Sevişirken aşkım, normalde devrem

Sevgilimle uzak mesafelerden bir ilişki yürütüyoruz. Ve sıkıntım şu ki normal konuşurken bir asker arkadaşından farkımız yok. Çok gülüyoruz, eğleniyoruz ama ben bana sevgilisi gibi davranmasını istiyorum. Konu bazen telefonda cinsel konulara geliyor, işte o zaman aşkım cicim demeye başlıyor. Hatta o kadar içten diyor ki bu çocuk beni deli gibi seviyor diyorum. Ama normalde bana sevgisini hissettiremediği için onunla cinsellik istemiyorum.

Bunu ona nasıl söylerim?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmak istiyor seni emin ol . Yoksa is cinsellige geldigi zaman askim diyotrsa cinsellik bittiği zaman*diyecektir kardeşim

0|0
    0|0
    • Yok cinsel konuşmalar bittiğinde soğumuyor, yine aynı hararette konuşuyor ama aşkım demeden

• Seks yapmıyorsunuz ondan . Yapsan emin ol*der simdilik sadece konuşuyorsun . Ve sana bisey diyeyim bişeyler yasiyacaksan afam gibi biriyle yaşa .

• Haklı olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Her zaman soğuk davranarak onun sana her an aynı sıcaklıkta konuşmasını sağlayabilirsin. Bu senin elinde.

0|0
    0|0
  • bunu onunla konuşmalısın ama böyle kararsızlıkla konuşmak içinden qelmez

0|0
    0|0
    • Bu konuları açtığımda sıkılıyo, kapat diyo

• bir kadına bunu hissetireediğin zaman karşısına başka biri çıktığında ondan uzaklaşmaya başlar ve seninle sadece cinsel konularda konuşmak istiyor zamanla sende heycanını yitireceksin buna emin ol

• buraya yazdigin seyi yaz aynisini ona yolla bakalim ne diyecek

0|0
    0|0
  • seks için senle görüşür seks de canım cicim normalde sıradansa bu açıkça bunun göstergesi canım

0|0
    0|0
  • devrem olmuyor ama de

0|0
    0|0
  • Sevgisini hissettirse verirmisin ona ?

0|0
    0|0
    • Hayır, bundan yola çıkarak yalandan sevgi gösterileri yapma kızlara.

• Sevgiyle kızlarla işim olmaz ne demek?

• uyku sersemiyim idare et :) .Sen demişsin ki ama normalde bana sevgisini hissettiremediği için onunla cinsellik istemiyorum. Bu ne demek oluyo prenses. Hani sevgisini hissettirse ona veirirm gibi mi ?

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi adamın tarzı değil desek cinsellik konuşurken neden öyle diyor..

anlattıklarından çıkardığım seni kullanıyor.

0|0
    0|0
  • sadece seks için konuşuyo seninle

0|0
    0|0
  • Gercegi anliyorsun ama yinede kabul ediyorsun degilmi.ayni benim durumum iste

0|0
    0|0
    • Evet, belki seviyordur da gösteremiyordur, ailesinden öyle görmüştür diyorum :(

• Napıcaz peki?

• Normalde ben arayinca gerisini o getiriyorduşu anaramiyorum

Yükleniyor...