Daha içime girmeden boşaldı :)

Dün yeni sevgilimle ilk kez seviştik. Niyeyse fazla heyecanlıydı. Her neyse on sevişme esnasında, ben üstündeydim daha prezervatif falan takmamıştık, vajinamla penisinin üstünde biraz sürtündüm içime almadan önce 2-3 kez gidip gelince boşaldı bir anda. :) çok utandı garibim ama çok sevimliydi o hali.

Sizin başınıza geldi mi hiç böyle bir şey ?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef ben de sevgilin gibiyim. Vajina olur, kalca olur, el olur, ayak olur yani tahrik edecek herhangi bir yeriyle penisime surtunsun, git gel yaptirsin en fazla dayanabilecegim 15 saniye o da kendimi kasarsam. Uzun duranlarin ilac falan kullandigini dusunuyorum artik ya kizdigi icin beni cezalandirmak maksadiyla eline alip penisini sikan sevgilime birak dedigimde acidigi icin soyluyorum sanmisti ama 10 saniye sonra ortaligi batirdigimda sok olmustu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• normal bişey ama gülüncek bir tarafı fazla yok p*rnoları özenmeyin ya :) sen erkek arkadaşınınkini kaldırarak bombanın pimini çekmişsin zaten bırakta ne zaman isterse o zaman patlasın. düzenli bir seks hayatınız olursa daha geç boşalır başlarda normal

0|0
    0|0
  • işte bende de tam tersi mevcut 1.posta yarım saat sürüyo ikinci posta ise bir saati geçiyor. artık biyerden sonra spora bağlıyorum gitttt gelllll gitttt gellll. bazıları ne güzel diyecek şimdi ama ikinci için bir bir bucuk saat çok ya. tamam hatunlar mutlu oluyorda ben 2 saatin sonunda gebermiş oluyorum. derdime bir çareee

0|0
    0|0
  • Gelmedi ama ilk buluşmada yaşanan cinsellikte özellikle erkek gençse bu tür durumların yaşanması normaldir önemli olan bundan sonraki performansları ...

0|0
    1|1
    • Yok ya genc degil, 30 yasinda, hani deneyimsiz biri falan da degil. Niyeyse cok heyecanlandi.

• O zaman demek ki daha önceki hayatında pek kızlarla ilişki kurmayan birisiymiş... neyse dediğim gibi bundan sonrakiler önemli olan...

• Yazik ona cok fazla mast. Yapiyodur uyar bence onu iliskiye girmeden once kendi tuvalette bosalsin 5 dk once yapsin bunu ise yarar :)) sende hor gormeseydin keske

0|0
    0|0
  • İlk defa sevisiyo sanirim sevgilin :) ona mastürbasyon yapip bosalacagi sırada tutmasini söyle damarları guclensin bosalmasi gecikir biraz.

0|0
    0|0
  • ulan senin gibi bize de rastlasa ne güzel olurdu be :D

0|0
    0|0
  • Çocuğu milli yapmışsın galiba

0|0
    0|0
  • evet açık konuşmak gerekirse 1 kere yaşadım ben de :)) düzensiz ilişki olunca veya uzun süre ilişkiye girmeyince erken boşalma oluyor maalesef. çok doğal bir şey. 2. veya 3. postada içine girmiştir heralde di mi :)

0|0
    0|0
    • Evet sonrakilerde problem olmadi ama moralini yerine getirmek zor oldu biraz baslayincaya kadar.

• ya evet kötü bir durum ama düzensiz ilişkiden kaynaklanıyo. sık sık yapmaya başladığınızda düzelir daha geç boşalmaya başlar.

• Normaldir düzenli olarak yapmayınca

0|0
    0|0
  • yok gelmedi canım oto kontrol meselesi bu

0|0
    0|0
  • Zamaninda herkeste vardi o kuşku fakat hic yaşamadim

0|0
    0|0
  • kimin basina gelmediki:)

0|0
    0|0
  • Uzun zaman seks yapmayınca ön sevişmeyide biraz uzun tutarsan normal

0|0
    0|0
  • Baya rahatlamıştır ama ya büyük yük biriktirmiş galiba :D

0|0
    0|0
  • tecrübesiz acemi delikanlılarda görünen bir durum... dereyi görmeden paçayı sıvamak gibi...

0|0
    0|0
  • peki sen ne tepki verdin ?

0|0
    0|0
    • Sasirdim tabi de onun morali cok bozulunca onu teselli etmekle ugrastim :)

• yazık... demek ki çok biriktirmiş ya da daha önce hiç kız arkadaşı olmamış

• benide yapsana bende milli olmadım

0|0
    0|0
  • seni çok arzulamış heycanlandırmışsın ki oldu özellikle kucak dansına bende dayanamam heleki yılan gibi kıvraksa oy oy kendi kendimi azdırdım bak :D

0|0
    0|0
  • ben her zaman böyleym :)

0|0
    0|0
  • gelse öyle bır şey keser atarım yaa

0|0
    0|0
  • evet benede birkere öyle oldum

0|0
    0|0
  • Komplemi cıplaktınız ? Demekki vajinan cok tatlıymış iyi zevk almış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur olur. Ben de çok rastladım.

0|0
    0|0
  • nişanlımda da oluyor arada uzun süre girmediğimiz zaman ilkinde oluyor bu durum normal yani canım peki 2. ya da 3. de böyle birşey yaşadımı...

0|0
    0|0
    • Yok yok, bundan sonra 3 kere daha sevistik butun gece, iyiydi gayet. Biraz da hirslaninca canimi da yakti biraz :)

• zaten o zaman daha güzel oluyor hırslanıyorlar ve verdikleri zevk daha da artıyor:)))

• Buradakiler kizicak ama cok var bu tarz erkekler.Numune degil yani seninki.Zamanla biraz duzelir ama yinede beklentiyi yuksek tutma

0|0
    0|0
  • Aynen böyle bisey benim de basima geldi.biz ayaktaydık. Ilk basta sevimli geliyo ama hep öyle olunca saygın kalmıyo soğan erkeği diyosun tekmeyi koyuyosun..

0|3
    0|10
    • aynen doğru söylüyorsun ama bizim erkeklere bakarsan lafa gelince dünyanın en iyisi hep bizizdir ... +1

• Sanki kötü bisey söyledim iki tane eksi puan vermiş iki soğan erkeği:)

• 20 dk en az olmali:)

Yükleniyor...