok. sadece seninle zorla birlikte olmaya çalışmış ama başaramamış. buna izin vermemişsin.

• Ağbine anlat

O itin hakkini versin...

1|0
    0|0
  • Abine söyle bence...

0|0
    0|0
  • evet canımmmmmmmm

0|0
    0|0
  • tatlım bu noktaya gelmiyecektin o tiple şimdi yandın

0|0
    0|0
  • işin çok zor

0|0
    0|0
  • hiç korkma sen suçlu değilsin o şerefsizce hareketler yapıyor şantajla istediklerini yaptırman suç eğer öyle birşey yaparsan abime söylerim filan da zaten bu tür şeylerde suç mahkemeye başvursan ceza alır g*tü yemez pisliğin

0|0
    0|0
  • Polise git durumu anlat polis Onu inletsin

0|1
    0|0
    • Polise git yoksa onun yanina kar kalir sen de onun kölesi olursun

• madem bakireliğini mast. ile yırttığını söylebiliosun bunuda söyle o icabına bakar sakın ha şantajlarına boyun eğim gitme istersen yanında ses kayıt ya da küçük kameralar bulundur olurda bir daha yaparsa ispatlarsın polise gidip şikayetçi olursun ancak abine anlat daha ilersi olmaması için...

0|0
    0|0
  • aksam aksam milletin aletleriyle oynarsan olacagi bu !

bence o sana tehdit mesajlarini ya da telde söylüyorsa onu kaydet ve mahkemeye ver.

abinede durumu anlat

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapma

ailen biliyormu salona yani spora gittiğini.

şantaj suç eğer o fotoyu bırıne yollarsa başı büyük derde girer korkma üstüne git.

0|0
    0|0
    • biliyor ailem spora gittiğimi

• ee o zaman sorun yok fotoda poz vermedın ya sıradan gızlı çekılmış bı foto yanı abın fotoyu görse ne dıcek soyunma odasında soyunurken gızlıden çekılmış ne yapabılırsınkı.

• Belli ki seni s.kecek. Sen de istiyorsan git. istemiyorsan gitme o foto ile bir şey yapamaz gidersen şantajın boyutu da artar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende bpoyun eğme derim canım böyle şeymi olurya nasıl birinsanmış yapma derim zorlama bu sonıçta odaya girmiş ebe kızım niye yanlız kalırsınki onla

0|1
    0|0
  • Ailene söyle ve polise git. Senin bir suçun yok ailenin sana tepki vereceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • polise git derhal !

1|1
    0|0
Yükleniyor...