Onunla yatar mısınız? Bu soru sapına kadar erkek olanlaraaa!!

Evet arkadaşlar, bir kadın gördünüz ve vuruldunuz. Her şeyiyle istediğiniz gibi duruyor. Fizik enfes ilk anda onu istemeye başladınız, tanıştınız, çok güzel ses tonu var çok kibar çok seksi.. İnsan gibi de bir insan. 1-2 hafta geçiyor ele verecek hiç bir durumla karşılaşmadınız son derece istiyorsunuz birlikte olmayı amaaa.. Bir de öğreniyorsunuz ki travesti.. Onunla yatarmısınız? Yoksa ben erkekle yapmam ne de olsa erkek şeyi var mı dersiniz? Cevaplayan herkese şuku =) (ben kadınım sorun yok)

0|0
0|30

En İyi Erkek Görüşü

• yok hacı bir erkeği yapmayı midem kaldırmaz prensiplerime ters. bunla ilgili arkadaşımın komik bir olayı var anlatayım. biizm arkadaş arabayla giderken yolda biri otostop çeker güzel bir bayanmış buda arabasına alır. kız benim arkadaşa yanaşmaya başlar. evim var istersen bir miktar karşılığı senle birlikte olurum demiş benim arkadaşta kabul eder. kızın evine giderler benim arkadaş hemen soyunur kızda hemen soyunur. benim arkadaş dedi ki bir baktım biizm kız erkek çıktı önünde şeyi vardı kızda iri yapılı at gibi bir şeydi. ben hayır bir erkekle yani travestiyle yapmam demiş. adam bizimkine bakmış ya sen beni s ikersin ya da ben seni s ikerim demiş mecburen yaptım dedi korkmuştum. bu olayı anlattığında bir ay boyunca arkdaşı ne zman görsem hep gülerim :)

2|0
    0|0
    • bahaneye bak ulan onun züküne keser dötüne sokarım lafa bak ya sen beni ya ben seniymiş.

• valla hacı öyle dedi artık ne kadar doğruysa ama halen gülüyorum

Erkekler Ne Diyor 29

• Asla ve asla sonuçta bir erkek neden yatayım ...

2|0
    0|0
  • isterse bütün kadınlardan güzel ve seksi olsun hiç bir şekilde olmaz. eğer bahsettiğin gibi bişey olsa ve öğrenmiş olsam çok büyük bir hüsranla ayrılırım. onlarla kesinlikle yapamam. ben doğuştan kadın istiyorum.

2|0
    0|0
  • travestilerle işim olmaz kadın gbi kadın olmalı.benm hayat felsefemde dönmelere yer yok.düşünce olarak da fizik olarak da geçerli bu

1|0
    0|0
  • travesti ile neden yapayım tercihim değil

2|0
    0|0
  • Bi erkekle yatmam

2|0
    0|0
  • Görünümü kadınsı olsa da, biyolojik olarak bir erkek sonuçta.

1 aydır boşalma yaşamamış olsam bile onunla yatmam.

1|0
    0|0
  • piyasada o kadar travesti var ki mutlaka birileri bunları beceriyor ki onlarda piyasada tutunabiliyorlar öyle değilmi onlarıda bir miken bulunur

1|0
    0|0
  • Orijinal olan her şeyi severim , çakma her ne kadar aslına benzese de çakma .

Özetle çakmaya çakmam :D

1|0
    0|0
  • yok yapmam o zamana kadar anlarımn heralde hangi salak 1-2 haftadır çıktığı kadının tra olduğunu anlamaz ki

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • travestiyi her koşulda her iklimde her şarta her şekil tanırım ve anlarım :)

1|0
    0|0
  • O zamana kadar anlamadiysam aklimi s... derim

2|0
    0|0
  • Oncellikle travesti oldugunu saklamasi durust degil. Aslinda oyle bir durumda o sadece terkedilmeyi degil daha agir bir tepkiyi hakkediyor. Cunku basta travesti oldugunu saklayarak benimle alay etmis, beni kucuk dusurmus olur.

1|0
    0|0
  • yatmam canım kadınlar varken ne işim var

1|0
    0|0
  • ibinalığın lüzumu yok sende yapmasaydın keşke

1|0
    0|0
    • naptım ben anlamadım

• he öyle de. evet aklıma geldi nerden bilmiyorum

• neyse olan oldu yapacak bişey yok

• gerek yok tabıkı:)

1|0
    0|0
  • Erkek adama yakışmaz

2|0
    0|0
  • bilemedim şimdi ne desem yalan olur.

insan yaşamadan bilemez.

1|0
    0|0
  • orada onu zevkine 1 saat döverim şahsen

1|0
    0|0
  • İlk görüşte anlarım ve bir iki hafta sürmez.

1|0
    0|0
  • ohaaa :D laa anlattıklarının hiç biri olmaz ki yanı travestide :D

1|0
    0|0
  • sen biseksüel bir erkekle evlenmeyi düşündün mü hiç mesela.

1|0
    0|0
  • olur neden olmasın .çok farklı ve zevkli bir ilişkim olacağından eminim .her kıyafet bedeninde çok durur .her yönden kadınsı olması önemli

1|0
    0|0
  • eğer dediğin kadar varsa affetmem :)

1|0
    0|0
  • Ben kadında bile anal yapmaya karşıyım, travestiyle hiç işim olmaz..

Fakat o zaman kadar iyi anlaşmışsak, o zamandan sonra da iki arkadaş olarak nette falan sohbet etmeye devam edebiliriz..

1|0
    0|0
  • ben yaparım pampa, zaten bir onun tadına bakmadım. bide ona bakak, gay değilim. sapına kadar aktifim ((:

1|1
    0|0
  • bundan 20 yıl önce olsa napardım bılmıyorum ama şimdi emınım yapmam buna ihtiyaçta duymam bahsettığın tarz trv olanlar var kadından bıle bakımlılar ama o ten uyuşmazlığı felan bıde gereksınımler ve değerler önemli.

1|0
    0|0
  • link

fotoya içi gitmeyen var mı =D

1|0
    0|0
    • abartmasak artık link işini, sonuçta okadar AÇIK bir soru değildi benimki, insanlar linkleri pat diye açıyor uygun müsait olmayabilirler. yapmayalım böyle.

• ben yatarım yattımda kız erkek travestı transexuel zktım skntı yok

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...