22 yaşındayım kıllanma problemim var bilgisi olan varmı?

22 yaşındayım ve 3 yıldır bel,göbek,kalça üstüm baçak içi bilgeler ve göğüs lerimde aşırı kıllanma oldu 7-24 diye bir doğum kontrol hapı kullandım fakat faydasını göremedim boy 170 cm kilo 78 kilo yum bununla ilgili hastanenin hangi bölümlerine gitmem gerekli ve ilaç tedavisi sırasında kilo almamam için daha fazla ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
lütfen benimle aynı sıkıntıyı yaşayanlar varsa sizinde yorumlarınızı bekliyorum bilginmem gerekk

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun..erkek tipi kıllanma mı var bu var ise önemli ..ve jinekoloğa gitmen lazım adet düzensizliğin var mı ...

0|0
    0|0
    • teşekkürler adet düzeninde problem yok önce yoktu yavaş yavaş başladı kıllanma şimdilik suratımda yok ama vücudum da çok var

• sende

• merhaba eski cevaplarımı kontrol ediyprdum merak ettim

tanı aldınız mı...ne dediler

Erkekler Ne Diyor 5

• berbere git bence sen

0|0
    1|0
  • ilk önce cildiyeye gitmen gerekir eğer ki hormonlarla alakası varsa jineokolog gidip gerekli testler yaptır için rahat etsin

0|0
    0|0
  • estetisyen olarak doktora yapıorum suanda amerıcada bı cok yolu var

0|0
    0|0
  • hormonal bir durum sanırım endokrine başvur

0|0
    0|0
    • endokrin bölüm değil mi test değil

• Endokrin bölümü vücuttaki bütün hormonlarla ilgili araştırmayı yapıyo diye biliyorum o nedenle öyle bir bilgi vermek istedim

• gillette mach3 turbo kullan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Muhtemelen kist var, kist insülin direncine de sebep olur bu şekilde de kilo alırsın. Önce jinekoloğa git kiste çözüm bul ardından da endokrin

1|0
    0|0
  • dogum kontrol hapi zaten bir tür tedaviydi. genetikten ziyade horminlarinla ilgili birsey olmalı, bildigim kadariyla dermatoloji yani cildiye bakıyor o durumlara.

1|0
    0|0
  • endektiroloji diabet ve metobalizma hastalıkları sende hormon bozukluğu var bence hormon tesitinin ayrırntılısı da bu bölümde yapılır

0|0
    0|0
  • jinekoloka gitmelisin bence su linke bak istersen link

0|0
    0|0
    • kesin çözüm yok diyor kıllanmaya sanırım offff

• kesin tedavi nedir ileride çocuğum olmaz mı

• ben hekim değilim bilemem ama pco varsa tedavi olman gerek

Yükleniyor...