Ertesi gün hapı içtim kanama yaptı ne zaman geçer bu körü bir durum mu korkmalı mıyım ?

Sevgilimle ilişkiye girdik prezervatif yırtıldı ertesi gün hapı içtim birkaç gün sonra kanama yaptı 5 gündür kanamaam var ve devam ediyor ne zaman biter bu kanama yoksa hep devam mı edicek korkmaya başladım napmalıyım ?


0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

  • ertesi gün hapı da progesteron hormonu içermektedir. uygulandığında kandaki progesteron seviyesini arttırmaktadır. ilk etkisi kanamayı baskılamaktır, ancak ilacın etkisinin sonlanmasıyla birlikte kandaki progesteron miktarı da düşüş göstermekte ve kanamaya eğilim yaratmaktadır.

    ertesi gün hapı kullanımından birkaç gün sonra sızma veya damlama şeklinde kanama yapabilir. bu beklenen bir yan etkidir, genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolacaktır. ancak kanama şiddetlenirse, ağrı veya sarı renkli, köpüklü, kokulu akıntı başlarsa mutlaka bir kadın doğum hekimine danışmanızı öneririm.

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

  • Adet günün yakın mıydı hapı içtiğin zaman?

    0|0
    0|0
  • amacı o zaten o hapın.

    ağrı kesici içtim ağrıyı kesti gibi bir soru olmuş

    0|0
    0|0
  • bildiğim duyduğum kadarıyla o haptan sonra küçük bir kanama olması normal bir durummuş.

    0|0
    0|0
  • Gayet normal ertesi gun hapi hormonlarin intiharidir

    0|0
    0|0
  • hala kanıyo diyosun cokmu kan geliyor ya da ara aramı akıyo kan

    0|0
    0|0
    • Çok geliyor normal regl gibi

    • Hepsini Göster
    • Nerden anladın ?

    • başka olur yonu yok onun hani içine boşalsa kanama olmaz döllenmede olsada olmaz hastalık kapmışsın kanama buyuzden

Kızlar Ne Diyor 2

  • Demek ki döllenmiş yumurtalarından biri, kanaman bu yüzden. Dışarı atıyorsun kanla

    1|0
    0|0
  • doktora gıtmek istemıyosan eczaneye sor.belkı bılır

    0|0
    0|0
Yükleniyor...