Kendimi ona sakladım.

Ben hiç bir cinsel duyguyu yaşamamış biriyim. Yaşım 24 ve hala hayatımda kayda değer erkekler yok. Doğru bir insan bekliyorum ısrarla. Gönül ilişkisi kurmuyorum yani eğlenmek veya sırf bazı duyguları tatmak açısından. Çünkü bu benim tarzım değil ve tatmin etmiyor ruhen.

İstiyorum ki biran evvel karşıma dengim ve hakikatli bir erkek çıksın. Cinsellik kategorisinden bazı yazıları okudukuça bazısını kendi değer yargılarımdan ötürü kınıyor, kimisine de imreniyorum. Cinsel yaşamı her şeyden çok merak ediyorum ama asla tabularımı kırmayacağım Allah'ın izni ile. Görünüş itibari ile biraz uç bir kızım abartılacak derecede değil. Her ne ise.. Bu duyguları yaşamanın nasıl bir his, zevk verdiğini tatmış olmasam da, bir şekilde hissetmek isterdim sizin üslubunuzu bozmadan anlatımlarınızla.. Mümkün mü anlatmanız ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik bedeninin başka bir bedenle bütünleşmesi,tenlerin birbirine ilaç gibi gelmesi,tek bir vücut olmak, karşındaki insanın her kıvrımını girintisini çıkıntısını keşfetmek tanımak tadına varmak çok güzel birşey, sahiplenme duygusu ve sahiplenilmek. Partnerinin senin mutluluğun iççin ,zevk alman için en ufak gösterdiği çaba özveri çok mutlu ediyor, senin karşındakini mutlu etmen ise tarifsiz bir haz sarılmadan ve öpüşmeden bir sevişme düşünülemez mesela , çıplak bedenler birbirine yapışacak ve dudaklar kıpırdamadan bile dakikalarca ten ile temas halinde olacak... Üslubu bozmadan anlatmaya gayret gösterdim...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• doğru yoldasın. bu şekilde devam et.

madem buradaki yazılanları okuyorsun görüyorsun demekki yaşanan rezaletleri .hepsinin sonunda pişmanlıklar yalanlar aldatmacalar kısacası günah var.

1|0
    0|0
  • önce aşkı tatman lazım sesini duydugunda karnına agrılar girecek yemeden içmeden kesileceksin zamanla seveceksin eli eline degdiğinde kalp atışların değişecek masum öpücüklerle başlayacak bütün bunları yaşadıgın erkekle cinselliği bir hayal et hersey gönlünce olsun :)

1|0
    0|0
  • Anlatmayla olmaz ki..

Sen şimdi fırından yeni çıkmış sıcak kurabiyelerin kokusunu anlatabilir misin? Tabi ki hayır..

0|0
    0|0
  • Bu soruya cevap veren kız olmadığına göre senin gibi kızlar kalmamış :) O duyguları yaşamak bazı şeyleri hissetmek güzel tabi fakat sevdiğin insanla yaparken daha güzel oluyor.Seni tebrik ediyorum gerçekten keşke ilklerimin hepsini karımla yaşasaydım diyorum ama yaş ilerleyince artık kendiliğinden koyveriyosun.Erkeklerden daha kız eli bile tutmayan konuşamayan çok erkek var gerçektende çok düzgünü olanları da var kızsızlıktan kafayı yiyenlerde :D umarım aradığını bulursun.

1|0
    1|0
  • Bu şekilde devam et karşına düzgün bir erkek çıkacaktır. Sanılanın aksine düzgün olan erkek sayısı az değil

2|0
    0|0
  • evlendıgınde burada kımsenın anlatamıyacagı kadar guzel bı haz oldugunu anlayacaksın

yaşamadan anlasılmaz

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi düşünüyorum, bende hiç yaşamadım ama burada anlatılanlarla hissetmek olmaz bence.. Anlatılmaz yaşanır diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Aynı benim gibisin bacım inşallah banada böyle bir kız nasib eder Allah

2|0
    0|0
  • cinsellik konuşmayla bakmayla görmeyle oluşan bir olay değildir.

sadece bir an içten gelen bir tatlı hoş bir histir

0|0
    0|0
  • selam umarım bulursunuz öyle birini

0|0
    0|0
  • bununla ne elde edeceksin bilmiyorum ama madem istiyorsun, kendi kategorine uyacak sekiz hikayeleri bul oku.

0|0
    1|0
  • sizinle tanışmak isterim tabi siz de isterseniz.

0|0
    0|1
  • arkadaım tebrik ederim bunun içi ama ..sen de niyeti bozmaya başlamışsın bir an önce kendini toparla ve irkil kendine gel...ben de hiç yaşamadım ben de çok merak ediyorum sevgilim bile olmadı...ama evlilikten başka çıkar yol yok..kendini harcatma ,hakknda hayırlısı inşallah en kısa zamanda iyi bir evllilik yaparsın...

0|0
    0|0
  • tama olarak neyi merak ediyorsun ki

0|0
    0|0
  • iradeli kızsın senin gibileri lazım topluma bozma kendini ne simdi nede evlendikten sonra boyle devam ;) bu arada sakın kendini suclama .. bu icguduyu de kendimiz koymadık - istemedik herkezde olan dogal bişi .. olmayanıda problemlidir zaten .. umarım bende senin gibi kalırım :) kendimi gordum sende :D neyse hakettigin biri cıkar umarım ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşver bence. Bu güne kadar kendini hayatın en güzel şeyinden mahrum etmişsin. Şimdi de nelerden mahrum kaldım acaba diye merak ediyorsun. Bu tür çelişkiler insanı yıpratır. Hayatta hem karnım doysun hem kurabiyem dursun diye bir şey yok.

Madem bu zamana kadar uzak durmuşsun uzak durmaya devam et bari.

0|0
    0|0
  • burda her şey konuşulmaz ki

0|0
    0|0
  • çok güzel bir duygu canım o duyguyu tattıktan sonra vazgeçemezsin o an sanki dünyanın farklı bir yerinde bulutların üstünde bir yerlerde hissediyorsun bu anlatması zor bir duygu ama dediğin gibi tabularını kımamaya devam et ve kendini evleneceğin erkeye sakla işte o zaman bu zevk dahada artıyor umarım karşına seni mutlu edebilecek biri çıkar canım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...