Benimle ciddi düsünüyor ama?

Sevgilimle uzun zamandir cikiyoruz(1 yil, benim icin uzun cünkü daha önce bukadar uzun zaman biriyle cikmamistim) ben 22 o 25 yasinda üniversite bitirmis biri...

ve ben Bakire degilim...

Bunu ona ilk basta söyledim, nasil oldu niye oldugunu da söyledim( birinle birlikte olmadim... kendi kendime yanlislikla bozdum daha 13-14 yasindaydim hatirlamiyorum bile tam olarak)

Buda tamam olabilir diyerek gecti, tabi mutlu oldum beni böyle kabul ettigi icin ve birdaha konuyu acmadi bana cok iyi davraniyor hep yanimda beni mutlu etmeye calisiyor, ciddi düsünüyor ve gelecek planlari kuruyor..

Sizce nekadar samimidir ? Beni gercekten seviyormudur?

Yoksa sizce beni kullaniyormu?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevebilir senden seks istemediği sürece sevgisi gerçektir evleneceğiniz zaman kadar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence bunu sorun etseydi kesin hal ve hareketlerinden anlardın merak etme bence seni seviyor ve değer veriyor,mantıklısı da bu zaten..

1|1
    0|0
  • Gerçekten sevip sevmediğini kimse bilemez..

Bu hikayeden tek anlaşılan şey bekareti sorun etmediği ve ileride de etmeyeceği..

0|0
    0|0
  • O da başka birisini bozmuş olabilir bu nedenle dert etmiyor olabilir , birilerini bozup sonra BAKİRE KIZ KALMADI! diyen danalakların tersine...

0|0
    0|0
  • Hiç yattınmı veya kaç kez oldu

0|0
    0|0
    • hayir karsiyim da öyle seye evlenmeden önce

• seni kullandığını nerden cıkardınki

kullanması için ya seninle yatması ya da paranı yemesi gerkeli değilmi

kullanma düşüncesine nerden vardın merak ediyom

• beraber oluyormusunuz peki

0|0
    0|0
  • yaa bir bitmediniz.

0|0
    0|0
  • iyi kandırmışsın ama inandurucu değilsun . onlada bişey yapmuşundur sem .

0|0
    6|1
    • sizin gibi zar beyinli olanlar var iste

• zor olurum ben mutlu büyük ihtimal olamamda , çünkü çekilmez bir adam olurum sürekli hır gür yaşarız . Ama iyi baba olurum onun garantisini verebilirim .

• o vicdansızlara da söyle 4 eksiyi verirken inanarak mı vermişler sana gelince ise . ben zaten sana çoktan kanaatımı vermişim sen dersini ve notunu almışsın . Hoşçakal asya .

• iliskiye giriyormusunuz ?

0|0
    0|0
  • peki bakire olmadığını öğrendikten sonra seninle cinsel ilişkiye girdi mi?

0|0
    0|0
    • hayir öyle birsey olmadi

• bak buna inanmak zor. gerçekten bakire değilsin ve o bunu öğrendi ve de seninle ilişkiye girmedi. birçok erkeğin arayıpta bulamadığısın sen, seninle ilişkiye girmeme ihtimali çok zor gibi, ya da bugün yarın ister

• insanların hayatında kötü anılar hatalar hıkayeler vardır ama bazı şeyler gerçek olsada olasılığı düşük olduğu için karşı tarafı ınandırmaya yetmez o an ınanmış gıbı davranır hayatına oyle devam eder ama içideki kuşku bitmez ve kurt gibi kemırır.haaa belkı sızde durum farklıdır ama onn yerınde ben olsaydım bu kuruntu halıne gelırdı.düşünsene türkiyede kaç kız var kendı kendını yanlışlıkla bozan yadı kaçımız bu olaya gerçek hayatta şahıt olduk yakinen duyduk bılıyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 yıl geçmiş daha soruyor musun ki?

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyin olmadığını direkt söyleyebilirdiniz, mevzunun zarınıza gelmesine gerek yoktu ki... Unutmayalım ki biz bir niteliğe göre seçilen ya da seçilmeyen, taze çürük muamelesi yapılabilecek bir meta değiliz kadınız. Kadınlığımızın ardında da dimdik durmalıyız.

Bana "dolaylı olarak" sorduğunda ilk erkek arkadaşımın kendisi olduğunu açıkça ve dürüstçe söylemiştim, yaşamış olsam yine açıkça ve dürüstçe söylerdim. Kimse hiçkimseye mecbur değil, özgür irade ve tercih var.

0|0
    0|0
  • Bozulduguna emin misin belku sadece zedelenmistir dokyora danisabilirsin hem ne olursa olsun bakire değilim diye kendini etiketleme

1|1
    0|0
    • yani tek o zar yok baskasinlada beraber olmadim aslinda ruhen kendimi her bakire kiz gibi hissediyorum

• Yani kanasada zedelenen zarlar var ama bu konuyu defalarca acma sevgiline kendini boyle etiketleme zar dedigin sey zaten delik adet kani nereden aliyor saniyorsun..seks yasarsan kanar yine buyuk ihtimal.. dert etme ryhunu boyle seylerle hirpalama cok taktiysan bir doktora gidebilirsi n..

• hayir acmadim konyu sadece ilk basta söyledim ve bir kac ay sonra acik acik sordum sorun edermi diye

aa unutmustum bile onu dedi ?

• bence seviyor senin sen olduğun için kıymetini bil derim inşallah herzaman seversiniz birbirinizi benimde senin gibi durumum var küçükken bende öyle bir hata yatım ama kızmıyım değilmiyim bilmiyorum hatırlamıyorum bile

1|0
    0|0
    • insallah

ve bana güveniyor yani :(

• canım kusura bakma yanlış anlaşılma olmuştur arkadaş @kayhan nedemek istedi bilmiyorum ama eminim kötü niyeti yoktur

• kötü niyetmi? ne kadar önyargılısnız...bu arada mesajına cevap yazdım ama arkadaş olmadığımız içi gitmedi bende ekledim seni..

Yükleniyor...