p*rno izlerken kadın sesinden tahrik olan bayan var mı?

Lezbiyen değilim.Erkeklerden hoşlanıyorum fakat tahrik oluyorum bayan inlemesinden.Kendimi yerine koyduğum için falan mıdır acaba?

Korkuyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın seni öpse boynundan başlasa elini kalçalarında gezdirse sonra vagina oral yapsa sonuçta bıyık yok :) ayrıca bir kadın bir kadının nasıl zevk alacağını daha bildiği için lez oluyo diolardı kız arkadaşlarım :P

0|0
    0|0
    • yok sevgilim var zaten

• yurtda kalan kız arkadaşlarım yurtta mutlaka lez bir kıza denk gelioz taciz falan ediolar diodu :D ya ne bileyim sonuçta lezlerde vibratör kullanıyor amaç belli yani erkek moduna girio ötekide :D

Erkekler Ne Diyor 9

• kim olsa tahrik olur tabiki :D

0|0
    0|0
  • evet kendini inlerken hayal edersin buda tahrik eder seni canım

0|0
    0|0
    • anaormal bişe yok yani dimi ortada.Bayanlara karşı ilgi mi duyuyorum acaba diye düşündüm bir an

• Bir kadin yatakta ne kadar iyi olursa olsun sesi cikmiyorsa olmaz olsun

0|0
    0|0
  • bende bayılıyorum kadınların inlemesine :)

0|0
    0|0
  • hiç mi bayan arkadaş yatmaya gelmiyor size ? birine yaklaş gerçekten öyle bişi istiyormusun öğren :)

0|0
    0|0
    • senelerce yakın arkadaşlarımla kaldım yok olmadı .Sarılıp yatıoz anamla yattığım gibi

• o zaman sorun yoktur ya ya da tipinde olmayabilirler :) biraz kuşku daha verem de :D

• Oyle bir inliyosunuz ki kim olsa tahrik olur. Tabi her kadim degil guzel inleyen;)

0|0
    0|0
  • Yoklukta tahrik olan vardir canli canli duymak daha cok tahrik edici bence

0|0
    0|0
  • en çok hangi filmden etkilendin yaz bakalım linkini

0|0
    0|0
  • bu normal bır duru mm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok tahrik ediyorum

1|3
    0|0
  • Seni korkutan ne tam olarak ben onu anlamadım?

0|0
    0|0
    • Lezbiyenliğe yakınlık düşüncesi

• Senin lezbiyen olduğunu sanmıyorum ama olabilirsin de ne var ki bunda? Sanki lezbiyenlik kötü bir şeymiş gibi söz ediyorsun. Ben lezbiyen ya da biseksüel değilim ama olsaydım bununla ancak gurur duyardım

• Evet özellikle sesleri duyabilmek için kulaklığı takip dinlerim kadının o çığırışlarını duyunca daha çok azıyorum.

1|0
    0|0
  • bende de aynı oluyor canım nişanlıyım bazen nişanlımla telefonda konuşurken geceleri o izliyor arada ben seslerini duydukca tahrik oluyorum bu bence normal bişey canım korkulacak bişey yok...

1|0
    0|0
  • Ya bunda anormal bisey yok ki herkes tahrik olur. Bende öyle inleyebilsem keşke seks sırasında. Onlar rol mü yapiyo ki:)

1|3
    0|0
    • aa sen inlemiyomusun ne kadar ayıp :D

• Üüüühüüü daha yüksek sesle ühüüü:) öyle demiyeydin iyiydi be:)

• niye yaaa doğruyu söylemek suç mu eğer evli değilsen sen beni dinle bu sitede olsun gerçek hayatta olsun çok karşılaştım bu durumla daha önce bir çok kere seks yapana ama doğru erkeği ve ten uyumunu yakaladığında ben daha önce hiç seks yapmamışım diyen o kadar çok bayan gördüm ki...

• o bende de var gerçekten erkeğin inlemesinden çok kadının inlemesinden acayip zevk alıyorm bende lezbiyenmiyim diye düşündüm ama, benim de sevgilim var onunla birşeyler yaşarken çok mutluyum ama,

dediğin gibi video izlerken öyle olmuyor

0|3
    0|0
    • teşekkür ederim :) kendimden şüphelenmeye başlamıştım :D

Yükleniyor...