Acı ama gerçek evlenecek kız kalmamış

Genelleme yapmıyorum yaşadıklarım gördüklerim duyduklarım bunlar 100 kızdan 98 i darbeli zar sağlamdır belki ama öyle ya da böyle o tarağın tadına bakmış. Erkekler den bakir bulmak daha kolay bu devirde sınıfta biri seks dese ağlayacak gibi olan kızı farklı hesaptan face de ekledim sadece anal yaptım tövbe ettim en fazla oral yaparım dedi başka biri evlenmeyeceğimi bile bile kızlığını verdi yapamam dedim ilk başta ben evlenecek salak bulurum beni düşünme dedi. Kız kankamın anlattıkları cabası... Evlilikte kriteriniz nedir ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• erkek olsam ruhunun da bedeninin de bakire olmasını isterdim net.

3|2
    0|0
    • haklısın, düşünsene bakirayim diyor fizyolojik olarak zarı saglam ama elini kaç kişi tuttmuş kaç kişiyle yüzeysel sevişmiş kim bilir .

• sen öylemisinki öyle isteyeceksin

Kızlar Ne Diyor 3

• e madem bu kadar şikayetçisin sen de evlenmeyiver. Herkes illa evlenecek diye bir kanun yok ya

0|0
    0|0
  • Etrafta z.kilecek karı bırakmadınız sonra evlenilecek kız kalmamışmış

0|0
    0|0
  • nayiirrrrr.nolamaaaazz...bunlar gercekmi?bende sitede yazilanlarin uydurma oldugunu dusunuyodum.demekki gercektede varmis.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kriterim yok geniş adamım ben.

1|0
    0|0
  • eskiden bir kizi 10 kisi isterdi bir kisi alirdi.simdi bir kizin ustunden 9 kisi geciyor bir salaga kaliyor

0|0
    4|0
  • Arkadas esimle 5 yildir evliyim. Benden once 8 tane partneri olmus. Benimde partnerlerim oldu. Ne oldu, biz namussuz mu olduk. Sadece birbirimize rol yapacagmiza, durust davrandik. Ikimiz de iyi ki tecrube etmisiz.

1|1
    0|1
Yükleniyor...