Spiral taktırmak ne demek?

Ya arkadaş lar ilk defa buradan duydum spiral taktirmak ne demek? Nasıl olur? Ne ise yarar;?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• 2014 ün türkiyesinde bu kadar cahil kaldımı bilmiyorum ama var olduğunu görüyorum kızlar 18 21 cm isterim büyüğü makbul derken diyorlar(bu arada eziklik yok mevcut 19)ama doğum kontrol yöntemleri ortaokul seviyesinde derslerde bile anlatılıyor kısaca özetleyim: kıskaçlı bir çubuk ucunda ip var (ip kontrol amaçlı) rahim içerisinde yumurtalıklara giden bölgeyi kapatarak erkek spermlerinin yumurtalığa giderek döllenmesini engelliyor. kullanım ömrü 5yıl % 2 de olsa hamile kalma ihtimali var bayanın riskli günlerde takvim yöntemi uygulanabilir bu korunma yönteminde

1|0
    1|1
    • Ortaokuklda spiral taktirmayi ogretmediler cahil falan da deme burada bilmediklerimizi sorup öğreniyoruz amaci bu sitenin bilmem farkinda mısın

• rahime giden yol yazmadım zaten sizlere okumayı da öğretmemişler! yumurtalıklar madem bilmiyorsunuz yorum yapmayın!

• Bu neyin egoistligi*. Biliyorum diye ne yani. Sktir git mal misn nesin.mk

• ho ha yani. her boku biliyorsunuz yıllarca kullanılan bir koruma sistemini bilmiyorsunuz. pes valla.

0|0
    0|0
  • Rahmin içine yerleştirilen genelde ucunda küçük bakır parçalar olan çubuk. Jinekolojide rahatça rahime vajinal yokla yerleştiriliyor ve etkili bir doğum kontrol yöntemi. 5-10 yıl koruyor hamile kalınmak istendiğinde ipinden tutup çıkartıyor jinekolog. Daha fazla bilgi almak istersen sorabilirsin...

0|0
    0|0
  • 1 litrelik kapağı açık kola şişesini rahim olarak düşün yantut parmağı içeri sok . hahh şimdi kapağını kapat parmağın içeri girmediğini göreceksin . yani spermin rahme girmesini engeller kendileri

0|0
    0|0
  • link izleyin sanırım açık olacak

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bilen varsa bana da anlatıverisn :d

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol yöntemlerinden birtanesi Ria diğer adi..

0|0
    0|0
  • hamile kalmamak için geçici süreliğine taktırıyosun ama bildiğim kadarıyla biraz takılırken can acıtıyormuş.. emin değilim..

0|0
    0|0
  • bende merak eidiyorum biyerde duymuştum nasıl birşey biri anlatırsa

0|0
    0|0
  • Kadının vajinasına çocuk olmasın diye takılan bişey ama yinede oluyormuş

0|0
    0|0
  • hamile kalmamak için bayanların kullandığı bir araç

0|0
    0|0
  • gebeliği önlüyor ama rahatsız ediyormuş pek önerilmiyo anlayacagın.

0|0
    0|0
  • Hanimefendi dogum kontrol yontemi bekar ve cocuksuz hanimlara uygulamayi dogru bulmuyoruz bilginize

0|0
    0|0
  • 500 lira gidiyo :) korunmak için bide 3 çocuk yap diyo adamın biri

0|0
    0|1
  • erkek aniden girince görüyor anyayı konyayı

0|0
    0|0
  • hamile kalmamanı sağlayan bir araç çok işe yaradığı söyleniyor

0|0
    0|0
  • doğum kontrol yöntemlerinden bir tanesi prezervatif gerektirmez atış serbestliğine imkan verir içeriye boşalmada zaman zaman döllenme olabilir cenin oluşmadan önce adet dönemlerinde kan pıhtısı gibi düşük yaptırır anal vajinal yapanlar da vajinal enfeksiyona yol açar falan işte öyle birşey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamile kalmiyisun o zmn

0|0
    0|0
  • Hamile kalmamak icin bir operasyon diye biliyorum.Kucuk bir ameliyat yapiyolar sanirim 6ay duruyo sonra aliniyo fazla kalmasi sagliga zararli diye duymustum.

0|0
    1|0
  • rahim ağızına takılan ufak bir aparat senin hamile kalmanı engelliyor menilerin rahme gitmesini engelliyor yani bir doğum kontrol yöntemi canım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...