Hamile olma olasılıgı?

arkadaşlar 3 haftaönce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım boşalma olmadı ama zevk suyundan şüphelenmiştim.sonra adet tarihimden 3 gün önce regl oldum. 5 gün sürmesi gerekirken 3 gün sürdü. baya yoğun oldum ve çok sancılı geçirdim. şimdilerde midem bulanıyor ara ara ve baş dönmesi oluyor. biriniz beni aydınlatır mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Su konulara once birseyler okuyup ogrenip bilinc kazansanız da girecekseniz mevzuya sonra girseniz olmuyor mu ? Hadi eskiden konular baskıdaydı falan ama elinizin altında binlerce internet ansiklopedisi var , universite yazıları var , doktor yazıları var . Dahası etrafınızda evlenmis cocuk sahibi olmus bayanların gecirdigi canlı evreler var , hadi bu da olmadı bir suru onlem ilac hap vs var.

Bu deniz derya içindeyken napcam ben durumuna sırf o karsınızdaki sevgilimcigim deyip yer egoge sıgdıramadıgınız ve aslında her sekilde gidecek olan daha hayata ve sorumluluga yetersiz bir kisinin gonlu olsun diye neden girersiniz asıl onu anlamak mumkn değil . Dene istersen , hamileyim de o da sana benden değildir desin .. Cunki benden derse evlenecek hali vakti yoktur basamaz nikahı .

Anlattıklarından sadece obsesiflestigin acık ama yine emin olmak istersen bir hastanede veta-hcg testi yaptırırsın , bunun icin de olaydan itibaren 3 hafta sayman gerek . En kesin sonuc bu olur.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hamile kalma olsılığın çok az ama regl olarakta hamile kalan çok kişi var ama şuda bir gerçek seninkisi psikolojik olarak görünüyor 3 gün sürmeside bu yüzden korkmuşsun prenses (not: eger ilşki geçen ayki regl döneminden hemen sonraki haftaysa hamile kalman çok zayıf yumurtlama dönemi 2haftada başlar 4 haftada yeni dönemde ölü yumurtalar atılır

2|0
    0|0
    • ilişki regl dönemimden sonraki hafta değildi..ilişkiden 8 gün sonra regl olmuştum, yumurtlama döneminde mi olmuş oluyorum?

• evet. zaten küçük bir yerde yaşıyoruz test almam bile kotu sonuclar dogurabilir yani. bence de degilimdir iyi dusuneyim iyi olsun :))

• evli derdini bilen bir bayan arkadaşına aldırabilirsin prenses emin olman için dedim yoksa sürekli düşüneceksin bu durumu ihmal etme sakın sağlıcakla kal bye

• of yaaa link

0|1
    0|0
  • 9ay 10 günü bekle seni aydinlatir :P

Şaka şaka,

Yarin ilk işin bir eczaneden prodüktör al tek mi çift mi bak bakalim ;)

0|0
    1|0
  • adini kemal koy.en az 3 cocuk:D

1|0
    1|0
  • Müjdemi isterim, anne oluyorsun. :')

0|0
    1|0
  • Erkek arkadaşının zevk suyunda uzun atlama şampiyonu bir kaç sperm yoksa büyük ihtimalle hamile değilsindir .

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun

cınsıyetı bellı olunca yaz ısım kolay

0|0
    2|0
  • Surtunme kuvvetıyle calısan bır beyın daha :SSSSSS

0|0
    0|0
  • Sperm vücut dışına çıkıp havayla temas ettiği anda 2 saniye içinde ölür. İçine boşalmış olsa dahi hamile kalma olasılığı az sürtünüp boşalmadıysa hamile falan kalmazsın. Küçük bir bilgi daha normal sağlıklı bir erkek bir boşalmada yaklaşık 87milyon mu ne sperm şaapıyo, 86milyon olduğunda o erkek kısır kabul ediliyor. Zevk suyundaki sperm miktarı binlerle ifade ediliyor yalnızca

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanirsam yumurtlama donemin degil. Hem bosalma olmadi hem de tam anlamiyla birlesme de olmadiysa hamile olma ihtimalin yok. Bulanti ve bas donmelerin psikolojik. Yine de kesin sonuc icin test yap.

0|0
    0|0
  • yine bir hamilemiyim vakası daha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...